Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Klima Temizliği Nasıl Yapılır?

Klima Temizliği Yaparken Dikkat Edilecekler

Klima temizliği nasıl yapılır sorusu evde veya iş yerinde klima kullanan ve klimadan verim almakta zorluklar yaşayan bireylerin aklında dolaşan soruların başında gelir. Zira klima temizliği düzenli aralıklarla yapılmadığı takdirde klimalar verimli bir şekilde soğutmaz ve sorun yaratır. Gürbüz Servis olarak sunduğumuz klima servis hizmeti kapsamında evinizdeki veya iş yerinizdeki klimaların temizliğini kısa sürede kaliteli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Gürbüz Servis olarak müşteri odaklı anlayışımız sayesinde bizden klima temizliği konusunda destek almak istemeyen müşterilerimize sunduğumuz güvenilir bilgiler ile evde klimanın temizlenmesine de yardımcı oluyoruz.

Evde Klima Nasıl Temizlenir?

Klimanızı temizletmek ve klimadan daha iyi bir performans almak için Gürbüz Servis’e başvurabilirsiniz. Ancak bu hizmetlerden faydalanmak için yeterli bütçem yok diyorsanız aşağıda sizler için hazırlanan evde klima temizliği bilgileri ile kolaylıkla klimanızı temizleyebilir ve iç mekânda istediğiniz ortamı yakalayabilirsiniz.

Klimanızı temizlemek için ilk olarak klima temizleme spreyi satın almalısınız. Bu sprey klimalara zarar vermeyecek şekilde özel olarak hazırlandığından başka bir spreyle temizlik yapmamanızı öneriyoruz. Temizleme spreyini temin ettikten sonra klimanızın kapağını özenle yerinden çıkarmalı ve klima filtrelerinin olduğu bölüme ulaşmalısınız. Bu bölümde gözle görülen pislik ve tozları elektrikli süpürge yardımı ile temizlemeniz önerilir. Ancak söz konusu temizlik sırasında elektrikli süpürgenizi çok yüksek devirde çalıştırıp filtrelere zarar vermemelisiniz.

Toz ve pislik alındıktan sonra klima temizliği için özel olarak hazırlanmış spreyi filtrelerin ve radyatörün olduğu bölüme sıkarak verimliliği düşüren kirin ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz. Spreyi sıktıktan sonra bir diş fırçası yardımı ile bahse konu bölgeyi iyice fırçalamalı ve temizliğin son aşamasını gerçekleştirmelisiniz. Ancak bu sırada klimaya zarar vermemeye oldukça önem vermelisiniz. Bu aşamada oldukça köpüklü bir hal alan klimayı su ile durulayarak temizliği sonlandırabilirsiniz. Durulama aşamasında spreyli bir şişe kullanarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Detaylı klima temizliği için yapmanız gereken alanında uzman bir klima servis ekibinden destek almaktır...

[widget-133]

Yorum Yap