Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Çamaşır Makinesi Servisi Hangi Hizmetleri Sunar?

Çamaşır Makinesi Servisleri ile Uzun Ömürlü Kullanım!

Çamaşır makinesi servisi kişilerine evlerindeki çamaşır makinelerinde arızalar meydana gelmesi sonucunda başvurulan bir teknik servis hizmetidir. Çamaşır makinesi, günümüzde her evde olmazsa olmaz beyaz eşyaların başında yer alan bir makinedir. Teknolojinin gelişmesi ile hayatımıza giren ve birbirinden farklı özelliklere sahip olan çamaşır makineleri, oldukça hayat kurtarıcı bir makinedir. Pek çok çeşidi olan ve bu çeşitleri ile insanların hayatını çok daha kolay hale getiren çamaşır makinelerinde bazen çeşitli sorunlar ile karşılaşılmaktadır. Kişiler makinelerinde karşılaştıkları bu problemleri çamaşır makinesi servislerine başvurarak çözebilmektedir.

Sahip olduğunuz çamaşır makinesinin markasına göre yetkili teknik servis ile iletişime geçerek çamaşır makineniz ile ilgili tüm arızaların onarılmasını sağlayabilirsiniz. Rezidansın değiştirilmesi, motorun yenilenmesi, hortum değiştirilmesi, şebek musluğunun kontrol ve değişimi, tambur tamiri, kazan kontrolü gibi hizmetlere çamaşır makinesi servislerine başvurarak ulaşabilirsiniz. Peki, çamaşır makinesi servisine hangi durumlarda başvurmak gerekmektedir?

Çamaşır Makinesi Servisine Hangi Durumlarda Başvurulması Gerekmektedir?

Çamaşır makinesi servisine çamaşır makinenizde çeşitli problemlerin meydana gelmesi ile başvurulması gerekmektedir. Meydana gelebilecek çamaşır makinesi problemlerini aşağıdaki gibi sıralamak mümkündür.

 • Çamaşır makineniz su almıyorsa,
 • Çamaşır makineniz aldığı suyu boşaltmıyorsa,
 • Çamaşır makineniz su alır almaz suyu boşaltıyorsa,
 • Çamaşır makinesi çok fazla titreşim yapıyorsa,
 • Çamaşır makinesi aşırı gürültü çıkaracak şekilde çalışıyorsa,
 • Çamaşır makinenizin deterjan bölmesinde köpüklenme oluyorsa,
 • Çamaşır makineniz deterjanı almıyorsa,
 • Çamaşır makineniz deterjan bölmesinden su kaçırıyorsa,
 • Çamaşır makinesinin altından su akıyorsa,
 • Çamaşır makinesi kirleri çıkartmıyorsa,
 • Çamaşır makineniz çamaşırları sıkmıyor ve sulu bir şekilde çıkarıyorsa,
 • Çamaşır makineniz çamaşırları yırtacak şekilde sıkıyorsa,
 • Çamaşır makinenizi çalıştırmanıza rağmen makineniniz hiçbir şekilde çalışmıyorsa,
 • Çamaşır makineniz çamaşırlarınızı deterjanları bırakıyorsa çamaşır makinenizde bir problem olduğunu söyleyebiliriz. Söz konusu problemleri kişilerin teknik servis olmadan sorunlarına çözüm bulabilmesi imkansızdır. Kişiler teknik servislere başvurmadan çamaşır makinelerindeki problemi çözmeye çalışsa da bu konuda başarılı olamazlar. Bu doğrultuda çamaşır makinenizin markasına uygulan teknik servis ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Çamaşır Makinesi Servisinde Gürbüz Grup Kalitesi

Çamaşır makinesi servisine başvururken başvurduğunuz servisin mutlak kaliteli ve alanında uzman olması gerekmektedir. Çamaşır makinesi teknik servis hizmeti alırken firmanın alanında uzman ve kaliteli olmaması makinenizin çok daha fazla bozulmasına ve tamir edilecek durumdan çıkmasında neden olması gerekmektedir. Bu nedenle çamaşır makinesi servisi hizmetine başvururken mutlaka detaylı bir araştırma içerisine girmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde çamaşır makinenizi tamamen kaybedebilirsiniz. Bu doğrultuda kurulduğu günden bu yana kadar kaliteli ve profesyonel teknik servis hizmetleri sunan Gürbüz Grup ile iletişime geçebilirsiniz. Gürbüz Grup’un profesyonel ve alanında uzman kadrosu ile çamaşır makinenizi eskiden daha sağlam hale getirebilmeniz mümkündür. Eğer sizin de çamaşır makinenizde yukarıda bahsettiğimiz sorunlardan bir tanesi varsa Gürbüz Grup ile iletişime geçmelisiniz.

[widget-135]

Yorum Yap