Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Mitsubishi Electric Klima Servisi Üsküdar

Bebek Odasında Klima Kullanımına Dikkat! Bakımı İhmal Etmeyin! – En Yakın Mitsubishi Servis

Klimalar, bulunduğu ortamdaki toz ve kiri filtrelerine hapseder. Filtrelerde biriken kirler de bakteri, mantar ve küf oluşumu için elverişli bir ortam oluşturur. Dolayısıyla filtre temizliği yapılmayan ve periyodik bakımı ihmal edilen tüm klimalar, kullanıcıların sağlığını tehdit eder. Özellikle bebek ve çocuk odası gibi ekstra hassas olunması gereken ortamlarda kullandığınız klimalar varsa Üsküdar Mitsubishi klima servisinde mutlaka yılda 2 kez bakım yaptırmanız gerekir! 

Üsküdar Mitsubishi Salon Tipi Klima Servisi – Klima Parçalarınız Donmasın!

Klima ünitelerinin ve soğutucu akışkanın bakımının yetersiz kalması, klimanın istenildiği gibi performans göstermemesine ve parçaların donmasına neden olur. Donmuş parçalar da kullanıcılar için oldukça yüksek maliyetli arızalar yaratır. Dolayısıyla serpantinlerin ve boruların donmasını önlemek için periyodik olarak bakım yaptırmak çok önemlidir. Siz de Mitsubishi klimalarınızın bakımını yaptırmak istiyorsanız hemen 444 22 92’den bizimle iletişime geçin.

Üsküdar Mitsubishi Duvar Tipi Klima Servisi – Zaman Kazanın!

Sizi günlerce evde bekleten klima tamircileri ile daha ne kadar vakit harcayacaksınız? “Bugün geleceğim, yarım saate ordayım, elimde çok iş var, işim uzadı…” gibi bahanelerle sürekli olarak randevunuzu erteleyen profesyonel olmayan klima servisleriyle uğraşmayın! Mitsubishi yetkili servisi Gürbüz Grup’tan hızlı bir hizmet alın!

Üsküdar Mitsubishi Kaset Tipi Klima Servisi – Mutlu Müşterilerimizden Biri de Siz Olun! 

Mitsubishi kaset tipi klima montajını yaptığımız pek çok kurumsal firmadan sayısız dönüşler aldık. Bize güvenen ve inanan müşterilerimize kusursuz bir hizmet taşıdık! Siz de gerek kurumsal gerekse bireysel ihtiyaçlarınız için Üsküdar Mitsubishi klima servisimizden montaj randevusu alın, kaset tipi klimalarınızı kullanıma hazır halde aynı gün size teslim edelim!

Üsküdar Mitsubishi Klima Servisi – Klima Arıza Kodlarını Bildirin Sorunu Çözelim!

Mitsubishi Electric klima servisi Üsküdar şubesi olarak müşterilerimizin ilettiği klima arıza kodlarına göre onarım veya bakım randevusu oluşturuyor; hızlı ve doğru arıza tespiti yapıyoruz. Sorunlu parçalar, tamir edilebilecek durumda ise onarımlarını yapıyor, sizlere gereksiz yere yedek parça masrafı çıkarmıyoruz. Değiştirilmesi gereken parçalar olduğunda yedek parçaların tamamını, Üsküdar Mitsubishi klima servisimizden getirtiyor, orijinal parçalar kullanıyoruz.

Satış Sonrasında da Mitsubishi Klimalarınız Gürbüz Grup Güvencesi Altında!

Bugüne kadar yapmış olduğunuz tüm elektronik ürün alışverişlerinde satış sonrasında olumsuz deneyimler yaşamış olabilirsiniz. Bir türlü ulaşılamayan müşteri hizmetleri personeli, günlerce hatta haftalarca bekleten servisler, asık yüzlü teknisyenler ve fahiş fiyatları Gürbüz Grup’ta asla bulamazsınız! Üsküdar Mitsubishi klima servisi olarak bizler, müşteri memnuniyeti kazanmayı temel hedef olarak belirliyor; vermiş olduğumuz tüm hizmetlerde kalitemizi koruyoruz.

Üsküdar Mitsubishi Klima Montaj Hizmeti – Klimanızı Kuralım!

Üstün Japon teknolojisine sahip Mitsubishi klimalarınızı vakit kaybetmeden kullanabilmeniz için aynı gün montaj hizmeti veriyor; ısıtma ve soğutma sistemlerinizle ilgili kusursuz bir iş çıkarıyoruz. VRF klima sistemlerinizin proje çizimini, mühendislerimiz ve alanında uzman teknisyenlerimizle birlikte gerçekleştiriyor; kurumsal taleplerinize en iyi şekilde karşılık veriyoruz.

Üsküdar Mitsubishi Klima Bakım Hizmeti – Periyodik Bakımı İhmal Etmeyin!

Mitsubishi multi sistem klimalarınızın düzenli olarak bakımını yapıyor, klimalarınızı daha uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanabilmenizi sağlıyoruz. Üsküdar Mitsubishi Electric klima servisleri olarak birbirine bağlı ünitelerden oluşan multi klimaların daha düşük enerji tüketimi yapması, arıza vermemesi ve verimini artırması için kapsamlı bir bakım hizmeti sunuyoruz.

Üsküdar Mitsubishi Klima Onarım Hizmeti – Ucuz Servislerden Uzak Durun! 

İnternette ilanını gördüğünüz tamircilere ve klima servislerine hemen güveniyor musunuz? Yetkili ve güvenilir olmayan servislere paranızı kaptırmayın! Size geçici çözümler uygulayan, arızalarınızın tekrarlanmasına neden olan ve yüksek tutarlı faturalar çıkaran yetkili servisler ve tamircilerle uğraşmak yerine Mitsubishi yetkili servisinden kaliteli bir onarım hizmeti alın, gözünüz arkada kalmasın.

Üsküdar Mitsubishi Klima Orijinal Yedek Parça ve Aksesuar – Klimalarınızın Ömrünü Kısaltmayın!

Servislerin sizi uzunca bir süredir beklettiği yedek parçalar yüzünden günlerdir klimanızı kullanamıyor musunuz? Öyleyse hemen 444 22 92’den Mitsubishi yetkili servisini arayıp ihtiyacınız olan yedek parçayı talep edin! Su tahliye hortumu, kondansatör, siperlik, kumanda ve bakır boru gibi tüm yedek parçaları hazır bulunduruyoruz.

Deneyimli Teknisyenler – Güvenli Hizmet Alın!

Mitsubishi klima tamiri için evinize çağırdığınız tamircilere ne kadar güveniyorsunuz? Salon tipi, yer tipi ve split tipi tüm klimalarınız için alanında uzman, güvenilir ve profesyonel teknisyenlerden destek almak istiyorsanız Üsküdar Mitsubishi Electric klima servislerimizle iletişime geçebilirsiniz. 

İstanbul Geneli Servis Ağı ve 75 Araçlık Servis Filosu – İstanbul’un Her Noktasına Anında Hizmet!

Gürbüz Grup Esenler Mitsubishi klima servisi olarak Anadolu Yakası’nda Kadıköy, Çekmeköy, Şile, Beykoz, Ümraniye; Avrupa Yakası’nda ise Küçükçekmece, Kağıthane, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esenyurt ve Şişli başta olmak üzere İstanbul’un her ilçesine hızlı bir şekilde bakım, onarım ve yedek parça desteği sunuyoruz. İstanbul genelindeki 75 araçlık servis filomuz ile klima tamiri için günlerce beklemenize gerek kalmadan yerinde çözümler uyguluyoruz.

Mitsubishi Klima Servisi Fiyatları – Yüksek Meblağlar Ödemeyin!

Mitsubishi klima servisi fiyatları olarak Mitsubishi markasının belirlediği fiyatlandırmaları uyguluyor, klimalarınıza yapılan işleme göre Mitsubishi servis ücretlerimizi iletiyoruz. Siz de yetkili olmayan klima servislerinin ve tamircilerin çıkaracağı yüksek tutarlı faturalardan endişe ediyorsanız Mitsubishi yetkili servisinden yüksek kaliteli ve düşük ücretli hizmet alın! 

İstanbul’un Her Noktasına Aynı Gün Ulaşıyoruz! – En Yakın Mitsubishi Servis

Yaz ve kış mevsiminin zorlu koşullarının sizi mağdur etmesine izin vermiyor; müşterilerimizden gelen servis taleplerine en kısa süre içerisinde yanıt veriyoruz. Mitsubishi Electric klima servisi Üsküdar şubesi olarak; Avrupa Yakası’ndan Anadolu Yakası’na kadar İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine aynı gün hizmet sunuyoruz.

Yorum Yap