Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

"Toz Torbası" Kategorisindeki Ürünler

Temizlik ve Bakım Ürünleri Shop

Toz Torbası

Toz Torbası Fiyatları ve Modelleri – Süpürgelerin Yüksek Performanslarını Garantileyin!

Oturma odalarınızdan yemek odalarınıza, mutfaklarınızdan antrelerinize, banyo yüzeylerinizden kapalı balkonlarınıza kadar evinizin her alanındaki tozları içine hapseden toz torbaları temizlik ve hijyen sağlamalarının yanı sıra elektrikli süpürgenizin motorunu korumak gibi özel bir göreve de sahiptirler. Peki, bu torbaların kalitesi size neyi ifade eder? Sadece bir toz torbası deyip geçmeyin, elektrikli süpürgenizin ömrünü uzatmak için toz torbası seçerken dikkatli olun.

Süpürgenizin daha sağlıklı bir temizlik yapabilmesi, kalitesini ortaya koyabilmesi, motorunun uzun ömürlü olması için toz torbalarının kaliteli ve geniş hacimli olması gerekir. Tozları içerisine toplayıp hem ortamınızdaki havayı tazeleyen hem de yerlerinizi daha hijyenik hale getiren toz torbası modelleri kolayca değiştirilebilir bir yapıda olmalıdır ki bu durum süpürgenizin topladığı tozların tekrar etrafa saçılmasını önlemelidir. 

Toz Torbası Modelleri ve Özellikleri

Günümüzde toz torbalı, toz torbasız ya da robot süpürge modelleri çok fazladır. Bu sebeple toz torbası modellerine duyulan ihtiyaç geçmişe göre daha azdır. Fakat yine de aşırı güçlü ve kaliteli toz torbalı süpürge modelleri de oldukça revaçta. Evinizde böyle bir elektrikli süpürgeniz olması haliyle toz torbası ihtiyacınızı gündeme getirecektir. Toz torbası modelleri de cihazdan cihaza değişir, bir modele uyum sağlayan toz torbası aynı markanın diğer modeline uymayabilir.

Süpürge torbası da denen toz torbası modelleri elektrikli süpürge markalarına ve modellerine göre farklı formlarda ve ebatlarda olabilirler. Her markaya ya da her modele aynı toz torbası uymaz. Bu yüzden cihazınızın modelini ve markasını önemsemeli, seçiminizi yaparken bu detayı atlamamalısınız. 

Elektrikli süpürge torbası modelleri daha yüksek çekiş gücü sağlayan, hassas filtreleme özelliği bulunan, orijinallikleri garantili özellikleri bulunan ürünlerden oluşur. Bazı toz torbaları daha büyük olabilirken bazı süpürgeler için küçük ebatlı olan toz torbaları üretilir. Şekil olarak kimi toz torbaları oval bir formda olur kimileriyse köşeli formdadır. 

Toz Torbası Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Cihazınıza uygun bir toz torbası almak istiyorsunuz fakat nelere dikkat edeceğinizi bilmiyor olabilirsiniz. Bu noktada toz torbası deyip geçmemek çok önemli. Elektrikli süpürgeniz için toz torbanızı seçerken öncelikle model uyumuna dikkat etmelisiniz. Cihazınıza uyum sağlayacak olan toz torbası modelinin köşeli mi, oval mi, büyük mü, küçük mü yoksa farklı bir malzemeden mi üretildiğini detaylarıyla bilip seçiminizi yapmalısınız.

Süpürge toz torbası seçerken dikkat etmeniz gereken diğer önemli nokta ise orijinalliktir. Her üründe olduğu gibi toz torbalarında da taklit ürünler olabiliyor. Bu taklit ürünler fiyat olarak belki size uygun gelebilir, detaylarıyla düşünüldüğünde aslında cihazınıza zarar verirler. Uyumlu gibi görünseler de kalitelerinden dolayı elektrikli süpürgenizin çekiş gücünü bile olumsuz yönde etkilerler. Ayrıca bakteri ve virüs oluşumlarına sebep olabilirler. Bu yüzden daima elektrikli süpürgenizle birebir uyumlu toz torbası modellerini seçmelisiniz. Toz torbası markaları elektrikli süpürgenizle aynı olduğunda cihazınıza asla zarar vermeyecektir. 

Toz Torbası Fiyatları Neye Göre Değişir?

Evinizin düzenini ve hijyenini sağlamak için süpürdüğünüzde toz torbanızın kalitesi, ortamın havasının kalitesini de belirleyecektir. Bu yüzden toz torbası seçerken fiyatlarının da neye göre belirlendiğini öğrenmeli, seçiminize bu şekilde daha iyi bir yön vermelisiniz. 

Toz torbası fiyat politikalarını genellikle markalar belirler. Süpürgelerle en uyumlu toz torbalarının performans üzerine belirlenmiş fiyatları aynı zamanda markadan markaya değişiklik gösterebilir. Fakat orijinal olmayan toz torbaları çok daha ucuza bulunabilir. Güvenilir satıcılardan tamamen kaliteli ve orijinal toz torbası almaya özen göstermeli, bu sayede elektrikli süpürgenizi korumalısınız.