Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

"Su Arıtma Cihazı" Kategorisindeki Ürünler

Küçük Ev Aletleri Shop

Su Arıtma Cihazı

Filtreleri Göster

Markalar

Fiyat Aralığı

Genişlik (cm)

Yükseklik (cm)

Derinlik (cm)

Renk

Su Arıtma Cihaz Tipi

Filtre Sayısı

Bu kategoride gösterilebilecek bir ürün bulunamadı.

Su Arıtma Cihazı Fiyatları ve Modelleri – Evlerinizde Doğal ve Lezzetli Suyun Tadını Çıkarın!

Gerek sağlıklı bir su tüketimi sağlamak gerekse doğal kaynakları verimli bir biçimde kullanmak için son derece önemli olan su arıtma, teknolojinin gelişmesi ve evlerimizde kolaylıkla kullanabileceğimiz küçük aletlerde yerleşik hale gelmesiyle giderek yaygınlaşmaya başladı. Şebeke suyunu kireç vb. yabancı maddelerden arındıran, bakterileri içtiğiniz veya içeceklerinizde kullandığınız sudan uzak tutan ve suyun lezzet ve koku kalitesini arttıran su arıtma cihazı modelleri; su için harcadığınız maliyetleri düşürdüğü gibi çevre dostu bir su tüketimini de desteklemektedir. Su arıtmalı su sebili modelleri, şebeke suyuna bağlanan arıtıcılar ve arıtıcılı ısıtıcılar gibi su arıtma cihazı modelleri, kaliteli suya ulaşmayı daha maliyetsiz ve pratik bir hale getirmektedir.

Ev için geliştirilen su arıtma cihazı modelleri hem kapladıkları son derece küçük alan hem de kullanım için ekstra hiçbir çaba gerektirmeyen kullanıcı dostu tasarımlarıyla hem hayatınızı kolaylaştırmakta hem de sağlıklı bir su tüketimine olanak tanımaktadır. Ev tipi su arıtma cihazı modelleri; şebeke suyundan gelen yabancı materyalleri ayrıştırarak suyun temizliğini sağlamakta ve şebeke suyunun yalnızca yıkama değil, içme için de kullanılmasına olanak vermektedir. Suyun tadını da doğallığına kavuşturan su arıtma cihazı modelleri, böylelikle şebeke suyunun tadına karşı hassas olanlar için de kusursuz bir kullanım vadetmektedir.

Su Arıtma Cihazı Modelleri ve Özellikleri

Su arıtma cihazları; kullanım alanlarından arıtma gücüne ve diğer fonksiyonlarına kadar farklı modellere ayrılmaktadır. Yalnızca su arıtma işlemi için şebeke suyunuza bağlayabileceğiniz su arıtma cihazı modelleri ile birlikte su sebili gibi ürünlerde de su arıtma özelliğiyle karşılaşılmaktadır. Böylelikle şebeke suyuna doğrudan bağlanabilen su arıtma cihazı modelleri yalnızca suyu arıtmakla yetinmemekte, soğuk ve sıcak su ihtiyacınızı da aynı anda karşılamakta, içme suyunuzun temiz bir şekilde depolanmasına imkan vermektedir.

Buna ek olarak su arıtma cihazı modelleri suyun kalitesini arttırmak için birçok özelliği de beraberinde getirmektedir. Suyun tadını ve kokusunu iyileştirmek için aktif karbon su filtresi kullanılan su arıtma cihazı modelleri; özellikle kireçli olduğu için tadı farklı gelen şebeke suyunun doğal su tadını yakalamasını sağlamakta son derece işlevseldir. Buna ek olarak kartuş filtrelerin de kullanıldığı su arıtma cihazı modelleri; sudaki katı yabancı maddeleri ortadan kaldırabilmektedir. 20 mikrona kadar yabancı maddeleri gideren su arıtma cihazı modelleri bu sayede suyunuzda yabancı bir cisim olmadığından emin olmanızı sağlamaktadır. Nano filtreleme özelliğine sahip su arıtma cihazı modellerinde çok daha düşük mikronlarda cisimler de arındırılmaktadır ve bu sayede suyun içerisinde bulunabilecek bakteri ve sağlığa zararlı mikro organizmalar da ortadan kaldırılmaktadır.

Su Arıtma Cihazı Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Su arıtma cihazları sağlıklı ve lezzetli suyunuzun daima elinizin altında olması için son derece kullanışlı ev aletleridir. Ancak güvenilir bir kullanım için su arıtma cihazı modelleri arasında tercihte bulunurken dikkatli davranmak gerekir. Öncelikle su arıtma cihazı markaları arasında daima daha bilinen ve dünya çapında güvenilirlik sağlamış ürünlere yönelmek gerekir. Bosch, Siemens, Electrolux, Beko, Philips, Fakir, Dualit, Xiaomi gibi su arıtma cihazı markaları ürünlerinin malzeme kalitesi konusunda son derece hassastır ve bu sayede suyunuzun uzun süreli depolama durumlarında bile herhangi bir sorunla karşılaşmadan sağlıklı bir şekilde içilebilir olmasını sağlamaktadır. Aynı şekilde ürünün karşılaşabileceği arıza durumlarında da saydığımız su arıtma cihazı markaları; çok daha hızlı ve sorunu ortadan kaldıran bir servis ve yedek parça desteği sunacaktır.

Elbette su arıtma cihazı modelleri arasında tercihte bulunurken kullanım amacınız ve ihtiyaçlarınız da bir o kadar önemlidir. Örneğin yalnızca suyu arıtan ve sizin için depolayarak şebeke suyunuzu geri dönüştüren bir sistem için basit bir su arıtma cihazı veya su hattınıza bağlayabileceğiniz bir su filtresi almanız yeterli olacaktır. Ancak sıcak ve soğuk suyu aynı anda kullanabileceğiniz daha pratik bir arıtıcılı su sebili istiyorsanız seçiminizi buna göre yapmanız gerekir. Bu noktada ürünün su tankı kapasitesi, basınç ve enerji tüketimi gibi faktörler de seçim yaparken göz önünde bulundurmanız gereken hususlar arasındadır.

Su Arıtma Cihazı Fiyatları Neye Göre Değişir?

Su arıtma cihazı fiyatları doğal olarak ürünün sahip olduğu özelliklere ve su kapasitesine göre değişebilmektedir. Ev tipi bir su arıtma cihazı yalnızca bir sürahilik su tankına sahip olabileceği gibi tüm evinizin su ihtiyacını karşılayan gerçekten kapsamlı bir su kaynağı da olabilir. Aynı şekilde sıcak ve soğuk su teknolojileri, şebeke bağlantıları ve filtreleme hassasiyetleri de su arıtma cihazı fiyatları üzerinde doğrudan doğruya etki sahibidir. Ayrıca su arıtma cihazı fiyatları üzerine konuşurken üründe kullanılan filtre ve kartuşlar, malzeme kalitesi ve maliyetleri de göz ardı edilmemelidir. Tüm bu nedenlerle bütçe dostu su arıtma cihazı fiyatları ile memnun kalacağınız bir kullanım elde etmek için ihtiyacınız olan su kapasitesine ve özelliklere karar vermeniz büyük önem taşımaktadır.