Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

İletişim

Gürbüz Grup
Şişli / İstanbul
Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Ercan Han No:121/17 Mecidiyeköy/ Şişli/ İstanbul

Satış Danışmanınıza Ulaşın!

Sıkça Sorulan Sorular

Gürbüz Grup olarak beyaz eşya, ankastre, klima ve küçük ev aletlerinin satışını yapmaktayız. Fırın, ocak, mikrodalga, davlumbaz, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu, duvar ve salon tipi klima, kaset tipi klima, kanallı klima ile blender, çay makinesi, tost makinesi, kahve makinesi, mikser başta olmak üzere zengin bir ürün yelpazesine sahibiz.

Dünyanın en iyi beyaz eşya ve ev teknolojileri markalarından olan Bosch, Siemens, Beko, LG, Miele, Electrolux, Philips, Mitsubishi Electric, Sigma başta olmak üzere toplamda 34 markanın ürünlerini mağazalarımızda ve internet sitemizde bulabilirsiniz.

Gürbüz Grup olarak satış öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da desteğimizi sürdürüyor, İstanbul’da yer alan servis merkezlerimizle sizlere keşif, montaj, bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar hizmetleri sunuyoruz.

İstanbul’da 50 noktada Gürbüz Grup mağazaları bulunmaktadır. Avrupa Yakası’nda; Şişli, Bakırköy, Bahçelievler, Halkalı, Beylikdüzü, Başakşehir bölgelerinde, Anadolu Yakası’nda; Kadıköy, Ataşehir, Ümraniye ilçelerinde yer alan mağazalarımız haftanın 7 günü müşterilerimizi ağırlamaktadır.

Satış Danışmanlarımıza Sorun

gürbüz grup iletişim