Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Duvar Tipi Klima Fiyatları Ne Kadar?

En Ucuz Klima Fiyatları Kaç TL’den Başlıyor ve Kaça Kadar Çıkabiliyor?

Sıcakların bastırdığı şu günlerde evlerinizde ve iş yerlerinizde klimasız durulmuyor. Serinlemek istediğinizde pencereyi açsanız bile muhtemelen içeri sıcak hava doluyor. Bu yüzden neredeyse her ortamda duvar tipi klima modelleri kullanılıyor. Ev tipi klimaların çoğunu oluşturan duvar tipi klima modelleri farklı modelleri ve fiyatları ile birçok seçenek sunuyor. 

Duvar tipi klimalar, ortamınızdaki ideal sıcaklığı ayarlayabilmeniz için üretilirler ve geliştirilirler. Uzun ömürlü oluşları, yüksek enerji verimlilikleri, kolay temizlenebilir özellikleri sayesinde havanızı değiştirirler. Eviniz ya da ofisiniz için bir klima almayı düşünüyorsanız duvar tipi klima fiyatları konusunu derinlemesine bilmeli, fiyatların neye göre değiştiğini anlamlandırmalısınız. Böylece seçiminizi en doğru ürün üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Öyleyse duvar tipi klima fiyatları nasıl belirleniyor, en ucuz klima fiyatları kaçtan başlar, konuya uzaktan bir bakalım.

Duvar Tipi Klima Fiyatları Hangi Özelliklere Göre Belirlenir?

Eviniz için bir duvar tipi klima almaya karar verdiğinizde nasıl bir ürün alacağınızı, markasının ve modelinin ne olacağını, servis imkanları sunup sunmayacağını bilmiyor olmanız çok doğaldır. Fakat detayları öğrendiğiniz takdirde mekanınız için en uygun duvar tipi klima modelini bulabilirsiniz. 

Klima fiyatları duvar tipi modellerde, diğerlerine göre çok daha ekonomiktir desek yanılmış olmayız. Diğer sanayi veya salon tipi klimalar geniş mekanlarda kullanıldıkları için büyük motorlara sahiptir ve böylelikle fiyatları yüksektir. Ayrıca çok fazla alan kaplarlar. Bu yüzden evleriniz için duvar tipi klima modelleri hem görünüş itibariyle hem de fiyatlarından dolayı en uygun seçeneklerdir. 

En fazla 10-15 metrekarelik bir oda için düşünüyorsanız duvar tipi klima fiyatları bütçenizi sarsmayacak düzeydedir. Duvar tipi klima fiyatları belirlenirken inverter teknolojiye sahip olmaları, enerji verimliliği ve tasarruf konusunda iyi olmaları, nem alma özelliklerinin olması, wifi, uyku modu, kumanda sensör takip sistemi gibi ileri teknolojileri barındırması, servis ve yedek parça destek imkanlarının bulunması, garanti süresi gibi detaylar önemlidir. Duvar tipi klima fiyatları tüm bu detaylar üzerine yapılandırılır. 

Duvar Tipi Klima Fiyatları En Ucuz Ne Kadar?

Sıcak havaların kurtarıcısı, serinletici bir klimayı evinizde konumlandırmak istiyorsanız Bosch, Siemens, Mitsubishi, Electrolux, Beko, Sharp, Sigma gibi markaların hem ekonomik hem de kaliteli modellerinin arasından birini seçebilme şansınız bulunuyor. Peki ama duvar tipi klima fiyatları gerçekten her bütçeye uygun mu? Duvar tipi klima fiyatları en ucuz ne kadar? Sizin için en ucuz klima fiyatları hakkında biraz detay verelim istedik. 

Duvar tipi klima modelleri fiyat konusunda geniş bir aralığa sahip olabiliyor. Çünkü duvar tipi klimalar, çok büyük salonlar hariç her yere uyum sağlayabiliyorlar. Yani bir evde de gayet rahat bir şekilde kullanılabiliyorlar ofiste de… Bu yüzden fiyat ve performans konusunda çeşitleri var. Güncel ekonomiye göre en ucuz klima fiyatları aşağı yukarı 7 bin TL’den başlıyor. Bütçenizi belirlemeden önce hangi özelliklerin sizin için olmazsa olmaz olduğuna karar verirseniz seçiminizi daha rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Duvar tipi klima fiyatları belirlenirken gündeme gelen bir diğer konu da markalardır. Her markanın kendisine özel bir fiyat politikası bulunduğundan fiyatların değişiklik göstermesi normaldir. Duvar tipi klima fiyatları en ucuz ne kadar diye sorduktan sonra markalar özelinde de aynı sorguyu gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin Bosch duvar tipi klima fiyatları 10 bin TL’den başlıyor ve 25-26 bin TL’ye çıkabilirken Mitsubishi duvar tipi klima fiyatları 12-15 bin TL’ye ideal özelliklerde bulunabiliyor.

Eviniz İçin En Uygun Fiyatlı Klimaları Nasıl Bulabilirsiniz?

Yüzlerce model arasından eviniz için hem mükemmel bir serinlik hem de isteğinize göre iyi hava kalitesiyle sıcaklık sağlayan bir duvar tipi klima seçemediyseniz hala geç değil! Beyaz eşya satışı yapan mağazalar ya da internetten satış siteleri klima özelliklerine göre karşılaştırma yaparak size en uygun seçenekleri sunacaktır. 

Seçtiğiniz duvar tipi klima fiyatları, teknolojik özellikleri, çekiş kapasitesi ve güçlü filtreleri ile sizi etkilemeli, tam da istediğiniz gibi olmalı. Bu sayede evinizdeki neşeyi ve hava kalitesini artırabilirsiniz.

[widget-133]

Yorum Yap