Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Kurucumuz

İş İnsanı ve Girişimci Haluk Şaban Gürbüz

Türkiye’nin önde gelen iş insanları arasında yer alan Haluk Şaban GÜRBÜZ, erken yaşta girdiği iş hayatında işini seven, mükemmeliyetçi ve ilkeli yaklaşımı ile sektörünün en başarılı isimlerinden biri haline gelmiştir.

Haluk Şaban GÜRBÜZ, girişimciliği ve gelişime olan inancı ile sıfırdan var ettiği dev mağaza zinciri GÜRBÜZ Grup ile 40 yılı aşkın bir süredir beyaz eşya, ankastre ve klima satış ve servis hizmetlerinde sektör kalitesini belirleyen bir firmanın kurucusu olmuş, istikrarlı bir büyümeyle beyaz eşya dünyasının lider markalarından birini ülkemize kazandırmıştır.

12 yaşında İstanbul’a gelen ve beyaz eşya servislerinde çırak olarak iş hayatına ilk adımını atan Haluk Şaban GÜRBÜZ, bugün zirveye taşıdığı markasıyla Türkiye’nin önde gelen girişimcilerindendir.

haluk şaban gürbüz

Daha fazla bilgi için https://haluksabangurbuz.com web sitesini ziyaret edin.

iş insanı haluk şaban gürbüz

Hayat Hikayesi

1963 yılında Erzincan İliç’te doğan Haluk Şaban Gürbüz, 12 yaşında geldiği İstanbul’da iş hayatına atılarak mesleğine çırak olarak başlamış, işini severek yapmış ve kaliteli firmalarda deneyim kazanmıştır.

Küçük yaşlarda mesleğinin inceliklerini öğrenen Haluk Şaban GÜRBÜZ, babasının arkadaşından borç aldığı parayla açtığı 20 metrekarelik dükkanını 50 şubeli mağaza zinciri haline getirmiştir. Çalışan insanın şansa ihtiyacının olmadığı, üretmenin sadece kişinin değil bir ülkenin de kaderini değiştireceği inancıyla markasını istikrarlı bir şekilde büyütmeye devam etmektedir.

Başarılarla dolu iş hayatının yanı sıra ailesine de büyük önem veren Haluk Şaban GÜRBÜZ’ün 33 yıllık mutlu bir evliliği ve 2 kızı vardır.

Sektör Deneyimi

Haluk Şaban GÜRBÜZ’ün inanç ve azim dolu emekleriyle 1982 yılında sektöre giren GÜRBÜZ Grup, Türkiye’nin en büyük ve en çok ziyaret edilen AVM’lerinde, şehirlerinde ve caddelerinde 50 şubeyle büyük bir beyaz eşya satış ve servis markasıdır.

Başlangıçta GÜRBÜZ Servis olarak hizmetlerine başlayan ve daha sonra marka zincirine eklenen GÜRBÜZ Klima ve GÜRBÜZ Ticaret ile birlikte dev bir beyaz eşya, ankastre ve klima satış ve servis firmasına dönüşen GÜRBÜZ Grup; bünyesindeki 450 çalışanı, 50 mağazası, 8 servis noktası ve Bosch, Siemens, Miele, Gaggenau, LG, Electrolux, Philips, Mitsubishi Electric Klima dünyanın seçkin markalarıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Haluk Şaban GÜRBÜZ’ün deneyimi ve müşteri memnuniyetini ilke edinen şirket politikasıyla GÜRBÜZ Grup gelişimin ve değişimin bir parçası olarak her zaman en iyiler arasında yer almayı sürdürmektedir.

girişimci haluk şaban gürbüz
haluk şaban gürbüz girişimci

Vizyon & Misyon

Türkiye’nin seçkin beyaz eşya satış ve servis markası GÜRBÜZ Grup’un yöneticiliğini sürdüren Haluk Şaban GÜRBÜZ; çalışanlarına ve kurumsal partnerlerine birikimiyle yol göstericilik yapmayı sürdürmektedir.

Daima geleceği hedefleyen yaklaşımı, hizmet ve ticaret sektöründe insan faktörünün fark yaratan asıl unsur olduğu bilinci ile Haluk Şaban GÜRBÜZ, evrensel standartlarda bir çalışma anlayışını GÜRBÜZ Grup’un kurum kültürü haline getirerek iş dünyasının gelişimine katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

Her şubesiyle özenle ilgilenen, çalışanlarına değer veren, deneyimi ve bilgi birikimini gelecek nesillerle paylaşan Haluk Şaban GÜRBÜZ, aile olmanın şirket olmaktan daha değerli olduğuna inanmaktadır.

İş İnsanı ve Girişimci H. Şaban GÜRBÜZ Basında Çıkan Haberleri ve Konuk Olduğu Programlar

GÜRBÜZ Grup kurucusu ve yöneticisi Haluk Şaban GÜRBÜZ’ün katıldığı TV programlarını, mesleki hayatı ve çalışmaları ile ilgili basında çıkan haberleri ve yayımlanan röportajlarını takip edin, H. Şaban GÜRBÜZ’ü daha iyi tanıyın…

şaban gürbüz tv programları

TV Programları

Televizyonların iş hayatına yönelik başarılı programlarına konuk olan H. Şaban Gürbüz birikimlerini izleyicilerle paylaştı.

şaban gürbüz haberler

Gazete Haberleri

GÜRBÜZ Grup kurucusu Haluk Şaban GÜRBÜZ’ün mesleki çalışmaları ve başarıları medyada yer aldı.

şaban gürbüz röportajlar

Röportajlar

Sektörel deneyimlerini ve yeni projelerini anlatan H. Şaban GÜRBÜZ ünlü basın kuruluşlarına röportajlar verdi.

Mekanlarınıza Değer Katıyoruz!

40 yılı aşkın sektör deneyimimiz ve kurumsal işbirliklerimizle çağın ilerisinde olmaya, müşterilerimize en iyiyi sunmaya ve modern evler yaratmaya devam ediyoruz.

İş İnsanı ve Girişimci Haluk Şaban GÜRBÜZ’ü Yakından Tanıyın!

Haluk Şaban GÜRBÜZ’ün mesleki çalışmalarını, GÜRBÜZ Grup bünyesinde yürüttüğü projeleri, çalışma arkadaşları ve kurumsal partnerleri ile görüşmelerinden keyifli anları inceleyin, başarılı iş insanı Haluk Şaban GÜRBÜZ’ü daha iyi tanıyın.

Sosyal Medyada Haluk Şaban Gürbüz