Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

"Ankastre Davlumbaz" Kategorisindeki Ürünler

Ankastre Shop

Ankastre Davlumbaz

Filtreleri Göster

Markalar

Fiyat Aralığı

Enerji Sınıfı

Genişlik (cm)

Ses Seviyesi (dBA)

Renk

Maksimum Çekiş Gücü (m³/h)

Kademe Sayısı

Malzeme

Davlumbaz Tipi

Ankastre Davlumbaz Fiyatları ve Modelleri - Modernliği Mutfaklarınıza Taşıyın!

İşlevsel mutfak tasarımları mı arıyorsunuz? Pişirmek istediğiniz yiyeceklerin çıkaracağı duman ve kokuyu düşünmek istemiyor musunuz? Yemek seçiminizi yaparken kokularına göre mi tercih yapıyorsunuz? Tüm bu sorunları modern görünümlü ve üstün özellikli ankastre davlumbaz modelleri ile ortadan kaldırmanız mümkün. Hem de tek bir tuşla ve güçlü motorlarla…

Konuklarınızın, mutfağınızda pişen yiyeceklerin varlıklarını bile hissetmemelerini istiyorsanız, en iyi ankastre davlumbaz modellerinden birine sahip olarak mutfağınızın havasını tek bir dokunuşla değiştirebilirsiniz. Tasarım ve işlevselliğin mükemmel uyumuyla geliştirilen ankastre davlumbaz modelleri, her mutfak tasarımı için özel çözümler üretiyor ve kaliteli bir mutfak havası yaratmada bir numara oluyor. Bu yüzden ankastre mutfak tasarımlarının olmazsa olmazı ankastre davlumbazlar son teknolojilere sahip özellikleriyle de değer kazanıyor. 

Evlerin, ofislerin, iş yerlerinin kurtarıcısı ankastre davlumbaz modelleri neler, sizin mutfağınız için en uygun ankastre davlumbaz özellikleri hangileri ve bütçenizi belirlerken neleri göz önünde bulundurmalısınız biliyor musunuz? Gelin, bu detaylara biraz bakalım. 

Her Mutfağa Uyum Sağlayan Ankastre Davlumbaz Modelleri - Gürbüz Grup Güvencesiyle En İyi Ankastre Davlumbazlar Mutfaklara Geliyor…

Keyifli bir mutfağınız olsun, en özel tasarımları içine yerleştirebilin diye geliştirilen ankastre çözümler gerçekten modern çağın gerekliliği haline geliyor. Geniş mutfaklarda da dar mutfaklarda da tercih edilebilen ankastre tarzlar, mutfağınızın çok daha fazla alan kazanmasını sağlıyor ve görsel bir bütünlük yaratıyor. Ankastre davlumbaz modelleri de bu şıklığa dahil olan ürünlerden…

Ankastre davlumbaz markaları ve modelleri kendi aralarında değişiklikler göstermesine rağmen tamamen mutfakların kurtarıcıları olma özelliklerine sahipler. Öyleyse tüm ankastre davlumbaz modelleri arasından sizin için en şık olanları tercih edebilirsiniz. Ama öncelikle hangi modellerde ankastre davlumbaz bulunabileceğini öğrenmelisiniz.

Ankastre davlumbaz modelleri ada tipi davlumbaz, duvar tipi davlumbaz, ocak entegreli davlumbaz şeklinde farklılıklar gösterebiliyorlar. Mutfağınızın tasarımına ve tarzına en iyi uyum sağlayabilen ankastre davlumbaz modelleri arasından tercih yapmanız gerekir. Ada tipi bir pişirme istasyonunuz bulunuyorsa, bu modern görünüm için ada tipi davlumbaz modelleri arasından en beğendiğiniz ve bütçenizi aşmayan seçeneklere yönelmeniz önemlidir. 

Klasik bir mutfak görünümü için duvar tipi davlumbaz modelleri idealdir. Tezgah üstü konumlandırılan duvar tipi davlumbazlar tüm mutfağınızın havasını eşsiz bir düzeyde temizleyecek.

Ankastre Davlumbazlar Hangi Özelliklere Sahiptir ve Neye Göre Seçilir?

Izgara balıklar ve etler, soğanlı kavurmalar, uzun saatler boyunca pişen sakatatlar… Ankastre davlumbaz modelleri ile ne pişirirseniz pişirin, mutfağınızın havası tertemiz kalır. Güçlü motorlar ve dolap içine gizlenebilen sistemler görsel ve işlevsel çözümler üretir.

Ferah bir mutfak için tasarlanan ankastre davlumbaz modellerinin en önemli özellikleri gizli bir alan içerisine yerleştirilebilmeleridir. Kaba bir görünümle mutfak dekorasyonunuzu bozan aspiratörler kullanmak yerine modern görünümlü, hoş tasarımlı veya gizlenmiş formdaki ankastre davlumbaz modelleri kullanmak mutfağınızda iyi hissetmenizi sağlayacak. 

Ankastre davlumbaz modelleri dumanı ve kötü kokuları vakumlayarak kanalları yardımıyla dışarı verir. Bu da mutfağın ihtiyacı olan temiz havayı sağlar. Bu yüzden ankastre davlumbaz özellikleri arasında dikkat etmeniz gereken en önemlisi çekiş gücüdür. Yüksek çekiş gücüne sahip ankastre davlumbazlar her bir noktanın havasını kolayca temizleyebilir. 

En yeni ankastre davlumbaz özellikleri arasında yer alan ocak entegreli sistemler, ocağınıza hangi yemeği koyarsanız koyun, ister kızartma yapın isterseniz ızgaralarınızı pişirin, davlumbaz devreye girer ve henüz koku çıkmadan bile aktif hale gelir. Dijital özellikleri bakımından da kullanışlı olan ankastre davlumbaz modelleri, ne zaman çalışıp ne zaman duracağını ayarlayabileceğiniz zamanlayıcılara sahiptirler.

Modern mutfağınız için işlevsel ve hoş bir ankastre davlumbaz modeli arıyorsanız tezgah havalandırma özelliği bulunan ankastre davlumbaz modellerini tercih edebilirsiniz. Ankastre davlumbaz özellikleri arasında yer alan üretildikleri malzeme tipleri de seçiminizde önemli bir belirleyici olacaktır. Çünkü mutfak stilinize ve ağırlıklı renklere uyum sağlayan bir ankastre davlumbaz seçmeniz gerekiyor.

Ankastre Davlumbaz Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Yepyeni özelliklere sahip ve modern mutfağınızın temiz havasını bir çırpıda ortaya çıkaracak bir ankastre davlumbaz tercih edecekseniz fiyatların neye göre belirlendiğini bilmeniz önemlidir. Bu yolla seçiminizi çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Ankastre davlumbaz fiyatları; ankastre davlumbaz markaları ve modellerine, motor güçlerine, çekiş kapasitelerine, boyutlarına, teknolojik özelliklerine, tezgah havalandırma sistemlerine göre değişir. Seçeceğiniz ankastre davlumbaz için yukarıda bahsettiğimiz özelliklerin hangilerini istediğinize karar vermelisiniz ve bütçenizi oluşturmaya başlamalısınız. Gürbüz Grup olarak size sunduğumuz Bosch, Beko, Siemens, Electrolux, Miele, Gaggenau markalarının en iyi ankastre davlumbaz modelleri arasından bütçenize en uygun seçeneği belirlemelisiniz.