Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Kanallı Klima Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Bütçenizi Zorlamayacak Düzeyde Kanallı Split Klima Fiyatları Olur Mu?

Evlerde, iş yerlerinde, mağazalarda, hastanelerde, eğitim merkezlerinde, konferans salonlarında ve bunlara benzer yerlerde kullanılan kanallı klima modelleri şık ve modern ortamlarda sıklıkla tercih edilen klimalardır. Bu tip klimalar kanal ve menfez sistemleriyle hava dolaşımı sağlarlar. Standart duvar tipi klimalardaki gibi bir çalışma mantıkları yoktur. Siz de yaşam alanlarınız için kanallı klima modelleri tercih etmek istiyorsanız sizin için bilgilendirici bir içeri hazırladık.

Kanallı klima modellerinin motor gücü performansları hava dolaşımı sağlamadaki kapasiteleri, iç yapıları ve diğer detaylar fiyatlarının da belirlenmesinde öncelikli konulardır. Kanallı klima fiyatları neler, ikinci el kanallı klima modelleri bulunabilir mi, kanal tipi klima fiyatları neye göre değişir merak ediyorsanız bu yazı tam size göre!

Kanallı Klima Modelleri Nedir? Fiyatlarını Etkileyen Özellikleri Neler?

Kanal tipi klimalar, bir kanal yardımıyla ortamın havasını değiştirirler. Klimanın hava ısısını düzenleyen iç üniteleri tavan boşluğunda gizlenir ve kanallar yardımıyla oda içerisinde hava dolaşımı sağlanır. Şık bir ortamda klima kullanmak istiyor fakat estetiğin bozulacağından korkuyorsanız kanallı klima modelleri gayet modern bir hava yaratırlar, dışarıdan görünen bir üniteleri bulunmaz. Tavana yakın bölgede ızgara görünümüne sahiptirler. Böylece dekoratif açıdan çokça tercih edilirler. Kanal tipi klimalar aynı zamanda merkezi sistem ısıtma ve soğutma cihazları olarak kabul edilirler. 

Dış üniteleri diğer klimalara göre çok daha az yer kaplayan kanallı klima fiyatları bu özelliklerine göre de değişebilir. Tasarım anlamında çok daha küçük ve hafif olan bu klimaların fiyatları kullanım yerlerine ve olumlu özelliklerine göre fiyat artışı gösterirler. 

Kanallı split klima fiyatları size yüksek geliyorsa bilmelisiniz ki bu tip klimalar çoğunlukla işletmelerde ve toplu kullanım alanlarında bulunuyor. Bu sebeple güçleri de bir ev klimasına göre daha yüksek olabiliyor. Mekanların dekoratif çözümlerini oluşturan kanal tipi klima fiyatları sizi zorlamayacak bir aralığa sahipse mutlaka tercih etmelisiniz. 

Kanallı klima fiyatları yüksek verimlilik sağlayan havalandırma yapılarına, sessiz çalışma özelliklerine, hava akış hacmini tüm ortamda eşit tutmasına ve iyi bir dağılım sağlamasına, kusursuz şıklık sağlamasına bağlı olarak belirlenir ve seçiminize sunulur.

Kanallı Klima Nasıl Seçilir? Kanal Tipi Klima 2. El Bulunur Mu?

Çalışanlarınız, müşterileriniz ve belki de kendiniz için işletmenizde havanızın kalitesini yükselten, eşsiz çalışma stiliyle kendini gizleyen, sesi duyulmayan ve görüntü kirliliği yaratmayan kanallı klima modelleri arasından size uygun olanı nasıl seçeceğinizi bilmiyor olabilirsiniz. Öncelikle bütçenizi belirleyerek işe başlamanız, işletmeniz için en uygun klimayı bulabilmenizin önünü açar. Eğer kanallı klima fiyatları size yüksek geliyorsa ve bu tip klimanın en iyisi olacağını düşünüyorsanız ikinci el kanallı klima modelleri araştırabilir, belki de beğenebileceğiniz gibi bir marka ve model bulabilirsiniz. Biz yine de kanal tipi klimalar için ikinci el düşünmenizi garanti açısından sağlıklı bulmuyoruz. 

Kanallı klima fiyatları ve bütçeniz uyuşuyorsa dikkat etmeniz gereken bir diğer konu da sarf ettiği enerji miktarıdır. Enerji tasarruflu modelleri tercih ederseniz bütçenizi uzun vadede koruyabilir, işletmenizin elektrik giderlerini azaltabilirsiniz.

Kanallı klima modelleri almakta kararlıysanız seçeceğiniz cihazın sessiz çalışma özelliği her konudan daha önemlidir. Gizli iç ünitesi ve modern kompakt tasarımıyla kanal tipi klimalar mutlaka fısıltı kadar sessiz çalışmalıdırlar. 

Kanallı Klimalara Ortamınızda Yer Verin!

Kanal tipi klimalar, sağladıkları kompakt tasarım, sessiz çalışma performansları, ısıyı homojen ayarda dağıtma potansiyelleri, minimum enerji kullanarak sağladıkları maksimum verim sebebiyle ortamlarınızda şık bir dekorasyon fikri yaratmanın yanı sıra kullanışlı olacaklar. Mekan dekorasyonunuzu hantal görünümlü klimalarla bozmak yerine bu minimal klima görünümünü tercih edebilirsiniz. 

Kanallı klima modellerinin mekanlarınızda şıklık yaratmak dışında da bir işlevleri var! Özellikle çocuklu evlerde güvenli bir kullanım sistemi yaratan kanal tipi klimalar tavan boşluğunuza yerleşecek ve sadece bakımı yapılırken ulaşılacak.

[widget-133]

Yorum Yap