Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Çamaşır Makinenizin Ömrünü Uzatacak Öneriler

Çamaşır Makinenizden Maksimum Verim Almak İster misiniz?

Çamaşır makineleri, sık sık değiştirilmesi gereken beyaz eşyalardan biri değildir. Birçok insan da makinelerinin “evladiyelik” olmasını, sorunsuz bir şekilde uzun süreler boyunca çamaşır yıkamasını ve kullanım ömrünün on yılları bulmasını ister. Ancak bunu sağlamak o kadar da basit değil. Makinenizin uzun ömürlü olmasını sağlamak için makineyi doğru şekilde kullanmanız ve bakımlarını kesinlikle düzenli bir şekilde yapmanız gerekiyor.

Tasarruflu Çamaşır Makinesi Kullanımı

Verimli çalışan, çamaşırlarınızı en iyi ölçüde temizleyen ve uzun yıllar boyunca bozulmadan çalışan bir makine her evin favori beyaz eşyası olacaktır. Her teknolojik alette olduğu gibi bu makineleri de kullanırken bazı noktalara dikkat ederek makinenizin ömrünü hatırı sayılır bir süreliğine uzatabilirsiniz. Böylelikle cep yakan maliyetlerden de kaçınmış olursunuz.

Kolaylıkla ve hızlıca uygulayabileceğiniz birkaç temizlik ve bakım uygulamalarıyla makinenizin ömrünü uzatabilir, maliyetli harcamalardan kaçınabilirsiniz. Biz de makinenizin ömrünü uzatacak ve verimli çalışmasını sürdürecek birkaç öneriyi sizler için paylaştık.

Çamaşır makinenizin uzun ömürlü olmasını ve verimli çalışmasını istiyorsanız makinenizin temizliği konusunda da titiz davranmanız gerek. Düzenli aralıklarla temizlenmeyen bir makine, hem sağlığınıza hem de cüzdanınıza zarar verecektir.

Çamaşırlarınızı yıkamak için kullandığınız deterjanların kalıntıları ve yıkama işleminin ardından ortaya çıkan kirli sular zaman zaman makinenizin borularını tıkayabilir. Tıkalı borulara sahip bir çamaşır makinesinin de uzun ömürlü olmasını ummak fazla iyimser bir düşünce olacaktır. Bu sebeple düzenli aralıklarla çamaşır makineninizi temizlemeniz gerekmektedir. Temizleme işleminde zorlanıyorsanız, yetkili servisler bu işi sizin yerinize halledebilir.

Düzenli bakım demek uzun ömür demek.

Çamaşır yıkarken ölçüyü aşmayın!

Bütün çamaşır makinelerinin belli bir kapasiteleri vardır. Bu kapasitelerinin üzerinde çamaşırı tek seferde yıkamaya çalışmak, makinenizin ömrünü oldukça kısaltacaktır. Ayrıca deterjan miktarını da doğru ayarlamanız gerekiyor. Aşırı miktarda deterjan kullanımı, hem makinenizin hem de kıyafetlerinizin sağlığı için sakıncalı olacaktır.

Çamaşır Makinesi Servisinde Gürbüz Grup Kalitesi

Çamaşır makinesi servisine başvururken başvurduğunuz servisin mutlak kaliteli ve alanında uzman olması gerekmektedir. Çamaşır makinesi teknik servis hizmeti alırken firmanın alanında uzman ve kaliteli olmaması makinenizin çok daha fazla bozulmasına ve tamir edilecek durumdan çıkmasında neden olması gerekmektedir. Bu nedenle çamaşır makinesi servisi hizmetine başvururken mutlaka detaylı bir araştırma içerisine girmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde çamaşır makinenizi tamamen kaybedebilirsiniz. Bu doğrultuda kurulduğu günden bu yana kadar kaliteli ve profesyonel teknik servis hizmetleri sunan Gürbüz Grup ile iletişime geçebilirsiniz. Gürbüz Grup’un profesyonel ve alanında uzman kadrosu ile çamaşır makinenizi eskiden daha sağlam hale getirebilmeniz mümkündür. Eğer sizin de çamaşır makinenizde yukarıda bahsettiğimiz sorunlardan bir tanesi varsa Gürbüz Grup ile iletişime geçmelisiniz.

[widget-131]

Yorum Yap