Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

"Süpürge" Kategorisindeki Ürünler

Küçük Ev Aletleri Shop

Süpürge

Filtreleri Göster

Markalar

Fiyat Aralığı

Genişlik (cm)

Yükseklik (cm)

Derinlik (cm)

Ses Seviyesi (dBA)

Ağırlık (kg)

Renk

Güç (W)

Toz Haznesi Kapasitesi (L)

Süpürge Özelliği

Toz Haznesi

Şarj Süresi (Saat)

Çalışma Süresi (Dakika)

Süpürge Fiyatları ve Modelleri – Pratik Temizliğin Konforuyla Tanışın!

Söz konusu yaşam alanlarınızın temizliğini sağlamak olduğunda elektrikli süpürgeler hiç kuşkusuz hayatımızın en büyük yardımcılarındandır. Üstelik yeni nesil teknolojilerin ulaştığı nokta; süpürge modelleri için de birçok gelişmeyi beraberinde getirerek çok daha konforlu bir kullanıma imkan sağlamaktadır. Bu yönüyle ev temizliğinin tüm angarya yükünü üzerinden alan ve maksimum hijyeni zahmetsiz bir hale kavuşturan süpürge modelleri, sahip olduğu özellikler ve kullanıcı dostu fonksiyonlarla evinizin gizli kahramanlarından biri olmayı vadetmektedir. Elektrikli süpürge modelleri ile birlikte artık konforlu bir temizliğin vazgeçilmezleri olan robot süpürge, şarjlı el süpürgesi modelleri gibi farklı ürünler, ev temizliğinin yanı sıra ofis veya arabanızın temizliği için de aynı ürünü kullanmanıza izin vermektedir.

Kullanıcı ihtiyaçlarına yanıt veren süpürge tasarım ve teknolojileri bu alanda birbirinden farklı onlarca süpürge markası ve modelini ilgi çekici kılmaktadır. Kendi ev işi alışkanlıklarınıza göre seçebileceğiniz süpürge modelleri ile ev temizliğini en köşe bucak toz parçacıklarını bile kısa sürede yok edecek kadar basit ve yoruculuktan uzak haline getirerek evde geçirdiğiniz zamanın büyük bir bölümünü ev işlerine ayırmaktan kurtulabilir, keyif aldığınız aktivitelere, ailenize, sevdiklerinize ve her şeyden önce kendinize daha çok vakit ayırabilirsiniz. 

Süpürge Modelleri ve Özellikleri

Elektrikli süpürge modelleri teknolojinin ilerlemesi ve ev eşyalarında da buna uygun olarak yeni özelliklerin görülmeye başlamasıyla geçmişe kıyasla çok daha geniş bir hal almıştır. Günümüzde şarjlı el süpürgesi modellerinden dikey şarjlı süpürgelere, robot süpürgelerden köşe bucak temizlik yapmanızı sağlayan kalem süpürge modellerine kadar pek çok farklı ürün kullanıcıların ihtiyaçlarına yanıt vermektedir. Akıllı cihazlarınız veya ürün kumandası üzerinden kontrol edebileceğiniz robot süpürge modelleri; sizin hiç yerinizden kalkmanıza gerek bırakmadan mekanlarınızı temizleyerek kusursuz bir konfor sağlamaktadır. Buna ek olarak dar alanlar veya arabanızın koltukları için güvenebileceğiniz şarjlı el süpürgesi modelleri, uzun süre kullanıma izin veren pil ömürleri ve en zor alanlara bile kolayca ulaşmanıza olanak tanıyan tasarımları ile temizlik işini daha da kolaylaştırmaktadır.

Ayrıca torba kullanmanıza gerek kalkmaksızın zahmetsizce boşaltabileceğiniz toz torbasız süpürge modelleri; pratik bir kullanım vadetmektedir. Buna karşılık daha geniş zeminleri temizlemeyi düşünen ve daha fazla toz hacmine sahip bir ürüne ihtiyacı olduğuna inananlar için toz torbalı süpürge modelleri de her zaman tüketicilerin en çok tercih ettiği ürünlerin başında gelmektedir. Kablosuz bir temizlik deneyimi arayanlar için vazgeçilmez olan şarjlı süpürge modelleri ile evinizi temizlemek için kablo karışıklığı yaratmaksızın süpürgenizi istediğiniz yere sürüklemenize imkan sağlamaktadır. Ayrıca hız olarak da farklı ayarlamalar ve motor güçleri sunan süpürge modelleri; mekanlarınızın kusursuz temizliği için tam olarak ihtiyacınız olan teknolojiyi evlerinize taşımaktadır.

Süpürge Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Mekanlarınızda kusursuz bir temizliği hızlı bir biçimde gerçekleştirmek için süpürge modelleri arasında tercihte bulunurken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Bunların başında süpürgenin motor veya watt gücü gelmektedir. Bir süpürgenin motor gücü doğrudan doğruya performans anlamına gelmese de çekiş gücü üzerinden önemli ölçüde etki sahibidir. Çekim gücünün çok düşük olduğu süpürge modelleri; süpürmenize rağmen tozların giderilmediğinden şikayet etmenize neden olacaktır. Ayrıca yüksek bir motor gücü ile sessiz çalışma arasındaki dengeyi bulabilmeniz de aynı şekilde önemlidir. Yüksek ses yapan süpürge modelleri; istediğiniz saatte süpürgenize açamamanıza neden olacak, ayrıca gün içinde bile komşularınızdan şikayet gelmesi olasılığıyla sizi karşı karşıya bırakacaktır. Ayrıca elektrikli süpürge modelleri arasında tercihte bulunurken bir diğer husus da HEPA filtreli ürünlere yönelmenizdir. Anti alerjik ve anti bakteriyel kullanım sağlayan HEPA filtreli elektrik süpürge modelleri; mekanlarınızın sağlığınız açısından da çok daha steril olmasını sağlayacaktır.

Son olarak süpürge seçerken bilinen ve güvenilir süpürge markaları tarafından üretilen ürünleri seçmeniz de aynı şekilde önem taşımaktadır. Bosch, Siemens, Electrolux, Beko, Philips, Fakir, Dualit, Xiaomi gibi kalitesiyle gerek ülkemizde gerekse dünyada çok sayıda kullanıcının güvenini kazanan süpürge markaları uzun kullanım ömürleri ve sağlamlıklarının yanı sıra karşılaşabileceğiniz arıza gibi durumlarda çok daha kapsamlı bir servis ve yedek parça desteği sağlamaktadır. Bu da ürününüzü arıza sonrasında orijinal parça değişimi ile kullanmaya devam edebileceğiniz anlamına gelmektedir.

Süpürge Fiyatları Neden Bu Kadar Değişken?

Süpürge fiyatları; tıpkı diğer beyaz eşya ve elektronik ürünlerde olduğu gibi sahip oldukları teknolojilere göre birbirlerinden ayrılmaktadır. Bu açıdan süpürge fiyatları üzerinde etkili olan birçok faktör saymak mümkündür. Süpürgenin modeli, motor gücü, hız ayarı sayısı, ekstra özellikleri gibi unsurlar ve elbette süpürge markaları arasındaki pazarlama rekabeti süpürge fiyatları üzerinden doğrudan doğruya etkilidir. Bu noktada ihtiyaçlarınızı önceden belirleyerek kullanmayacağınız özellikler için ekstra ödeme yapmamak bütçe dostu süpürge fiyatları ile hem performans hem de ekonominiz açısından memnuniyet verici bir alışveriş yapmanızı sağlayacaktır.