Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Mitsubishi Electric Klima Servisi Pendik

Klimanızı Hemen Kullanın! – Pendik Mitsubishi Electric Klima Servisleri

Yazın kavurucu sıcaklarına daha fazla dayanamadınız ve evinize bir Mitsubishi klima aldınız. Fakat şimdi de klima servisinin gelip montaj yapmasını bekliyorsunuz… Söz verip gelmeyen, telefonlarınıza çıkmayan ve yok yere programlarınızı bozan klima servisleriyle uğraşmak yerine Mitsubishi yetkili servisinden hızlı, güvenli ve profesyonel bir hizmet alın!

Pendik Mitsubishi Salon Tipi Klima Servisi - Ekstra Masraflardan Kurtulun!

İş yerinizdeki Mitsubishi salon tipi klimaların bakımını düzenli olarak yaptırmadığınızda sık sık arızalarla karşılaşır ve her seferinde yüksek tutarlı faturalar ödemek zorunda kalırsınız. Mitsubishi Electric klima servisi Pendik’ten periyodik olarak bakım hizmeti aldığınızda ise olası arızaların erkenden fark edilmesini ve tamir edilmesini sağlarsınız. 

Pendik Mitsubishi Duvar Tipi Klima Servisi – Arızalı Parçanızı Yenileyelim!

Pendik Mitsubishi klima servisi olarak eski performansını kaybeden, ısıtma ve soğutma gücü düşen, sesli çalışmaya ve su akıtmaya başlayan duvar tipi klimalarınızın arızasını tespit ediyor; ömrünü dolduran parçalarınızı yeniliyoruz. Mitsubishi duvar tipi klimalarınızı eski işlevselliğine kavuşturuyoruz.

Pendik Mitsubishi Kaset Tipi Klima Servisi – Standartlarınızı Yükseltiyoruz!

Sıcak ve soğuk havaların etkisiyle yaşam standartlarınız düşmesin! 444 22 92’den bize ulaşın; sesli çalışma sorunu yüzünden iş yerinizdeki konsantrasyonunuzu bozan klimalarınızı Pendik Mitsubishi klima servisimizde onarıp yeniden kullanıma hazır hale getirelim! Zamana ve kullanıma bağlı olarak oluşan klima arızaları ile ilgili size en yakın ekibimizi adresinize yönlendirelim!

Pendik Mitsubishi Klima Servisi – Klima Arızaları İçin Çözümünüz Burada!

Mitsubishi klima modellerinde yaşadığınız termostat sorunlarını, tıkanmış boruları, donmuş evaporatör bobinlerini ve aşınmış parçaları onaralım, sizlere Mitsubishi klimanızı gönül rahatlığıyla kullanmak kalsın. Mitsubishi Electric klima servisi Pendik’ten aldığınız destek ile yıllardır kullandığınız klimanız bile ilk günkü gibi sapasağlam olsun!

Satış Sonrasında da Mitsubishi Klimalarınız Gürbüz Grup Güvencesi Altında!

Gürbüz Grup’un internet veya fiziki mağazalarından satın aldığınız Mitsubishi klima modellerinin bakım, montaj ve onarımını yapıyor, sizlere Mitsubishi yetkili servis güvencesiyle hizmet veriyoruz. Mitsubishi’nin kalitesinin keyfini daha uzun yıllar çıkarabilmeniz, klima tamircilerine avuç dolu paralar harcamamanız ve ailenizin sağlığını korumanız için Mitsubishi klimalarınızın periyodik bakımını yapıyoruz. 

Pendik Mitsubishi Klima Montaj Hizmeti – Sök-Tak İşlemlerinizi Yapıyoruz!

Klimanızın sökülüp takılması için profesyonel bir servis mi arıyorsunuz? Mitsubishi klimalarınızın sökme ve takma işlemlerinin güvenli bir şekilde halledilmesini ve cihazlarınızın zarar görmemesini istiyorsanız Mitsubishi yetkili servisinden destek alın! Hiçbir aksaklık olmadan Mitsubishi klimanızı yeni yerine monte edelim!

Pendik Mitsubishi Klima Bakım Hizmeti – Klimanızın Gazı mı Bitti?

Klimanın gazının bittiğini nasıl anlarım ya da klimanın gazını nasıl doldururum diye araştırmalar yapıyorsanız bu gibi tehlikeli işlere girmemenizi öneririz. Klima gaz dolumu ancak profesyonel kişiler tarafından yapılabilen riskli işlemlerdir. Dolayısıyla klima bakımını daha ucuza mal etmek için bilinçsizce yapacağınız işlemler, düşündüğünüzden çok daha tehlikeli durumlara yol açabilir! Siz de klimanız için gaz dolumu yaptırmak istiyor ve klima gaz dolumu fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız 444 22 92’den Mitsubishi Electric klima servisi Pendik şubemizle irtibata geçebilirsiniz.

Pendik Mitsubishi Klima Onarım Hizmeti – Klimanızdan Ses mi Geliyor?

Mitsubishi klimanızdan tıkırtı, gıcırtı ya da vızıltı gibi ses geliyorsa valf, kompresör ya da filtreleriniz ile ilgili bir problem yaşıyorsunuz demektir. Arızalı parçanın hangisi olduğunun daha net anlaşılabilmesi ve klima arızalarının giderilmesi için Pendik Mitsubishi klima servisimizi arayıp onarım randevusu oluşturabilirsiniz.

Pendik Mitsubishi Klima Orijinal Yedek Parça ve Aksesuar – Klimalarınızın Ömrünü Kısaltmayın!

Mitsubishi salon tipi ya da yer tipi klimanız için radyatör, filtre, bilya, keçe, sibop ya da kompresör kasnağına mı ihtiyacınız var? Mitsubishi klimaların tüm yedek parça ve aksesuarlarına Pendik Mitsubishi Electric klima servislerinden ulaşabilir, tüm parçalarınızın orijinal ve garantili olduğundan emin olabilirsiniz.

Deneyimli Teknisyenler – Mutlaka Yetkili Servisten Destek Alın!

Mitsubishi Electric klima servisi Pendik şubesi olarak teknisyen kadromuzu; alanında uzman, elektrik, elektronik ve gaz konusunda bilgili, dürüst, anlayışlı ve güler yüzlü kişilerden oluşturuyoruz. Mesai arkadaşlarımızın müşterilerimize karşı saygılı, çözüm odaklı ve profesyonel olmasına özen gösteriyoruz. Teknisyenlerimize ek olarak müşterilerimizle birebir etkileşimde olan çağrı merkezi ve online destek ekibimizin de çalışkan olmasına dikkat ediyoruz.

İstanbul Geneli Servis Ağı ve 75 Araçlık Servis Filosu – İstanbul’un Her Noktasına Anında Hizmet!

Gürbüz Grup Esenler Mitsubishi klima servisi olarak Anadolu Yakası’nda Kadıköy, Çekmeköy, Üsküdar, Beykoz, Ümraniye; Avrupa Yakası’nda ise Küçükçekmece, Kağıthane, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esenyurt ve Şişli başta olmak üzere İstanbul’un her ilçesine hızlı bir şekilde bakım, onarım ve yedek parça desteği sunuyoruz. İstanbul genelindeki 75 araçlık servis filomuz ile klima tamiri için günlerce beklemenize gerek kalmadan yerinde çözümler uyguluyoruz.

Pendik Mitsubishi Klima Servisi Fiyatları – Kalitemizi Yüksek Fiyatlarımızı Düşük Tutuyoruz!

Mitsubishi klima servis ücretlerimizi; salon tipi, yer tipi, tavan tipi ve split tipi gibi klimalarınızın türüne, arızanın önem derecesine, montaj taleplerinize, sök-tak işlemlerinize ve parça değişimine göre belirliyoruz. Diğer klima servisleri gibi fahiş fiyatlar uygulamıyor; bütçe dostu rakamlarla müşterilerimize destek olmaya çalışıyoruz.

Rahatınız İçin Çalışıyoruz! – En Yakın Mitsubishi Servisi

40 yıllık deneyimimize ve bilgi birikimimize, özveriyle çalışan deneyimli ekip arkadaşlarımızı, geniş servis ağımızı, bütçe dostu fiyatlarımızı ve mesleğimize olan tutkumuzu kattık! Ortaya müşterilerimizin güvendiği ve memnun kaldığı bir servis hizmeti çıkardık. Siz de Mitsubishi klimalarınız için Gürbüz Grup’un Pendik Mitsubishi Electric klima servislerinden destek alın, ayrıcalıklı bir hizmetin konforunu yaşayın!

Yorum Yap