Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Siemens’in En Çok Satan 5 Çamaşır Makinesi Modeli

Siemens’in En İyi Çamaşır Makinesi Hangisi?

Siemens, başta beyaz eşya modelleri olmak üzere küçük ev aletleri, klima ve tv gibi pek çok farklı kategoride kalitesini ispat etmiş ve büyük oranda memnuniyet sağlamış bir firmadır. Dolayısıyla hem pazarda hem de kullanıcıların kalbinde önemli bir yere sahiptir.  Siemens’in başarısında büyük bir payı bulunan çamaşır makineleri de çokça tercih edilmekte hatta satış rekorları kırmaktadır.

Peki, Siemens’in en çok satan çamaşır makinesi modeli hangisidir ve Siemens’in en çok satan çamaşır makinesi modellerinin özellikleri nelerdir? Çamaşır makinesi almayı düşünenlerin işini kolaylaştıracak yazımıza göz atın, Siemens’in en çok satan 5 çamaşır makinesi modelini keşfedin…

Siemens En Çok Satan Çamaşır Makinesi Modelleri 

Giysilerimizin ideal temizlik koşullarına ulaşmasını sağlayan, dağ gibi biriken çamaşırları elde yıkama zahmetinden kurtaran ve yaşama konfor katan Siemens çamaşır makinesi modelleri, sahip oldukları farklı özellik, kapasite ve renk seçenekleri ile kullanıcıların beğenisini toplamaktadır. Peki, Siemens’in en iyi çamaşır makinesi hangisidir?

1-Siemens WG42A1X1TR – iQ300

Siemens çamaşır makinesi modelleri içerisinde en çok satan WG42A1X1TR modeli, 9 kg kapasiteli olup 1200 devirdir. waveDrum teknolojisi ile özel giysileriniz için hassas bakım yapmaktadır. Leke çıkarma opsiyonu ile en zorlu lekelerde bile kusursuz sonuçlara ulaşmaktadır. Fiyatı; 9.445,00 TL’dir.

2-Siemens WM14VMH0TR – iQ700

Siemens’in en iyi çamaşır makinelerinden biri olan WM14VMH0TR, 9 kg kapasiteli olup 1400 devirdir. speedPack XL teknolojisi ile yıkama sürelerini program fark etmeksizin kısalmakta, sizler için en iyisini sunmaktadır. A sınıfı enerji tasarrufuna sahiptir. Home Connect teknolojisi ile akıllı telefonlar üzerinden bağlanma ve makineyi kontrol etme imkanı sunmaktadır. Fiyatı: 18.294,00 TL’dir.

3-Siemens WM14XE50TR – iQ700

Siemens’in en çok satan çamaşır makinesi modelinden bir diğeri olan WM14XE50TR, 10 kg kapasitesi ile geniş ailelerin kullanımına elverişlidir. Su miktarına ve kirlilik oranına göre otomatik olarak deterjan ayarlayan i-Dos teknolojisi, gereksiz deterjan kullanımının ve israfın önüne geçmektedir. Fiyatı: 20.458,00 TL’dir.

4-Siemens WG44A2A0TR – iQ500

Siemens en çok satan çamaşır makinesi modellerinden biri olan WG44A2A0TR, sessiz ve yüksek verimli yıkama performansı ile ön plana çıkmaktadır. Ayrıca waterPerfect Plus fonksiyonu ile minimum seviyede su kullanmakta ve kullanıcıların karşına bütçe dostu bir ürün olarak çıkmaktadır. 9 kg kapasitesine sahip olan ürün, aynı zamanda 1400 devirdir. Fiyatı: 9.500,00 TL’dir.

5-Siemens WM14VM80TR – iQ700

Siemens’in en iyi çamaşır makinesi kategorisinde 5. sırada yer alan WM14VM80TR, 9 kg kapasiteli olup 1400 devirdir. stainRemoval fonksiyonu ile ön yıkamaya ihtiyaç duymadan en inatçı lekelerin üstesinden gelmektedir. Suya dayanıklı kumaşlar için hassas temizlik imkanı sunmaktadır. Fiyatı: 17.442,00 TL’dir.

Siemens Çamaşır Makinesi Modelleri Eviniz İçin En İyisi…

Siemens çamaşır makinesi modellerinden isterseniz en yüksek tasarruflu olanı isterseniz en az su tüketeni isterseniz de en çok satanı alın, üretimini üstlenmiş olduğu her bir ürün, birbirinden kaliteli, uzun ömürlü, dinamik ve kullanışlıdır. 

Ayrıca Siemens’in en iyi çamaşır makineleri, zarif tasarımlı, evlere şıklık katan, giysilere özenle bakım yapan ve uzun vadede size önemli kazançlar sağlayan modellerdir. Siemens’in en çok satan çamaşır makinesi modeli hangisi diyor, teknoloji harikası ürünleri gözünüzle görmek istiyorsanız Gürbüz Grup mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

[widget-137]

Yapılmış Yorumlar (1)

Metin işlek
29 Eylül 2023, 10:55

Siemens'in çamaşır makinelerine bakmıştım en iyi en ucuz fiyat

Yorum Yap