Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

GÜRBÜZ GRUP

GÜRBÜZ GRUP

1982’den beri yaşam ve çalışma alanlarınıza en iyi teknolojileri taşıyor, GÜRBÜZ GRUP güvencesiyle mekanlarınızın standardını iyileştiriyoruz.

50 mağaza ve 450 kişilik profesyonel kadromuz, İstanbul’un dört bir yanına ulaşan 75 araçlık servis filomuz ile Bosch, Siemens, Miele, Gaggenau, LG, Electrolux, Philips, Mitsubishi Electric Klima gibi dünya devi markaların elektronik, beyaz eşya, ankastre, küçük ev aletleri ve klimaları için satış, sevkiyat, servis, bakım hizmetleri sunuyoruz.

40 yıllık bir emeğin karşılığı GÜRBÜZ GRUP olarak müşterilerimizin memnuniyetini odak noktamız alıyor, satış öncesi ve sonrası ayrıcalıklı hizmetlerimizle güvenilir ve kaliteli bir deneyim yaşamanızı sağlıyoruz.

gürbüz grup

40+

Yıllık Deneyim

Türkiye’nin en deneyimli beyaz eşya, ankastre, klima ve ev teknolojileri satış ve servis markası.

50+

Mağaza

İstanbul’da Anadolu ve Avrupa yakasının merkezi ilçelerinde Gürbüz Grup mağazaları.

8+

Servis Noktası

Montaj, bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar hizmetlerinde yetkili servis merkezi.

%100

Memnuniyet

Müşteri değerlendirmeleriyle sektörünün en başarılı ve profesyonel satış ve servis markası.

gürbüz grup tarihçe

Tarihçe

1982 yılında Gürbüz Servis olarak kurulan GÜRBÜZ GRUP, dünyanın seçkin beyaz eşya, ankastre ve küçük ev aletleri markalarının yetkili servis hizmetini vererek iş yaşamına başladı!

1998 yılında Gürbüz Servis; marka zincirinin birer parçası olan Gürbüz Ticaret ve Gürbüz Klima ile birleşerek GÜRBÜZ GRUP adını aldı ve 50 noktada 450 personeliyle aynı anda hizmet veren güçlü bir firmaya dönüştü.

40 yılı aşkın bir süredir istikrar, kalite ve güvenin gerçek adresi olmayı sürdüren GÜRBÜZ GRUP sektördeki heyecanını ilk günkü gibi koruyarak büyümesini sürdürmektedir.

Vizyon & Misyon

GÜRBÜZ GRUP olarak misyonumuz; müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirlemede öncülük ederek uluslararası bir satış ve servis kalitesiyle kusursuz bir hizmet sunmaktır.

İş ilişkisinde olduğu tüm çevrelerde oluşmuş olan saygın ve güçlü firma imajını, aidiyet duygusu yüksek, dürüst ve çalışkan personeliyle sürdürme amacında olan GÜRBÜZ GRUP'un vizyonu ve ileriye dönük stratejisi ise dayanıklı tüketim satış ve satış sonrası servis sektörlerinde yurtiçi satışlarını dengeli bir şekilde arttırmaya devam etmek, kazanmış olduğu deneyimi sektörün diğer alanlarına yaymak, faaliyetlerini aynı istikrarla sürdürmektir.

Hedefimiz müşterilerimize dünya genelinde kalitesini kanıtlamış ürünleri fiyat değer ilişkisi içinde sunmak ve firma referansımızı daha geniş kitlelere ulaştırmaktır.

gürbüz grup vizyon ve misyon
gürbüz grup değerler

Değerler & Kalite Politikamız

Müşteri memnuniyetini, ürün ve hizmet kalitesini her zaman ön planda tutan GÜRBÜZ GRUP; farkı yaratan en önemli kaynağının, çalışanları olduğu bilinciyle bir taraftan geçmişiyle övünürken, diğer taraftan geleceğe güvenle ve gururla bakmaktadır.

Müşterilerimize aynı çatı altında dünyanın lider markalarından zengin bir ürün çeşitliliği, kaliteyle uygun ödeme koşullarını bir araya getiren fiyat alternatifleri, uzun ömürlü bir kullanım güvencesi sunarak hizmet verdiğimiz tüm tüketicilerimizin beklentilerini aşan, fark yaratan ve tutarlı bir hizmet politikası izlemek, ilke ve değerlerimizin temelidir.

GÜRBÜZ GRUP için hizmet, satış öncesi, satış sırasında ve satış sonrasında devam eden bir bütündür. Bu doğrultuda sektörümüzün lideri olarak ihtiyaçlarınız için en uygun çözümleri üretirken konfor ve mutluluğunuzu ön planda tutarak çalışmaktayız.

GÜRBÜZ GRUP'u Yakından Tanıyın!

İstanbul’daki 50 şubemiz ve online alışveriş sitemizle Türkiye’nin en kapsamlı beyaz eşya, ankastre, klima ve küçük ev aletleri mağaza zinciri olarak beyaz eşya sektörü hakkında deneyimlerimizi sizlerle her mecradan paylaştık! Bizi yakından tanımak istiyorsanız konuk olduğumuz TV programlarını izleyin, yazılarımızı takip edin…

gürbüz grup tv programları

TV Programları

Türkiye’nin en çok izlenen TV kanallarına konuk olarak ürünlerimizden ve beyaz eşya sektöründen bahsettik.

gürbüz grup gazete haberleri

Gazete Haberleri

Mağazalarımız, hizmet anlayışımız, ilkleri sizlerle buluşturan ürün tedarik ağımız ile ülkemizin en çok okunan gazetelerinde yer aldık.

gürbüz grup dergi röportajları

Dergi Röportajları

Beyaz eşya ve ev teknolojileri üzerine yayınlanan dergilerde sektöre dair yenilikler ve gelişmeler hakkında görüşlerimizi paylaştık.

Bizden Haberler

Yeni açılan mağazalarımız, ürün kataloglarımız, kampanyalarımız ve bizden diğer tüm haberler için sitemizi takip etmeye devam edin.

Kurumsal Referanslarımız – GÜRBÜZ GRUP Farkıyla Tanışan Firmalar

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’nin ve dünyanın en iyi markaları ile işbirliğinde olup, başarılı projelere imza attık. GÜRBÜZ GRUP kalitesini deneyimleyen kurumsal referanslarımıza göz atmaya ne dersiniz? Sizi de ailemizin bir parçası olmaya davet ediyoruz…

Sosyal Medyada Biz