Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Mikrodalga Servis Fiyatları – Onarım Mı Değişim Mi? Hangisi Avantajlı?

Eski Mikrodalganızı Daha Az Maliyetle Yeni Gibi Yapmak İstemez Misiniz? – Mikrodalga Servis Ücretleri

Tüm diğer elektronik cihazlar gibi belki de son derece kullanışlı mikrodalga fırınınız da en nihayetinde bir gün çalışmayı durduracaktır. O gün geldiğinde mutfağınız için en iyisinin onarım mı yoksa değişim mi olduğunun üzerinde durmanız gerekecek. Peki mikrodalga servis fiyatları açısından baktığımızda hangisi gerçekten daha avantajlı? Mikrodalganızı tamir ettirmek mi yoksa yenisini almak mı?

Mikrodalga fırınlar; diğer mutfak teknolojileriyle kıyaslandığında daha düşük fiyatlı ürünlerdir. Bu da maliyetli bir arıza ile karşılaşıldığında genellikle kullanıcıları mikrodalga servis ücretleri ile uğraşmak yerine yeni bir ürün almaya itmektedir. Ancak en baştan yanıt vermek gerekirse mikrodalga servis fiyatları eğer çok uygun fiyatlı bir ürün kullanmıyorsanız genellikle yeni bir ürün almaktan daha düşük bir maliyet sağlar. Gelin isterseniz terazinin hangi yönü daha ağır basıyor anlamak için mikrodalga servis fiyatları neye göre belirlenir sorusuna yanıt vermeye çalışalım.

Mikrodalga Servis Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Mikrodalga fırın servis fiyatı doğal olarak öncelikle fırınınızın arıza yaşadığı parçaya göre değişmektedir. Elbette mikrodalganız henüz garanti süresi bitmeden bozulduysa mikrodalga servis ücretleri endişelenmeniz gereken bir şey değildir. Ancak daha uzun süreli kullanımlarda farklı arızalar beraberinde farklı mikrodalga servis ücret ve maliyetlerini getirebilmektedir.

Her ihtimalde yine de öncelikle mikrodalganız için servis desteği almanızda fayda vardır. Çünkü tüm mikrodalga arızaları parça değişimini gerektirmez. Bu tür durumlarda mikrodalga servis fiyatları açısından ödemeniz gereken tek rakam işçilik ücretidir ki yenisini almayla kıyaslandığında bu ücret de oldukça düşüktür.

Bu noktada her zaman sektörün daha altında mikrodalga servis fiyat teklifleri ile onarım hizmeti veren tamirciler ve servis noktaları da bulabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Ancak ucuz mikrodalga servis ücretleri, özellikle sektörün çok altındakiler için ekstra temkinli hareket etmenizde fayda vardır. Çünkü çoğu durumda ucuz mikrodalga servis fiyatlarının altında yatan şey maliyetleri düşürmek için kaliteden ödün vermeleridir.

Bunun en büyük örneği de hiç kuşkusuz değişmesi gereken parçanın yerine takılan yan sanayi yedek parçalardır. Orijinal yedek parça desteği vermeyen servis noktaları; ucuz mikrodalga servis ücreti ile cazip gözükse de cihazınıza geri dönülmez zararlar verebilir. Öyle ki onarım mı yenisini almak mı diye düşünürken kendinizi bir anda yenisini almak zorunda kalmış halde bulabilirsiniz.

Servis Mi Yenisini Almak Mı? Karar Vermeden Önce Bunları Da Göz Önünde Bulundurun!

Mikrodalganızı onarım için servise göndermeyi düşünürken birkaç şey üzerinde durmanız gerekir. Mikrodalga servis fiyatları, eğer ciddi bir arıza söz konusuysa beklediğinizden fazla olabilir ve bu da en iyi kararı vermeniz gerektiği anlamına gelir. Öncelikle ilk düşünmeniz gereken husus mikrodalganızın yaşıdır. 10 yaşında bir mikrodalga için belki de mikrodalga fırın servis fiyatları hakkında endişelenmek yerine artık yenisini almanın zamanı gelmiş olabilir.

Ancak yeni sayılabilecek ve yüksek işlevselliğe sahip bir mikrodalga kullanıyorsanız mikrodalga servis fiyatları için ödediğiniz miktarın biraz yüksek olması sizi rahatsız etmemelidir. Çünkü ürünün yenisini almak sizin için en az 3-4 kat daha pahalıya mal olacak ve işlevsellik açısından pek de bir artı kazandırmayacaktır.

Unutulmaması gereken bir diğer husus da ankastre bir model kullanıyorsanız mutfağınızla uyumudur. Mikrodalga servis fiyatları yerine yenisini almaya karar verdiğiniz mikrodalga fırın, eski mikrodalganızın entegre edildiği alana uymayabilir. Bu nedenle eski fırınınızı yenisiyle değiştirmenin maliyetinin yanına bir de mutfak tezgahlarınızda yapacağınız yenilikleri eklemeniz gerekir.

Yedek parçaların maliyeti ve bulunabilirliği de dikkate alınmalıdır. Sorun, kırık bir kapı kolu veya cam plaka gibi yalnızca tek bir bileşeni içeriyorsa, mikrodalga servis fiyatı genellikle bunu ödemeye değer. Bu parçaların elde edilmesi oldukça kolaydır ve ayrıca onarımları da pek zor değildir. Eski mikrodalga modellerinin bazı bileşenlerine bugün artık kolayca erişilemeyebilir. Böyle bir durumda tüm üniteyi değiştirmek tek seçeneğiniz olabilir.

Hem Satış Öncesinde Hem De Satış Sonrasında Yanınızdayız!

Sorunlarla başınızı ağrıtmaya başlayan mikrodalganızı yenisiyle değiştirmek mi istiyorsunuz? Yoksa bütçe dostu mikrodalga servis fiyatları ile mikrodalganızı kullanmaya devam etmek ve ilk günkü performansına kavuşmasını sağlamak mı? Gürbüz Grup olarak hem satış öncesinde hem de satış sonrasında yanınızda olmayı sürdürüyoruz.

İster mikrodalganızı yenilemek için mutfağınıza en uygun ürünü onlarca modelimiz arasından seçin, isterseniz de destek hattımıza ulaşarak mikrodalga servis talebi oluşturun ve ürününüzü kusursuz bir bakım-onarım desteği ile ilk günkü performansıyla kullanmaya devam edin!

[widget-135]

Yorum Yap