Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Mitsubishi Electric Klima Servisi Sultangazi

Hava Filtrelerinizin Temizliğini İhmal Etmeyin! – Mitsubishi Yetkili Servisi

Mitsubishi klimalarınızdaki hava filtreleri, çalıştığı ortamdaki toz, kir, polen ve hayvan tüylerinin dolaşımını önlemek için filtreleme yapar. Filtrede biriken tozlar temizlenmezse solunum yolları ile alakalı çeşitli sağlık sorunları ile birlikte düşük performans, fazla enerji tüketimi ve arıza gibi olumsuzluklara yol açar. Siz de klimalarınızdan hem maddi hem manevi olarak zarar görmek istemiyorsanız Mitsubishi Electric klima servisi Sultangazi ekibimizden bakım hizmeti alabilirsiniz!

Sultangazi Mitsubishi Salon Tipi Klima Servisi – Klimanız Kışa Hazır mı?

Dört mevsim kullandığınız Mitsubishi salon tipi klimalarınızın kış öncesinde bakımını yaptırmayı unutmayın! Mitsubishi Electric klima servisi Sultangazi şubemizi arayıp hemen bir bakım randevusu oluşturun! Kanal sızıntınızı inceleyelim, evaporatör bobinindeki hava akışını ölçelim, klimanızın gaz seviyesini kontrol edelim.

Sultangazi Mitsubishi Duvar Tipi Klima Servisi – Enerji Tasarrufu Yapın!

Mitsubishi duvar tipi klimanızın geçtiğimiz yıla göre daha fazla enerji harcadığını mı düşünüyorsunuz? Öyleyse tıkanan filtreleriniz, klimanızın verimini düşürmüş olabilir! Verimi düşen klimanızı, daha soğuk veya daha sıcak derecelere ayarlayarak fazla enerji sarf etmek ise bütçenizi zorlar. Klima bakımına harcayacağınız parayı düşündüğünüz için bakımdan kaçarken çok daha fazla parayı klima tamirine ya da elektrik faturasına verebilirsiniz.

Sultangazi Mitsubishi Kaset Tipi Klima Servisi – Klimanızın Kumandası mı Bozuldu?

Mitsubishi kaset tipi klimalarınız için modele uyumlu, orijinal ve garantili bir kumanda mı almak istiyorsunuz? E-ticaret sitelerinden ya da güvenmediğiniz klima servislerinden klima kumandası almaktansa neden Mitsubishi yetkili servisini aramıyorsunuz? Sultangazi Mitsubishi Electric klima servisleri olarak klimalarınızın tüm yedek parça ve aksesuarlarını sizler için tedarik ediyor, güvenli ve kaliteli alışveriş imkanı sunuyoruz.

Sultangazi Mitsubishi Klima Servis – Klima Arızaları ve Çözümleri İçin Doğru Adrestesiniz!

Mitsubishi klimam soğuk üflüyor, çalışıyor ama soğutmuyor veya tıkırtı sesleri çıkarıyor diyen tüm müşterilerimizin arızalarını doğru bir şekilde tespit ediyor; aynı arızanın tekrarlanmaması için kalıcı çözümler uyguluyoruz. 

Satış Sonrasında da Mitsubishi Klimalarınız Gürbüz Grup Güvencesi Altında!

Gürbüz Grup’tan almış olduğunuz tüm Mitsubishi klima modellerinin arıza tespiti, onarımı, bakımı ve yedek parça tedariği konusunda sizlere destek oluyor; ihtiyacınız olan her anda deneyimli teknik ekibimize ulaşmanızı sağlıyoruz. Ücretsiz keşif ve montaj hizmeti sunarak kusursuz bir hizmet sunuyor, memnuniyeti kazanmayı amaçlıyoruz.

Sultangazi Mitsubishi Klima Montaj Hizmeti – Profesyonel Montaj Hizmeti İçin Bize Ulaşın!

Mitsubishi VRF, multi, chiller, kanallı ve split tipi klimalarınızın montajını yaptırmak istiyorsanız profesyonel olmayan firmalardan uzak durun! Aynı masrafa iki kez girmemek, kurumsal ihtiyaçlarınız için detaylı ve doğru projelendirmeler yapılsın istemiyorsanız Mitsubishi yetkili servisinden şaşmayın!

Sultangazi Mitsubishi Klima Bakım Hizmeti - Klima Bakımı İhmale Gelmez!

“Klimamı çok nadir kullanıyorum, sık sık bakım yaptırmama gerek yok…” diye mi düşünüyorsunuz? O halde yanılıyorsunuz! Sağlıklı bir soğutma ve ısıtma için klimanın düzenli olarak Sultangazi Mitsubishi klima servislerinde bakımlarının yapılması ve filtrelerinin temizlenmesi gerekir. Mitsubishi servisi Sultangazi’ye ulaşın, klimanızdan aldığınız verimi artırın!

Sultangazi Mitsubishi Klima Onarım Hizmeti – Bekletmeden Onarım Yapalım!

Ofislerinizde ya da evlerinizde kullandığınız tüm Mitsubishi klimalarınız için arıza tespiti yapıyor ve hızlı çözümler uyguluyoruz. Arıza veren parçalarınız tamir edilebiliyorsa onarıyor, sizlere ekstra ödeme çıkarmıyoruz. Tamir edilemeyecek durumda olan yedek parçalarınızı, garantili ve faturaları parçalarla yeniliyoruz. 

Sultangazi Mitsubishi Klima Orijinal Yedek Parça ve Aksesuar – Klimalarınızın Ömrünü Uzatın!

Mitsubishi klima tamiri için ihtiyacınız olabilecek kompresör, servis vanası, klima borusu, fan motoru, dört yollu vana veya soğutucu gaza ihtiyacınız varsa en doğru servistesiniz! Sultangazi Mitsubishi klima servisi olarak montaj ve onarımda kullandığımız tüm yedek parçaları garantili ve orijinal olarak hızlıca tedarik ediyoruz.

Deneyimli Teknisyenler – Uzman Bir Ekipten Destek Alın!

Mitsubishi klima modellerinin montajı, onarımı ve bakımı, profesyonel kişilerce yapılmazsa kısa süre içinde büyük arızalarla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden Mitsubishi klimalarınız için ihtiyacınız olan tüm desteği almak üzere 444 22 92’den bize ulaşın; Mitsubishi Electric klima servisi Sultangazi’den size en yakın olan ekibimizi adresinize yönlendirelim!

İstanbul Geneli Servis Ağı ve 75 Araçlık Servis Filosu – İstanbul’un Her Noktasına Anında Hizmet!

Mitsubishi yetkili servisi olarak Anadolu Yakası’nda Çekmeköy, Üsküdar, Kadıköy, Şile ve Pendik; Avrupa Yakası’nda ise Beşiktaş, Güngören, Küçükçekmece, Kağıthane ve Sarıyer başta olmak üzere İstanbul’un her ilçesine hızlı ve etkili bir hizmet sunuyoruz. Müşterilerimizin karşılaşmış olduğu klima arızaları için en kısa sürede destek veriyor, montaj taleplerini aynı gün karşılıyoruz.

Sultangazi Mitsubishi Klima Servisi Fiyatları – Uygun Fiyatlarla Kaliteli Bir Hizmet Sunuyoruz!

Gürbüz Grup’tan satın aldığınız Mitsubishi klimalar için montaj ve keşif hizmetimizi ücretsiz olarak sunuyoruz. Mitsubishi klima servisi ücretlerimizi; arızanın çeşidi, onarım süresi, işçilik ve yedek parça değişimi gibi yapılan işlemlere, aynı zamanda da yer tipi, split tipi, VRF ve chiller klima çeşitlerinize göre belirliyoruz. Mitsubishi yetkili servisi olarak Mitsubishi klima servisi fiyatlarımızı, belirtilen standartlar dahilinde tutuyoruz.

Güvenilir Bir Hizmet Alın! – En Yakın Mitsubishi Servis

İş yeriniz için split tipi klima mı aldınız? Öyleyse titiz çalışan, gerekli güvenlik önlemlerini alan ve sorunsuz bir montaj hizmeti sunan Mitsubishi Electric klima servisi Sultangazi ekibimizden destek alın ve klimanızı en kısa süre içerisinde kullanmaya başlayın!

Yorum Yap