Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Mitsubishi Electric Klima Servisi Sarıyer

Klima Servisi mi Arıyorsunuz? – En Yakın Mitsubishi Servis

Mitsubishi Electric klima servisi Sarıyer olarak Mitsubishi klimalarınızın montajını, sök-tak işlemini, bakımını, onarımını ve yedek parça tedariğini yapıyoruz. Verdiğimiz tüm hizmetleri Gürbüz Grup güvencesinde ve faturalı olarak sunuyoruz. Deneyimli teknisyenlerimizle birlikte salon tipi, yer tipi, tavan tipi ve split tipi tüm klimalarınız için kapsamlı bir hizmet veriyor, güveninizi hak etmeye çalışıyoruz.

Sarıyer Mitsubishi Salon Tipi Klima Servisi – Sökme Takma Fiyatları İçin Bizi Arayın!

Mitsubishi salon tipi klimalarınızın sökülüp farklı bir adreste yeniden montajının yapılmasını istiyorsanız Sarıyer Mitsubishi klima servisimize ulaşıp montaj randevusu alabilirsiniz. Mitsubishi Electric klima servisi Sarıyer olarak klimalarınızı büyük bir titizlikle söküyor, hiçbir aksaklık yaşamadan yeni yerine monte ediyor, sizlere ürününüzü kullanıma hazır halde teslim ediyoruz.

Sarıyer Mitsubishi Duvar Tipi Klima Servisi – Klima Aparatı mı Almak İstiyorsunuz?

Mitsubishi duvar tipi klimanız için hava yönlendirme aparatı mı arıyorsunuz? Mitsubishi split tipi klimanızın modeline uyumlu ve orijinal klima siperliği için Sarıyer Mitsubishi klima servisimize ulaşıp yedek parça talebinde bulunabilirsiniz. Klimadan doğrudan gelen hava akımını önleyen klima aparatı ile ailenizin sağlığını koruma altına alabilirsiniz. 

Sarıyer Mitsubishi Kaset Tipi Klima Servisi – Düzenli Aralıklarla Klimalarınızın Bakımını Yaptırın!

Mitsubishi kaset tipi klimalarınızın bakımını hangi aralıkla yaptırıyorsunuz? İş yerlerinizde havanızı tazeleyen, ısıtma ve soğutma yapan Mitsubishi kaset tipi klimaların bakımını yaptırmak için bir sorunun meydana gelmesini mi bekliyorsunuz? Gelişen teknolojiyle üretilen ve yaşamımıza konfor katan Mitsubishi kaset tipi klimaların bakımını, periyodik olarak yaptırın, olası arızaların önüne geçin.

Satış Sonrasında da Mitsubishi Klimalarınız Gürbüz Grup Güvencesi Altında!

Gürbüz Grup mağazalarından satın aldığınız Mitsubishi klima modellerinin bakım, montaj ve onarımını yapıyor, sizlere Mitsubishi yetkili servis güvencesiyle hizmet veriyoruz. Mitsubishi’nin kalitesinin keyfini daha uzun yıllar çıkarabilmeniz, klima tamircilerine avuç dolusu paralar harcamamanız ve ailenizin sağlığını korumanız için Mitsubishi klimalarınızın periyodik bakımını yapıyoruz. 

Sarıyer Mitsubishi Klima Montaj Hizmeti – Sök-Tak İşlemlerinizi Yapıyoruz!

Klimanızın sök-tak işlemi için profesyonel bir servis mi arıyorsunuz? Mitsubishi klimalarınızın sökme ve takma işlemlerinin güvenli bir şekilde halledilmesini ve cihazlarınızın zarar görmemesini istiyorsanız Mitsubishi yetkili servisinden destek alın! Hiçbir aksaklık olmadan Mitsubishi klimanızı yeni yerine monte edelim!

Sarıyer Mitsubishi Klima Bakım Hizmeti – Klimanızın Gazı mı Bitti?

Klimanız için gaz dolumu yaptırmak istiyor ve klima gaz dolumu fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız 444 22 92’den Mitsubishi Electric klima servisi Sarıyer şubemizle irtibata geçebilirsiniz. Klima bakımını daha ucuza mal etmek için bilinçsizce yapacağınız her işlem, düşündüğünüzden çok daha tehlikeli durumlara yol açabilir! 

Sarıyer Mitsubishi Klima Onarım Hizmeti – Klimanızdan Ses mi Geliyor?

Mitsubishi klimanızdan tıkırtı, gıcırtı ya da vızıltı gibi ses geliyorsa valf, kompresör ya da filtreleriniz ile ilgili bir problem yaşıyorsunuz demektir. Arızalı parçanın hangisi olduğunun daha net anlaşılabilmesi ve klima arızalarının giderilmesi için Sarıyer Mitsubishi klima servisimizi arayıp onarım randevusu oluşturabilirsiniz.

Sarıyer Mitsubishi Klima Orijinal Yedek Parça ve Aksesuar – Klimalarınızın Ömrünü Kısaltmayın!

Mitsubishi salon tipi ya da yer tipi klimanız için vana tıpası, kompresör, konsol ayağı, dört yollu vana veya kompresör kasnağına mı ihtiyacınız var? Mitsubishi klimaların tüm yedek parça ve aksesuarlarına Sarıyer Mitsubishi Electric klima servislerinden ulaşabilir, tüm parçalarınızın orijinal ve garantili olduğundan emin olabilirsiniz.

Deneyimli Teknisyenler – Mutlaka Yetkili Servisten Destek Alın!

Mitsubishi Electric klima servisi Sarıyer şubesi teknisyen kadromuzu; gaz, elektrik, elektronik ve klima konusunda uzman kişilerden oluşturuyor; çalışma arkadaşlarımızın bilgili, dürüst, anlayışlı ve güler yüzlü olmasına özen gösteriyoruz. 

İstanbul Geneli Servis Ağı ve 75 Araçlık Servis Filosu – İstanbul’un Her Noktasına Anında Hizmet!

Gürbüz Grup Esenler Mitsubishi klima servisi olarak Anadolu Yakası’nda Kadıköy, Çekmeköy, Üsküdar, Beykoz, Ümraniye; Avrupa Yakası’nda ise Küçükçekmece, Kağıthane, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esenyurt ve Şişli başta olmak üzere İstanbul’un her ilçesine hızlı bir şekilde bakım, onarım ve yedek parça desteği sunuyoruz. İstanbul genelindeki 75 araçlık servis filomuz ile klima tamiri için günlerce beklemenize gerek kalmadan yerinde çözümler uyguluyoruz.

Sarıyer Mitsubishi Klima Servisi Fiyatları – Kalitemizi Yüksek Fiyatlarımızı Düşük Tutuyoruz!

Mitsubishi klima servis ücretlerimizi; tavan tipi, split tipi, salon tipi ve kanallı klimalarınızın türüne, arızanın önem derecesine, montaj taleplerinize, sök-tak işlemlerinize ve parça değişimine göre belirliyoruz. Diğer klima servisleri gibi fahiş fiyatlar uygulamıyor; bütçe dostu rakamlarla müşterilerimize destek olmaya çalışıyoruz.

Huzurunuz İçin Çalışıyoruz! – En Yakın Mitsubishi Servisi

Özveriyle çalışan deneyimli ekip arkadaşlarımız, geniş servis ağımız, bütçe dostu fiyatlarımız ve 40 yıllık deneyimimizle tüm müşterilerimize ayrıcalıklı bir hizmet sunduk. Ortaya müşterilerimizin güvendiği ve memnun kaldığı bir servis hizmeti çıkardık. Siz de Mitsubishi klimalarınız için Gürbüz Grup’un Sarıyer Mitsubishi Electric klima servislerinden destek alın, konforunuz bölünmesin.

Yorum Yap