Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Mitsubishi Electric Klima Servisi Silivri

Klimanızın Arızası Doğru Tespit Edilemedi mi? – En Yakın Mitsubishi Servis

Klimanızın eski performansında çalışmadığını fark edip tamirci çağırdınız ancak gelen hiçbir usta klimanın arızasını doğru bir şekilde tespit edemedi mi? Günlerdir klimanızdan verim alamıyor, yazın en sıcak günlerinde mağduriyet mi yaşıyorsunuz? Peki, neden Mitsubishi yetkili servisine ulaşmıyorsunuz? Mitsubishi Electric klima servisi Silivri olarak Mitsubishi markalı tüm klimalarınız için doğru arıza tespiti yapıyor, en hızlı çözümleri uyguluyoruz.

Silivri Mitsubishi Salon Tipi Klima Servisi – “Klimam Neden Sıcak Üflemiyor?”

Mitsubishi klimanız sıcak hava üflemiyorsa kompresörünüz arızalanmış, gaz miktarınız azalmış ya da fan kondansatörünüz bozulmuş olabilir. Bunlar gibi pek çok sebep, klimanın sıcak hava üflememe sorununu ortaya çıkarabilir. Silivri Mitsubishi Electric klima servisleri olarak sıcak üflemeyen klimalarınızın arızasını tespit ediyor ve onarım yapıyoruz. Soğuk havalardan en az şekilde etkilenebilmeniz için aynı gün hizmet veriyoruz.

Silivri Mitsubishi Duvar Tipi Klima Servisi – Klima Bakımı Yapılmazsa Ne Olur?

Mitsubishi duvar tipi klima bakımı yapılmazsa ne olur diye merak ediyorsanız karşılaşabileceğiniz olumsuzlukları şu şekilde özetleyebiliriz: Mitsubishi klimanızın performansı düşer, ısıtma ve soğutmadan istediğiniz performansı alamazsınız. Klima, bulunduğu ortama rahatsızlık veren kokular yayar ve çok sık arızalanır. Bulunduğu ortamdaki kişilerde boğaz kuruluğu, öksürük ve alerji gibi sağlık sorunları oluşturur. Gelin, bu olumsuz deneyimleri yaşamamak için Mitsubishi duvar tipi klimalarınızın yıllık bakımını Silivri Mitsubishi klima servisi güvencesinde yaptırın, içiniz rahat olsun!

Silivri Mitsubishi Kaset Tipi Klima Servisi – Onarım Masraflarınız Artmasın!

Mitsubishi kaset tipi klimalarınızın bakımını ihmal ettiğiniz için sık sık klima tamircilerine para harcıyorsanız klimalarınızın ömrünü kısalttığınızı söyleyebiliriz. Mitsubishi Electric klima servisi Silivri olarak düzenli bakımını yaptığımız tüm klimaların olası arızalarını ve yıpranan parçalarını tespit ediyor, büyük maliyetli arızaları önlüyoruz!

Silivri Mitsubishi Klima Servis – Müşterilerimize Güven Veriyoruz!

Mitsubishi klimamdan tıkırtı sesleri geliyor, Mitsubishi klimam gaz kaçırıyor ya da Mitsubishi klimam sıcak üflemiyor diyen müşterilerimizi, yalnız bırakmıyor; en kısa süre içerisinde adreslerini ziyaret ediyoruz. Mitsubishi salon tipi, yer tipi, tavan tipi ve duvar tipi gibi tüm klima modelleri için onarım, sökme-takma, montaj, arıza tespiti, bakım ve yedek parça değişimi hizmeti sunuyoruz.

Satış Sonrasında da Mitsubishi Klimalarınız Gürbüz Grup Güvencesi Altında!

Gürbüz Grup’tan almış olduğunuz tüm Mitsubishi klima modelleri için ücretsiz keşif ve montaj hizmeti sunuyor; arıza tespiti, onarımı, bakımı ve yedek parça tedariği konusunda ihtiyacınız olan her anda deneyimli teknik ekibimize ulaşmanızı sağlıyoruz.

Silivri Mitsubishi Klima Montaj Hizmeti – Beklentilerinizi Karşılıyoruz!

Salon tipi, duvar tipi, kanal tipi ve VRF gibi Mitsubishi klimalarınızın montajını yapmadan önce keşif yapıyor, doğru bir planlama yapıyoruz. Mitsubishi klima montajınızı adım adım ve kontrollü bir şekilde gerçekleştiriyor; gerekli olan tüm güvenlik önlemlerini alıyoruz. Monte ettiğimiz Mitsubishi klimaların kullanımı, bakımı ve temizliği konusunda sizleri bilgilendiriyoruz.

Silivri Mitsubishi Klima Bakım Hizmeti - Klima Bakımına Önem Verin!

Mitsubishi klimalarınızın bakımını ihmal edip sık sık arızalanan klimanız için tamircilere para dökmeyin! Dört mevsim kullandığınız Mitsubishi klimalara yılda en az 2 kez, yaz mevsiminde kullandığınız Mitsubishi klimalara ise yılda 1 kez bakım yaptırın; hem olası arızaları önleyin hem de bulunduğunuz ortamdaki havayı tazeleyin!

Silivri Mitsubishi Klima Onarım Hizmeti – Tekrarlanmayan Arızalar ve Kalıcı Çözümler Burada!

Mitsubishi klima arızaları ve çözümleri için yetkili servisten hizmet alın! Silivri Mitsubishi Electric klima servisleri olarak en sık rastlanan klima arızaları ve çözümleri konusunda sizlere destek oluyor; kalıcı çözümler uyguluyoruz. Yaptığımız periyodik bakımları, onarımları ve arıza tespitlerini kayda alıyor, klimanızın performansını yakından takip ediyoruz.

Silivri Mitsubishi Klima Orijinal Yedek Parça ve Aksesuar – Klimalarınızın Ömrünü Uzatın!

Mitsubishi tavan tipi ve yer tipi klimanız için kondansatör, dört yollu vana, klima kartı, drenaj pompası ya da kompresöre mi ihtiyacınız var? Aradığınız tüm Mitsubishi klima yedek parça ve aksesuarlarını en hesaplı fiyatlara Mitsubishi Electric klima servisi Silivri’de bulabilirsiniz.

Deneyimli Teknisyenler – Uzman Bir Ekipten Destek Alın!

Mitsubishi Electric klima servisi Silivri olarak teknisyen kadromuzun güler yüzlü, deneyimli ve titiz olmasına özen gösteriyoruz. Sertifikalı, elektrik ve gaz konusunda uzman teknisyenlerle iş birliği yapıyoruz. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya çalışıyor, profesyonel bir bakış açısıyla hizmet sunuyoruz.

İstanbul Geneli Servis Ağı ve 75 Araçlık Servis Filosu – İstanbul’un Her Noktasına Anında Hizmet!

Mitsubishi yetkili servisi olarak Anadolu Yakası’nda Çekmeköy, Üsküdar, Kadıköy, Şile ve Beykoz; Avrupa Yakası’nda ise Beşiktaş, Fatih, Kağıthane ve Sarıyer başta olmak üzere İstanbul’un her ilçesine hızlı ve etkili bir hizmet sunuyoruz. Müşterilerimizin karşılaşmış olduğu klima arızaları için en kısa sürede destek veriyor, montaj taleplerini aynı gün karşılıyoruz.

Silivri Mitsubishi Klima Servisi Fiyatları – Yüksek Performans Düşük Fiyatlar!

Mitsubishi VRF, chiller, multi, salon tipi ve split tipi gibi klima modellerine göre Mitsubishi klima servisi fiyatlarımızı belirliyoruz. Mitsubishi servis ücretlerimizde; arızanın çeşidi, onarım süresi, işçilik ve yedek parça değişimi gibi işlemleri kriter olarak belirliyoruz. Müşterilerimizin bütçesini zorlamıyor, klima tamiri konusunda hesaplı fiyatlandırmalar yapıyoruz.

Yetkili Servisten Hizmet Alın! – En Yakın Mitsubishi Servis

Eski parçaları tamir edip yeni gibi satan güvenilmez servislerle ve tamircilerle mutlaka karşılaşmışsınızdır. Çözüme kavuşturulmayan arızalarla uğraşmamak ve boş yere para harcamamak için klima tamirinizi Mitsubishi yetkili servisinde yaptırın, aklınızda soru işareti kalmasın!

Yorum Yap