Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

"Ankastre Fırın" Kategorisindeki Ürünler

Ankastre Shop

Ankastre Fırın

Filtreleri Göster

Markalar

Fiyat Aralığı

Enerji Sınıfı

Genişlik (cm)

Yükseklik (cm)

Derinlik (cm)

Pişirme Fonksiyon Sayısı

İç Hacim (L)

Pişirme Bölme Sayısı

Ağırlık (kg)

Renk

Kontrol Paneli

Ankastre Fırın Fiyatları ve Modelleri – Leziz Yiyecekler İçin Ekstra Performans Gösteren Ankastre Fırınlar Gürbüz Grup’ta!

Teknolojinin tüm imkanlarını yiyecek hazırlama performanslarıyla seferber eden en şık ankastre fırınlar, ev ve ofis mutfaklarında şahaneler yaratmak için tasarlanıyor. Birçok yeni fonksiyon ve tasarruf özellikleriyle kullanıcıların karşısına çıkan ankastre fırın modelleri sizin de evinize gelsin istiyorsanız en özel modeller arasından seçiminizi yaptırabilirsiniz. 

Mutfaklarınız için en özel tasarımlarla geliştirilen ankastre fırın çeşitlerinde dünya lezzetlerinden farklı tarifler deneyebilir; sizin, ailenizin ya da konuklarınızın damak zevklerine özel tatlar yaratabilirsiniz. Üstelik bunu yaparken mutfak dekorasyonunuzu tamamlayan şık bir ankastre fırın modeli kullanabilirsiniz.

Ankastre fırın seçiminizi yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini, en iyi ankastre fırın markalarını, ankastre fırın markaları tarafından geliştirilen çok özel modelleri detaylarıyla öğrenirseniz bu seçimi yapmak sizin için çocuk oyuncağı gibi kolay olacak! Siz yeter ki en özel ankastre ürünleri nasıl seçmeniz gerektiğini bilin ve ona göre bir bütçe belirleyin. 

Ankastre Fırın Modelleri Nelerdir?

Mutfağınızda enfes yiyecekleri tek bir dokunuşla hazırlamak ve herkesi kendinize hayran bırakmak için ankastre fırın modelleri arasından sizi en iyi anlatan ürünü seçebilirsiniz. Lezzetten dört köşe olacak misafirlerinizi etkilemenin en önemli yolu budur. Yemek pişirmeyi kolaylaştıran şık tasarımlı ve yüksek teknolojik özellikli ankastre fırın modelleri, birbirinden farklı modlarla üreticileri tarafından sizinle buluşurlar. Peki bu özel modlar nelerdir ve ne işe yarar?

İçi yumuşacık ve sulu fakat dışı çıtır çıtır etlerinizi pişiren fonksiyonlardan en leziz sulu yemeklerinizi ve tatlılarınızı tam kıvamında ortaya çıkaran ve istediğiniz ayarda pişiren modlara kadar onlarca çeşit ayar ve mod, farklı ankastre fırın çeşitlerinde mevcut olabiliyor.

Seçeceğiniz ankastre fırınlar renkleri ve malzemeleriyle de farklı modellerde üretilebiliyorlar. Mutfağınızın dizaynını yansıtan en özel rengi seçerek tarzınızı istediğiniz gibi ortaya koyabilirsiniz. 

İçerisinde sıcak hava dolaşımını eşit düzeyde sağlayan ankastre fırın modellerinden geniş iç hacimleri ile kalabalık misafirlerinizi bile kolayca ağırlamanızı sağlayacak modellere kadar yüzlerce çeşit ankastre fırın bulabilirsiniz. 

Ankastre Fırın Özellikleri Nelerdir? Solo Fırınlardan Farkı Nedir?

En şık tasarımlı mutfaklarda tercih edilen ankastre fırın modelleri birçok bakımdan solo ürünlerden daha avantajlı olabiliyor. Boyutları bakımından mutfağınızla son derece uyumlu, özel boşluklarına yerleştirilerek kullanılabilen ankastre fırınlar, renk ve malzeme deseni konusunda da solo fırınlara göre çok daha fazla tercih ediliyor. 

Solo fırın modelleri şık ve modern tasarımlar konusunda da solo fırınlara göre daha iyidir. Teknolojik özelliklerinin diğer fırınlara göre daha fazla olduğunu fark edeceksiniz. Ankastre fırın özellikleri arasında en önemlisi modern görünümleridir diyebiliriz. Konumlanma ve gizlenme şekilleri, mutfak dolaplarına sıfır görünümleri ve cihaz olarak çok daha şık bir yapıda tasarlanmaları ankastre fırın modellerini üst düzey bir noktaya taşıyor.

Taptaze ve besleyici sebzelerden harika pişmiş tavuklara kadar her yiyeceği en leziz haliyle çıkaracak ankastre fırınlar tüm yiyecekler konusunda farklı özelliklere sahiptir. Modeline göre değişen ankastre fırın özellikleri arasında hamur işlerini en iyi halleriyle pişiren turbo fan özellikleri, et ve balık türü yiyeceklerinizi buğulama yöntemiyle pişiren buhar özellikleri, 360 derece ısı dağılımı sağlayan özellikler gibi birbirinden farklı özellikleri sayabiliriz. 

Ankastre fırın özellikleri tüm bunlarla da kalmıyor! Dijital gösterge, zamanlayıcı, kendi kendilerini temizleyebilme özellikleri ve kolay temizlenebilme malzeme özellikleriyle mutfağınızda düzeni sağlayabilmeniz için kendi tercihinizi yapmanızı sağlıyor. 

Ankastre Fırın Modelleri Arasından Nasıl Seçim Yapacaksınız?

Evinizde çok özel bir mutfak alanı mı yaratmak istiyorsunuz? Ya da ofisiniz için oldukça modern çizgide mutfak fena olmaz mı? Eğer bu tarzda düşünceleriniz varsa ankastre ürünler kullanmaya başlayarak mutfaklarınızı harika bir yaşam alanına çevirebilir, yemek pişirme deneyiminizi arttırabilirsiniz. Böylece mutfaktan hiç çıkmak istemeden dilediğiniz yiyeceği pişirerek kendinizi üstün yetenekli bir aşçı gibi hissedebilirsiniz. İşte tüm bu hikayenin baş kahramanı ankastre fırın modelleri oluyor. Usta bir pişirme dehası olan ankastre fırınlar, işinizi bir hayli kolaylaştırmak için tasarlanıyor. 

Yukarıdaki hikayeyi kendi mutfaklarınızda gerçekleştirebilmeniz için ankastre fırın seçmek istiyorsanız biraz da nasıl seçim yapabileceğinizden bahsedelim. Bir ankastre fırın seçmek istediğinizde hangi özelliklerinin sizi daha fazla mutlu edeceğini düşünmeli, beğendiğiniz ankastre fırın modellerinde bu özellikleri ve fonksiyonları aramalısınız. Görsel olarak beğendiğiniz bir ankastre fırın modelinin en çok ihtiyaç duyacağınız ve olmasını istediğiniz pişirme fonksiyonlarından biri yoksa o modeli elemelisiniz. Aksi takdirde ihtiyacınızı yeteri kadar karşılayamayan bir ankastre fırın modeli tercih ederek bütçenize ve zevklerinize zarar verebilirsiniz. Öncelikle ankastre fırın özellikleri arasından ne istediğinize kadar verin, ardından mutfak dekorasyonunuzla en uyumlu seçeneği yaratacak ankastre fırın modelini belirleyin. 

Ankastre fırın özellikleri konusunu kavradıysanız seçiminizi yaparken dikkat etmeniz gereken ikinci konuya gelelim. Görsel açıdan mutfak dekorasyonunuza en fazla uyum sağlayacak, renkleriyle ve şıklığıyla tarzınızı ortaya koyacak ankastre fırın modelleri arasından bir tercih belirleyebilirsiniz. 

Ankastre Fırın Markaları Neler? – Dünyanın En İyi Ankastre Fırın Markaları

Mutfak konusunda oldukça profesyonel markalar arasından Gaggenau, Miele, Beko, Siemens, Bosch, Electrolux markaları tasarımsal açıdan titizlikle geliştirilmiş ankastre fırın modelleri geliştiriyor. Bu markalar ankastre fırın kullanıcılarının en çok tercih ettiği markalardır. Hayat kurtarıcı özelliklerle donatılmış ankastre fırın modellerinde bu markaları tercih ettiğinizde, mutfağınızda kalite yaratabileceksiniz. 

Modern tasarımlı, şık ve alımlı ankastre fırınlar arıyorsanız Miele markasının son yıllarda geliştirdiği hoş ankastre fırın modellerine bakabilirsiniz. Mutfakta teknolojik yeterlilik sizin için çok daha önemliyse ve fırın seçiminizi yaparken dijital özellikler ön planda olmalı diyorsanız Siemens ankastre fırın modellerini tercih edebilirsiniz. Farklı modlarla pişirme konusunda ustalaşmayı arzuluyorsanız Bosch ankastre fırın modellerini inceleyebilir ya da yukarıda saydığımız diğer markaların ürünlerine göz atabilirsiniz.

Ankastre Fırın Fiyatları Nedir?

Bir ankastre fırın alıp en üstün teknolojilerini kullanmak istiyorsanız ankastre fırın fiyat aralıklarının geniş olabileceğini aklınızdan çıkarmamalısınız. Çünkü bazı kriterler ankastre fırın modellerinin fiyatlarını etkileyecektir. Öyleyse bu kriterlerin neler olduğundan da biraz bahsedelim.

Ankastre fırın fiyatları seçeceğiniz markaya ve markanın modeline göre farklılıklar gösterir. Her marka kendine özel fiyat politikaları belirleyebilir. Siz de bütçenize ve özelliklerine göre seçiminizi yaparsınız. Ancak ankastre fırın seçiminizi yapmadan önce kenara iyi bir bütçe ayırmanız gerektiğini de aklınızdan çıkarmayın. Elbette seçeceğiniz ankastre fırın modeli 1500-2000 TL bandında da olabilir fakat bu fiyatlarda, yukarıda saydığımız gelişmiş özellikli markaları bulabilmeniz çok zor. En iyi ankastre fırın seçenekleri için bütçenizi en az 4000 TL-5000 TL gibi bir fiyattan başlatmanız gerekiyor.