Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Mitsubishi Electric Klima Servisi Şişli

Klimanız Sağlığınızı Bozmasın! – Şişli Mitsubishi Electric Klima Servisleri

Klimaların çeşitli solunum yolu rahatsızlıklarına neden olduğu ile pek çok şey duymuşsunuzdur. Aslında insan sağlığını etkileyen klimalar değil, temizlenmeyen ve bakımı ihmal edilen filtrelerdir. Mitsubishi klimaların hava filtreleri, ortamdaki tozu ve kiri tutar ancak filtreler dolduğunda, bu partiküller ortama yeniden salınır. Bu durum da kullanıcıların astım, alerji ve öksürük gibi sorunlar yaşamasına neden olur. Siz de klimanızın ailenizin sağlığını riske atmasını istemiyorsanız Şişli Mitsubishi Electric klima servislerimizi arayıp periyodik bakımınız için ilk randevunuzu alın!

Şişli Mitsubishi Salon Tipi Klima Servisi – Çevre Dostu Bir Klima İçin Bakım Önemli!

Ofislerinizdeki ve evlerinizdeki klimaların temiz ve bakımlı olmasının çevre için de önemli olduğunu biliyor muydunuz? Klima filtreleri temiz olmadığında, klima istenilen performansı sunmak için daha fazla ısı yayıyor ve daha çok enerji tüketiyor. Çevreye daha az miktarda ısı yayılması için Mitsubishi klima bakımının aksatılmaması ve filtrelerin düzenli aralıklarla temizlenmesi gerekiyor. Peki, siz Mitsubishi yetkili servisinde klimanızın bakımını ne sıklıkla yaptırıyorsunuz?

Şişli Mitsubishi Duvar Tipi Klima Servisi – Sök-Tak İşlemi İçin Servis mi Arıyorsunuz?

Klimanıza sökme takma işlemi yaptırmak istiyorsanız Mitsubishi yetkili servisinden şaşmamanızı öneririz. Mitsubishi Electric klima servisi Şişli olarak biz, klimalarınızı bulunduğu ortamdan büyük bir hassasiyetle söküyor ve yeni yerlerine monte ediyoruz. Sökme takma fiyatlarımızı uygun tutuyor, müşterilerimizin kaliteli bir hizmet almasını sağlıyoruz.

Şişli Mitsubishi Kaset Tipi Klima Servisi – Klimanız Sesli mi Çalışıyor?

İş yerinizdeki kaset tipi klimanın sesli çalışma sorununun konsantrasyonunuzu olumsuz yönde etkilediğini fark etmişsinizdir. Özellikle tıkırtı, vızıltı ve gıcırtı gibi rahatsız edici sesler, iş ortamındaki sessizliği bozarak daha yüksek stres seviyesine ve odaklanma problemlerine yol açar. İş ortamınızın serin, huzurlu ve ferah olmasını sağlamak ve standartları yükseltmek istiyorsanız Mitsubishi kaset tipi klima arızalarını tamir etmesi için Şişli Mitsubishi Electric klima servislerimizden randevu alın!

Şişli Mitsubishi Klima Servis – Klima Arızaları ve Çözümleri İçin Doğru Adrestesiniz!

İstanbul genelindeki geniş servis ağımızla Mitsubishi klimamdan su akıyor ya da koku geliyor diyen tüm müşterilerimizin en kısa sürede adresinize ulaşıyor, arızalarını tespit ettikten sonra onarım yapıyoruz. Şişli Mitsubishi Electric klima servisleri olarak klima arızalarınız için kalıcı çözümler sunuyoruz.

Satış Sonrasında da Mitsubishi Klimalarınız Gürbüz Grup Güvencesi Altında!

Şişli Mitsubishi klima servisi olarak satın aldığınız tüm ürünler için Mitsubishi yetkili servisi güvencesi veriyoruz. Tüm Mitsubishi klima modellerinin arıza tespiti, onarımı, bakımı ve yedek parça tedariği konusunda sizlere destek oluyor; Gürbüz Grup’tan almış olduğunuz tüm ürünlerde ücretsiz keşif ve montaj hizmeti sunuyoruz.

Şişli Mitsubishi Klima Montaj Hizmeti – Önceliğimiz Güvenliğiniz!

Mitsubishi klimalarınızın sök-tak işlemlerini büyük bir hassasiyetle yapıyor, cihazlarınızı zarar görmeden söküyor ve yeni yerine monte ediyoruz. Klimanızın montajını yaparken gerekli olan tüm güvenlik önlemlerini alıyor, monte ettiğimiz Mitsubishi klimaların kullanımı, bakımı ve temizliği konusunda sizleri bilgilendiriyoruz.

Şişli Mitsubishi Klima Bakım Hizmeti - Daha Kaliteli Bir Hava Sağlayın!

Mitsubishi klimaların hava filtreleri temizlenmezse içeride biriken toz ve kire ek olarak sigara dumanı gibi rahatsız edici etmenlere de doğrudan maruz kalırsınız. Klimanızın ortama yaydığı hava, sizi hasta eder ve sağlığınızdan olursunuz. Sağlığınızı korumak ve temiz hava solumak istiyorsanız Şişli Mitsubishi klima servislerinden bakım randevusu alın, havanızı tazeleyin!

Şişli Mitsubishi Klima Onarım Hizmeti – Bilinçsizce Davranmayın!

Evlerinizde ya da iş yerlerinizde kullandığınız tüm Mitsubishi klimalarınız için arıza tespiti yapıyor ve hızlı çözümler uyguluyoruz. Arıza veren parçalarınız tamir edilebiliyorsa onarıyor, sizlere ekstra masraf çıkarmıyoruz. Tamir edilemeyecek durumda olan parçalarınızı garantili ve orijinal şekilde yeniliyoruz. Şişli Mitsubishi Electric klima servisleri olarak aynı gün onarım hizmeti sunuyor; sizleri klimasız bırakmıyoruz!

Şişli Mitsubishi Klima Orijinal Yedek Parça ve Aksesuar – Klimalarınızın Ömrünü Uzatın!

Mitsubishi klima modelleri için ihtiyacınız olan dış ünite pervanesi, kumanda, anakart, fan motoru veya kondanseri Şişli Mitsubishi klima servisimizden %100 orijinal, garantili ve faturalı olarak almak ve gönül rahatlığıyla kullanmak ister misiniz? Orijinal olmayan parçalarla arızalarınıza geçici çözümler sağlamak yerine Mitsubishi yetkili servisinden güvenli bir alışveriş yapın!

Deneyimli Teknisyenler – Uzman Bir Ekipten Destek Alın!

Klima konusunda uzman olmayan kişilerden destek alırsanız ne gibi sorunlar yaşayabileceğinizi biliyor musunuz? Elektrik, gaz ve klima konusunda deneyimi olmayan teknisyenler, klima montajı yaptığında düşük performans, gaz kaçağı, fazla enerji tüketimi ve sık arızalanma gibi olumsuzluklara neden olabilir. Bu yüzden Mitsubishi klimalarınız için ihtiyacınız olan tüm desteği Mitsubishi Electric klima servisi Şişli’den alın, aklınız klimanızda kalmasın!

İstanbul Geneli Servis Ağı ve 75 Araçlık Servis Filosu – İstanbul’un Her Noktasına Anında Hizmet!

Mitsubishi yetkili servisi olarak Anadolu Yakası’nda Çekmeköy, Üsküdar, Kadıköy, Şile ve Kartal; Avrupa Yakası’nda ise Beşiktaş, Fatih, Büyükçekmece, Kağıthane ve Sarıyer başta olmak üzere İstanbul’un her ilçesine hızlı ve etkili bir hizmet sunuyoruz. Müşterilerimizin karşılaşmış olduğu klima arızaları için en kısa sürede destek veriyor, montaj taleplerini aynı gün karşılıyoruz.

Şişli Mitsubishi Klima Servisi Fiyatları – Uygun Fiyatlarla Kaliteli Bir Hizmet Sunuyoruz!

Gürbüz Grup’tan satın aldığınız Mitsubishi klimalar için montaj ve keşif hizmetimizi ücretsiz olarak sunuyoruz. Mitsubishi klima servisi ücretlerimizi; split tipi klima, tavan tipi klima, yer tipi, VRF, multi klima ve chiller klima gibi modellere; arızanın çeşidi, onarım süresi, işçilik ve yedek parça değişimi gibi yapılan işlemlere göre belirliyoruz. Mitsubishi klima servisi fiyatlarımızı, müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun kalması için uygun tutuyoruz. 

Deneyimlerimize Güvenin! – En Yakın Mitsubishi Servis

Mitsubishi Electric klima servisi Şişli olarak 40 yıllık deneyimimiz ve bilgi birikimimizle evinizdeki ve ofisinizdeki tüm Mitsubishi klima modelleri için sizlere destek oluyoruz. Mitsubishi yetkili servisi olarak ücretsiz keşif ve montaj hizmeti veriyor; yüksek maliyetli klima arızalarıyla karşılaşmamanız için önlem alıyoruz. Hemen 444 22 92’den bize ulaşın; klimalarınızın verimini artıralım!

Yorum Yap