Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

"Salon Tipi Klima" Kategorisindeki Ürünler

Klima Shop

Salon Tipi Klima

Filtreleri Göster

Markalar

Fiyat Aralığı

Renk

Soğutma Kapasitesi (BTU)

Inverter

Enerji Sınıfı (Isıtma)

Enerji Sınıfı (Soğutma)

Isıtma Kapasitesi (BTU)

Bu kategoride gösterilebilecek bir ürün bulunamadı.

Salon Tipi Klima Fiyatları ve Modelleri - Ferah Mekanlar Yaratmaya Hazır Mısınız?

Yaşam ve çalışma alanlarımızın iklimlendirilmesi için yüzyıllardır farklı teknolojilerden yararlanmaktayız. Bu noktada klimaların son derece pratik kullanımı ile konforlu mekanlar üretmek için hayatımızı önemli ölçüde kolaylaştırdığını göz ardı etmemek gerekir. Son yıllarda giderek daha fazla tercih edilmeye başlayan salon tipi klima modelleri, bu oldukça konforlu ve pratik kullanımlarına az alan işgal etme, küçük boyutlarla ihtiyaçlara maksimum yanıt verme gibi kullanıcı odaklı artıları da eklemektedir.

Aynı zamanda oldukça şık görünümler de vadeden salon tipi klima modelleri; hem zarif hem de ferah mekanlar yaratmak için en kullanışlı klima türlerindendir. Yüksek enerji verimlilikleri ile kullandığınız odayı hızlı bir biçimde ve fazla enerji tüketmeden istediğiniz sıcaklığa kavuşturan salon tipi klima inverter modelleri iç mekanlarda mevsimlerden bağımsız bir gündelik yaşam sürmek isteyenler için vazgeçilmezdir.

Salon Tipi Klima Modelleri ve Özellikleri

Salon tipi klima modelleri; isminden de kolaylıkla anlaşılabileceği üzere özellikle geniş yaşam alanları ve salonlar için kullanıma uygundur. Yaşam alanlarının dışında kafelerde, restoranlarda, kuaför salonlarında, dersliklerde ve buna benzer iş – hizmet alanlarında da karşılaşabileceğiniz salon tipi klimalar, düşük ses düzeyinde çalıştıkları için kullanıcıları rahatsız etmeyen bir iklimlendirme yaratır. Ayaklı olması sayesinde son derece kolay bir kurulum da vadeden salon tipi klima modelleri, mekanlarınızda dengeli bir sıcaklığı zahmetsizce yakalamak istiyorsanız idealdir. Aynı zamanda sessiz çalışma fonksiyonunun ciddi bir konsantrasyon gerektiren çalışma alanları veya kütüphane ve okul gibi mekanlara son derece uygun olduğunu da unutmamak gerekir. 

Birçok salon tipi inverter klima modelinin kullanıcılara sunduğu ortak özelliklerden bahsetmek mümkündür. Hızlı iklimlendirme işlevi bulunan salon tipi klima modelleri, en iyi ısıtma veya soğutma dengesini kısa sürede ayarlamanızı sağlar. Bunun yanı sıra arıza teşhis özelliği de barındıran salon tipi klimalar uyarı vererek karşılaşacağınız olası sorunların kaynağını kolayca anlamanıza yardımcı olur. Böylelikle klimanızın daha büyük bir zarara uğraması veya sağlığı tehdit edecek bir durumun ortaya çıkmasının önüne geçilir. 

Salon Tipi Klima Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Gerçekten konforlu bir kullanım elde etmeniz için salon tipi inverter klima seçerken dikkatli davranmanız gerekir. Her şeyden önce mekanlarınıza uygun bir salon tipi klima modeli seçmeniz verimlilik açısından önemlidir. Klimanızın BTU kapasitesi alanınız için yeterli değilse istediğiniz soğutma veya ısıtma performansını yakalayamayacağınız gibi salon tipi klimanızın gücü mekanınız için çok fazlaysa gereksiz bir enerji israfı ortaya çıkabilir.

Aynı şekilde dikkat etmeniz gereken bir diğer husus da enerji sınıfı A+ veya bu sınıfa yakın bir salon tipi klima seçmektir. A+ salon tipi klima modelleri, diğer enerji sınıflarına kıyasla %35 ile %90 arasında değişen bir enerji tasarrufu sağlamaktadır ki bunun anlamı da faturanızın neredeyse yarı fiyatına inmesidir.

En İyi Salon Tipi Klima Markaları Hangileri?

Geniş yaşam alanları ve sessiz bir iklimlendirmeye ihtiyacı olan iş yerleri için ideal bir çözüm salon tipi klima modelleri her geçen gün daha fazla tercih edilmeye başlamıştır. Buna bağlı olarak ana ürün gamı klima olmamasına rağmen salon tipi klima markaları arkasında yer edinmeye çalışan yeni üreticilere rastlamak da daha kolay gelmiştir. Yine de kullanıcıların daha fazla güvendiği ve tercih ettiği salon tipi klima markaları açısından baktığımızda sektöre öncülük eden çeşitli üreticilerden bahsetmek yanlış olmayacaktır.

Bosch, Siemens, Mitsubishi, Electrolux, Beko, Sharp, Sigma gibi salon tipi klima markaları ile hem ülkemiz hem de dünyanın farklı bölgelerinde kolaylıkla karşılaşmak mümkündür. Üstün teknolojilerinin yanı sıra oldukça güvenilir bir hizmet sunan saydığımız salon tipi klima markaları, servisleri, yedek parça zenginlikleri ve uzun ömürlü kullanımlarıyla da kullanıcılara tam bir güven vermektedir.

Salon Tipi Klima Fiyatları Neye Göre Değişir?

Eğer mekanlarınızın daha düşük maliyetlerle pratik bir biçimde ısıtılmasına ve soğutulmasına ihtiyaç duyuyorsanız salon tipi klimalar sizin için en doğru tercihlerden biridir. Gerek bütçeyi zorlamayan salon tipi klima fiyatları gerekse kullanım esnasındaki enerji maliyetleri açısından salon tipi klima modelleri, tasarruflu ve verimli bir iklimlendirmeye imkan verir. Elbette salon tipi klima fiyatları son derece ekonomik olsa da bütçeniz için en uygun seçimi yapmanız öncelikle beklentilerinizi ve mekanlarınızın ihtiyaçlarını doğru analiz etmenizden geçer.

Bu doğrultuda salon tipi klima fiyatları modeli, BTU kapasitesi, filtre kullanımı, ısıtma ve soğutma aralığı, iklimlendirme hızı, fonksiyonları, kontrol paneli ve hassasiyeti gibi özelliklere göre değişkenlik göstermektedir. Özelliklerin bu derece değişken olması doğal olarak salon tipi klima ücretleri arasında da ciddi farklar olmasını beraberinde getirmektedir. Bu nedenle salon tipi klima fiyatları ile ilgili araştırma yaparken nasıl bir performans beklediğinizi analiz etmeniz son derece önemlidir.