Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Mitsubishi Electric Klima Servisi Tuzla

Hava Koşullarına Hazırlıksız Yakalanmayın! – Tuzla Mitsubishi Klima Servis

Klimanızın yaz ve kış mevsimlerine hazır olup olmadığını biliyor musunuz? Dört mevsim aktif olarak kullandığınız klimalara, yılda iki kez bakım yaptırmanız hem klimanızdan maksimum seviyede verim almanız açısından hem de olası arızaları henüz başındayken çözüme kavuşturmanız açısından önemlidir. Yazın bunaltıcı sıcağında ve kışın dondurucu soğuğunda klimasız kalmayın! Hemen 444 22 92’den Tuzla Mitsubishi klima servisini arayın ve bakım randevusu oluşturun!

Tuzla Mitsubishi Salon Tipi Klima Servisi – Çalışanlarınızın Motivasyonu Düşmesin!

Araştırmalar, kalabalık ofislerde oda sıcaklığı 20 dereceye ulaştığında çalışanların verimli çalışamadığını ortaya koymuştur. Kişiler üzerinde yorgunluk, rahatsızlık ve sıkılmışlık hislerinin belirmeye başladığı ifade edilmiştir. Siz de çalışanlarınızın performansının düşmemesini istiyorsanız verimi azalan ya da arızalanan klimalarınızı Tuzla Mitsubishi klima servisinde tamir ettirin, iş ortamınızın canlılığını sürdürün!

Tuzla Mitsubishi Duvar Tipi Klima Servisi – Arızalı Parçalarınızı Yenileyelim!

Tuzla Mitsubishi Electric klima servisleri olarak arızalanan parçalarınızı ve sorunları aynı gün ve yerinde tespit ediyor; tamiri mümkün olan parçaların onarımını yapıyoruz. Tamir edilemeyecek durumda olan parçalar içinse %100 orijinal, garantili ve faturalı yedek parça desteği sunuyoruz.

Tuzla Mitsubishi Kaset Tipi Klima Servisi – Klimanızın Montajını Yapalım!

Tuzla Mitsubishi klima servisi olarak Gürbüz Grup’tan satın aldığınız tüm kaset tipi klimalarınızın montajını ücretsiz olarak yapıyor, diğer klima servisleri gibi sizleri günlerce bekletmiyoruz. Montajını yaptığımız tüm klimaların kullanımı, bakımı ve temizliği konusunda müşterilerimizi bilgilendiriyor, akıllarında soru işareti bırakmıyoruz.

Tuzla Mitsubishi Klima Servis – Klima Arızaları ve Çözümleri İçin Doğru Adrestesiniz!

Klima tamiri için haftalarca beklemenize hiç gerek yok! Günler sonra randevu veren klima servislerini bir kenara bırakın! Tuzla Mitsubishi klima servisleri olarak Mitsubishi klima sesli çalışma, verimsizlik, soğutmama ve çalışmama sorunu gibi arızalarınızı aynı gün giderelim, zorlu hava koşullarına hazırlıksız yakalanmayın!

Satış Sonrasında da Mitsubishi Klimalarınız Gürbüz Grup Güvencesi Altında!

Gürbüz Grup’tan almış olduğunuz tüm Mitsubishi klima modellerinin arıza tespiti, onarımı, bakımı ve yedek parça tedariği konusunda sizlere destek oluyor; ihtiyacınız olan her anda çağrı merkezi ve online destek ekibimiz aracılığıyla deneyimli teknik ekibimize ulaşmanızı sağlıyoruz. Ücretsiz keşif ve montaj hizmeti sunarak müşteri memnuniyeti kazanmayı amaçlıyoruz.

Tuzla Mitsubishi Klima Montaj Hizmeti – Güvenliğinize Önem Veriyoruz!

Klima montajı, yüksek derecede dikkat, özen ve tecrübe isteyen bir işlemdir. Gaz, teknik ve elektrik konularında uzman olmayan kişiler tarafından yapılan klima montajlarında riskli durumlarla birlikte çeşitli arızalar da meydana gelebilir. Çok dikkatli olun! Mitsubishi klimalarınızın montajını işin uzmanına yani size en yakın Mitsubishi servisine emanet edin.

Tuzla Mitsubishi Klima Onarım Hizmeti – Mutlu Müşterilerimizden Biri de Siz Olun!

Mitsubishi salon tipi klimalarınızın arızalarını kendiniz mi tamir ediyorsunuz? İnternetten videolar izleyerek ya da ustaların talimatlarını okuyarak klima onarımı yapmaya çalışıyorsanız dikkatli olun!  Klimalar oldukça tehlikeli olabilir!  Bu riske girmek istemiyorsanız Tuzla Mitsubishi klima servisine gelin, yetkili servisten hizmet alın.

Tuzla Mitsubishi Klima Bakım Hizmeti – Mitsubishi Kalitesini Daha Uzun Süre Hissedin!

Mitsubishi klimalarınıza ne sıklıkla bakım yaptırıyorsunuz? Dört mevsim kullandığınız Mitsubishi klimalarınız için yılda 2 kez bakım yaptırmanız şart! Yalnızca yaz ya da kış mevsiminde kullandığınız bir Mitsubishi klimanız varsa yılda 1 kez bakım yaptırmanız yeterli. Hemen 444 22 92’yi arayın ve Mitsubishi Electric klima servisi Tuzla’dan uygun fiyatlı bakım hizmetini alın.

Tuzla Mitsubishi Klima Orijinal Yedek Parça ve Aksesuar – Klimalarınızın Ömrünü Uzatın!

Mitsubishi klima modelleri için hava yönlendirme aparatı, kumanda, drenaj pompası, izolasyonlu bakır boru, iç ünite fanı ya da alıcı karta mı ihtiyacınız var? Aradığınız tüm Mitsubishi klima yedek parçaları ve aksesuarları Tuzla Mitsubishi klima servisinde! Üstelik faturalı ve de garantili olarak!

Deneyimli Teknisyenler – Uzman Bir Ekipten Destek Alın!

Mitsubishi klimalarınızdan sorumlu olan teknisyenlerimizin tamamının elektrik-elektronik, gaz ve klima sistemleri konusunda bilgili ve deneyimli olmasına özen gösteriyoruz. Ekip arkadaşlarımızın sağlığını her şeyden üstün tutuyor, çalışma esnasında iş güvenliği önlemlerini alıyoruz. Mitsubishi Electric klima servisi Tuzla olarak klimalarınızla ilgili ihtiyacınız olan tüm desteği güler yüzlü ekibimizle birlikte sunuyoruz.

İstanbul Geneli Servis Ağı ve 75 Araçlık Servis Filosu – İstanbul’un Her Noktasına Anında Hizmet!

Mitsubishi yetkili servisi olarak Anadolu Yakası’nda Çekmeköy, Üsküdar, Kadıköy, Şile ve Beykoz; Avrupa Yakası’nda ise Beşiktaş, Beyoğlu, Küçükçekmece, Kağıthane ve Sarıyer başta olmak üzere İstanbul’un her ilçesine hızlı ve etkili bir hizmet sunuyoruz. Müşterilerimizin karşılaşmış olduğu klima arızaları için en kısa sürede destek veriyor, 75 araçlık servis filomuz ile montaj taleplerini aynı gün karşılıyoruz.

Tuzla Mitsubishi Klima Servisi Fiyatları – Uygun Fiyatlarla Kaliteli Bir Hizmet Sunuyoruz!

Mitsubishi klima servisi ücretlerimizi; chiller, multi, salon tipi, yer tipi ve VRF gibi modellere; arızanın tipi, onarım süresi, işçilik ve yedek parça değişimi gibi yapılan işlemlere göre belirliyoruz. Mitsubishi klima servisi fiyatlarımızı, müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun kalması için uygun tutuyoruz. Gürbüz Grup’tan satın aldığınız Mitsubishi klimalar için montaj ve keşif hizmetimizi ücretsiz olarak sunuyoruz.

Klimada Uzman Olmayan Kişilerin Desteğine Başvurmayın! – En Yakın Mitsubishi Servis

Kanallı, VRF ve chiller klima gibi kurumsal ihtiyaçlarınız için Tuzla Mitsubishi Electric klima servislerimize başvurmak ve Mitsubishi yetkili servisinden profesyonel bir destek almak ister misiniz? Mitsubishi klimalarınızın montajı, bakımı ve onarımı için ihtiyacınız olan tüm desteği Mitsubishi Electric klima servisi Tuzla’dan alın, pişman olmayın.

Yorum Yap