Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Bulaşık Makinesi Servisinden Hayat Kurtarıcı İp Uçları

Bulaşık Makinesi Servisi Önerileri ile Servis Gereçleriniz Tertemiz!

Bulaşık makinesi servisi genellikle makinelerinizin tamir ve bakım işlemleri ile ilgilense de Gürbüz Grup teknik servisi bakım ve onarım işlerine ek olarak kullanım aşamasında işinize yarayacak bilgiler de sunarak sizlere en iyi şekilde hizmet sağlar.

Bulaşık makinesi özellikle çok kalabalık ailelerde yoğun olarak kullanılan elektronik cihazlardan bir tanesidir. Bu elektronik cihazların kullanımı esnasında yapılan hatalar kullanıcıların emek ve para kaybetmesine neden olduğundan bulaşık makinesi kullanım talimatları ve bulaşık makinesi kullanırken önemli ip uçları ciddi önem taşır. Gürbüz Grup olarak bulaşık makinenizi daha etkili ve verimli kullanmanız için sizlere ip uçları sunarken klasik bir bulaşık makinesi servisi olmadığımızı kanıtlıyoruz. Teknik servisimizin sizleri için hazırladığı bulaşık makinesi kullanırken dikkat edilecek hususları aşağıda bulabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bulaşık makinesi servisi olarak sizler için hazırladığımız dikkat edilecekler listesini dikkatle okumalı ve israf konusunda önlemlerinizi almalısınız.

  • Bulaşık yıkama işlemi öncesinde tabak ve çanaklarınızda birikmiş artıkları iyice temizlemelisiniz. Katılaşmış yağ vb. unsurların iyi temizlenmemesi durumunda makinenizde sistemsel problemler ortaya çıkabileceği gibi bulaşıklarınızın da iyi temizlenememesi ile karşılaşabilirsiniz.
  • Bulaşıklarınızın dizilmesi aşamasında temizliğin nasıl yapıldığını bilmeli ve doğru bir dizilim gerçekleştirmelisiniz. Örneğin su püskürtme sistemi aşağıdan çalıştığından kirli yüzeyler aşağıda kalmalıdır.
  • Teflon tava ve derin tabakları dik bir şekilde birbirine yakın olmayacak şekilde yerleştirmelisiniz. Bu yöntemle bulaşık makineniz daha verimli bir şekilde yıkama sağlar.
  • Deterjan, tuz, parlatıcı ve su kalitesine dikkat etmeli ve bulaşık makinenize zarar verebilecek unsurları makinenizden uzak tutmalısınız. Aksi takdirde bulaşıklarınızın yıkanması esnasında problemler ortaya çıkabileceği gibi makinenizin sisteminde de sorun yaşanabilir.
  • Makinenizin bakım ve temizliğine çok özen vermeli bulaşık makinesi servisi tarafından sizlere yönlendirilen önerileri harfiyen yerine getirmelisiniz. Nitekim makine bakımında ortaya çıkabilecek sorunlar makinenizin performansını düşürebilir.
  • Bulaşık makinenizi özellikle gece saat 10 sonrasında çalıştırmanız enerjiden tasarruf etmenizi ve faturanızın daha düşük gelmesini sağlayabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Servisinde Kalite: Gürbüz Grup

Gürbüz Grup kalitesi ile yıllar boyunca sunduğumuz bulaşık makinesi servis hizmetleri hem makinelerinizin verimliliğini arttırır hem de bozulan makinelerinizin uygun fiyatlara tamir edilmesini sağlar. Satış sonrası destek konusunda sektörünün en iyisi olması sayesinde hizmet sunduğu bölgede en çok tercih edilen marka olan Gürbüz Grup’u siz de tercih ederek geniş avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti ilkelerini hizmet prensiplerinin temeli kabul eden gürbüz Grup; bulaşık makineniz ile ilgili karşılaşabileceğiniz her tür sorunu çözmeyi amaçlar. Sorun çözmenin yanında bilgilendirme ve bakım hizmetleri de firmamızın en özel hizmetleri arasındadır. Uzman ve yetenekli teknik ekibimiz ile evinize ulaştırdığımız bulaşık makinesi servisi için bilgi almak ve detaylı bilgilere ulaşmak için hemen bizleri arayabilirsiniz.

[widget-135]

Yorum Yap