Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Döşeme Tipi Klima Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Modern Tasarımlarıyla Mekanınızın Özel Parçası Olan Döşeme Tipi Klimalar Ne Kadar?

Klimalarla serinlerken ya da ısınırken bazen dünyanın geri kalanını unutuyor olabilirsiniz. Çünkü yüksek konfor düzeyini hissetmek sizi açık havada nefes alır gibi huzurlu bir ruh haline sevk edebilir. Yazın sıcaklarından, kışın soğuk günlerinden kurtulmanızı sağlayacak klimalar ise çeşit çeşit modellere sahiptir. Döşeme tipi klimalar da bu çeşitler arasında yer alır. 

Döşeme tipi klima modelleri sağladıkları eşsiz iklimlendirmeleriyle tavanda veya duvarda geniş alanları bulunmayanlara müthiş bir serinleme çözümü yaratıyorlar. Üstelik dar alanlara sundukları tek çözüm yerde olmaları değil! Duvar içine kısmi olarak gömülebiliyorlar ve aşağıda da alandan kazanmanızı sağlıyorlar. Öyleyse bu yazıda sizin için döşeme tipi split klima modellerinden biraz bahsedelim ve döşeme tipi klima fiyatları hakkında detayları verelim. 

Döşeme Tipi Klima Modelleri ve Özellikleri Neler? 

Sıcak bir mevsim geldi çattı. Evlerinde, ofislerinde veya diğer ortamlarında klima ferahlığına ihtiyaç duyan insanlar da haliyle arttı. Siz de bu kişilerden biri olabilir, döşeme tipi klimalar hakkında detayları öğrenmek isteyebilirsiniz. Üstelik bir de dar kullanım alanlarına sahipseniz ve klima için nasıl alan açabileceğinizi düşünüyorsanız doğru adrestesiniz. Döşeme tipi split klima modelleri sizin için tam aradığınız çözümü sunabilecek modellerdendir.

Döşeme tipi klima modelleri aşırı sade bir şekilde tasarlanmışlardır ve modern mekanlardan nostalji kokulu mekanlara kadar her ortama uyum sağlarlar, hiçbir şekilde sırıtmazlar. Ayrıca zemin seviyesinde bulunduklarından dolayı montajları çok kolay ve kısa sürede gerçekleşir.

Döşeme tipi klimalar yerde olmasından dolayı homojen ısı dağılımı sağlamak için avantajlı modellerdir. Isıyı doğru düzeyde kullanırlar ve odanın her bölgesine yayarlar. Yere çöken ısıyı emerek dağıtmayı başaran modellerdir. Havayı dağıtan kanatları dilediğiniz yöne çevrilebilme özelliğine sahiptir. Ayrıca döşeme tipi klima modelleri kolay kontrol imkanı sağladıkları için de sıklıkla tercih edilirler. Peki, mekanlarda böyle hoş çözümleri yaratan döşeme tipi split klima modellerinin fiyatları nasıl belirleniyor?

Döşeme Tipi Klima Fiyat Aralıkları Nasıl? – Döşeme Tipi Split Klima Fiyatları

Eviniz, ofisiniz veya işletmeniz için döşeme tipi klima modelleri arasından bir tercih yapacaksanız fiyatlarını merak etmeniz çok doğal. Hatta bütçenizi belirlemeden önce döşeme tipi klima fiyat aralıklarını bilirseniz, bütçe belirleme işini de doğru yapabilirsiniz. Ardından dilediğiniz marka ve model arasından tercihinizi çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirirsiniz. 

Döşeme tipi klima fiyatları BTU sayısına, modellerin özelliklerine, cihazın tasarımına ve markaya göre farklılık gösterebilir. Yani bütçenize uygun bir döşeme tipi klima bulmak için öncelikle hangi odada kullanacağınıza karar vermeniz, metrekare üzerinden size yetebilecek klima modellerini tercih etmeniz gerekir. Döşeme tipi klima fiyatları böylece 25 bin TL’den başlayarak 70 bin TL’ye kadar çıkabilmektedir. Büyük işletmelerde de daha küçük çaplı konutlarda da kullanılabilecek BTU ve motor gücüne sahip olan döşeme tipi split klima çeşitleri havanızı ciddi olarak değiştirecek ve mekanınıza uyum sağlayacak.

Döşeme Tipi Klimalar Nasıl Seçilir? Ortamınızı Şıklaştırın!

Çok fazla alan kaplamayan, mekanınızın modern ve minimal görünümünü bozmayan, aynı zamanda da yüksek performans ve kolay kullanım imkanı sağlayan bir klima arıyorsanız döşeme tipi klima modelleri dışında bir seçenek belirlemeyin deriz. Peki döşeme tipi klimanızı nasıl seçeceksiniz?

Yukarıda verdiğimiz bilgilerden, özelliklerden ve döşeme tipi klima fiyat aralıklarından yararlanarak klima seçiminizi bütçenize uygun şekilde yapabilirsiniz. Döşeme tipi klima fiyatları yüksek gibi  görünse de BTU açısından duvar tipi klimalara göre epey yüksek performans sağlarlar. Bu yüzden seçiminizi yaparken  ortamınızın metrekaresini bilmeli, kaç BTU cihaz istediğinize göre karar vermelisiniz. Böylece döşeme tipi klima fiyatları gözünüze fazla görünmeyecek, işinize yarayacak bir modeli seçebileceksiniz.

[widget-133]

Yorum Yap