Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

"Su Isıtıcı" Kategorisindeki Ürünler

Küçük Ev Aletleri Shop

Su Isıtıcı

Filtreleri Göster

Markalar

Fiyat Aralığı

Renk

Otomatik Kapanma

Materyal

Güç (W)

Kapasite (L)

Gizli Rezistans

Su Isıtıcı Fiyatları ve Modelleri – Hızlı ve Pratik Isıtma ile Mutfaklarınızın Yeni Yardımcılarını Keşfedin!

Sıcak su, gerek çoğu lezzetli tarif gerekse çay ve kahve gibi sıcak içecekler için vazgeçilmez malzemelerden biridir. Elbette suyu ocağınız yardımıyla her zaman ısıtmanız mümkündür. Ancak kimi durumlarda ocağınız, hazırlanacak diğer yiyecekler için ayrılmış olabilir. Bunun dışında su ısıtıcılar; ihtiyacınız olan sıcak su için size diğer alternatiflere kıyasla çok daha kısa sürede çözüm sağlayan bir ev aletidir. Birkaç dakika içerisinde sıcak suyunuzu hazır hale getiren su ısıtıcı modelleri, mutfakta işinizi kolaylaştırarak harcadığınız zamanı önemli ölçüde azaltmaktadır.

Günümüzde üstün teknolojileri ile farklı ısıtma modları bulunan su ısıtıcı modelleri; hazırlayacağınız yiyecek veya içecek için en uygun sıcaklıkta sıcak suyu hiçbir ekstra zahmet gerektirmeksizin tek tuşa basarak hazırlamanıza imkan vermektedir. Ayrıca geleneksel demliklerin aksine su hazır olduğunda uyarı sesiyle sizi haberdar eden su ısıtıcı modelleri, suyu sürekli kontrol etmeniz zorundalığını da ortadan kaldırmaktadır. Su ısıtıcınıza su doldurup ısınması için mutfağınızda bırakabilir ve arkadaşlarınızla sohbet etmeye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Suyunuz hazır hale geldiğinde su ısıtıcınız sizi haberdar ederek otomatik şekilde kapanacak, böylece suyun buharlaşarak azalmasının önüne geçecektir.

Su Isıtıcı Modelleri ve Özellikleri

Su ısıtmanın en hızlı ve pratik yolunu mutfaklarınıza taşıyan su ısıtıcı modelleri; pek çok farklı özelliği de beraberinde getirmektedir. Günümüzde daha çok dijital bir kullanıcı paneline sahip olan kettle modelleri, istediğiniz sıcaklık seviyesini ayarlamanız için oldukça kolay bir kullanım imkanı sunmaktadır. Ayrıca turbo mod gibi fonksiyonlar da bulunan su ısıtıcı modelleri sayesinde acil durumlarda suyun ısınma hızını arttırmanız ve ihtiyacınız olan sıcak suya hemen kavuşmanız da mümkündür. Buna ek olarak kettle modelleri, acil olmayan sıcak su ihtiyaçlarınızı da düşünerek kapasitesi kadar depolama yapmaya da olanak tanımaktadır. Suyunuz ısıtıcınızda kaldığı sürece sıcaklığı korunmakta ve ısı kaybına uğramadığı gibi ısıtmayı otomatik durduran su ısıtıcı sayesinde buharlaşmaya da maruz kalmamaktadır.

Farklı gövde türlerine sahip olan su ısıtıcı modelleri genellikle suyun lezzetini bozmayacak ve suya maruz kalma nedeniyle aşınmayacak cam ve paslanmaz çelik gibi malzemelerden üretilmektedir. Bu da uzun süreli kullanımda suda pas veya korozyona bağlı yabancı maddelerin oluşumunu engelleyerek içim lezzetini korumaktadır. Aynı şekilde ürünün kullanım süresi de malzeme dayanıklılığı sayesinde artmakta, aşınmaya dirençli su ısıtıcı modelleri uzun ömürlü bir deneyim vadetmektedir.

Su Isıtıcı Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Su ısıtıcılar hiç kuşkusuz sıcak su elde etmenin en basit ve kısa süreli yollarından birini sunmaktadır. Ancak gerçekten kesintisiz, sorunsuz ve ihtiyaçlarınıza yanıt veren bir kettle alabilmek için dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Her şeyden önce satın alacağınız su ısıtıcı modeli Bosch, Siemens, Electrolux, Beko, Philips, Fakir, Dualit, Xiaomi su ısıtıcı markaları tarafından üretilmiş olmalıdır. Saydığımız su ısıtıcı markaları gerek ürün kaliteleri gerekse uzun ömürlü kullanımları ile çok daha memnuniyet veren bir deneyim yaşamanızı sağlamaktadır. Ayrıca güvenilirliği ile öne çıkan su ısıtıcı markaları, gelecekte karşılaşabileceğiniz sorunlarda da servis desteğiyle yanınızda olmayı sürdürmektedir.

Bunun yanı sıra su ısıtıcı satın alırken beklentilerinizi önceden şekillendirmeniz büyük önem taşır. Sadece su ısıtma fonksiyonuna sahip, basit bir ürün arıyorsanız bu tarz bir ürün su ısıtıcı fiyatları açısından da son derece uygun olacaktır. Ancak işinizi kolaylaştıran ürünler arıyorsanız farklı özelliklere sahip su ısıtıcı modellerine yönelmeniz çok daha iyi bir tercihtir. Kablosuz kullanım vadeden, enerji tasarrufu özelliği olan su ısıtıcı modelleri, konforlu ve düşük maliyetli bir kullanım için ilk dikkat etmeniz gereken hususlar arasında sayılabilir.

Su Isıtıcı Fiyatları Neye Göre Değişir?

Su ısıtıcı fiyatları arasındaki ciddi farklar zaman zaman kullanıcılar için kafa karıştırıcı olabilmektedir. Ancak unutulmaması gereken su ısıtıcı modelleri ve sahip olduğu özelliklerin su ısıtıcı fiyatları üzerinde doğrudan etkili olduğudur. Su ısıtıcı fiyatları hakkında konuşurken ürünün markası, modeli, ısıtma kapasitesi, sıcaklık seviye ayarları, su haznesinin imal edildiği malzeme gibi tüm faktörler hesaba katılmalıdır. Tasarımsal ve teknolojik özellikler su ısıtıcı fiyatları açısından belirleyici olduğundan dolayı su ısıtıcı satın alırken ihtiyaçlarınızı önceden belirlemek ve buna göre hareket son derece büyük önem taşımaktadır.