Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Mitsubishi Electric Klima Servisi Kartal

“Klimam Bozuldu Ne Yapmalıyım?” – Kartal Mitsubishi Klima Servis

Mitsubishi klimanız kapanmıyor mu? En sık rastlanan klima arızalarından biri olan kapanmama sorunu için Mitsubishi Electric klima servisi Kartal ekibimize başvurmaya ne dersiniz? Klimanızın sürekli çalışması, hem elektrik faturalarınızı iki katına çıkarır hem de dinlenmeden çalışan klimanızın ömrünü kısaltır. Dolayısıyla sizlere ekstra masraf çıkartır. Bu olumsuzlukları yaşamamak adına en kısa süre içerisinde Kartal Mitsubishi Electric klima servislerine başvurun; bu arızaya sebep olabilecek termostat, kompresör ya da filtre gibi parçalarınızı kontrol edelim!

Kartal Mitsubishi Salon Tipi Klima Servisi – Klima Çalışıyor Ama Soğutmuyor mu?

Mitsubishi salon tipi klimanızın çalışma sesini duyuyor ama hava akışını hissedemiyorsanız sistem ayarınızın kontrol edilmesi gerekebilir. Devre kesiciniz atmış, üfleyici kayışınız aşınmış ya da soğutucu seviyeniz düşmüş olabilir. Sorunun ne olduğunu daha iyi anlamak ve çözmek için Kartal Mitsubishi Electric klima servislerimize başvurun, hızlı ve kalıcı çözümler sağlayın.

Kartal Mitsubishi Duvar Tipi Klima Servisi – Klimanız Uyarı Vermeden Kapandıysa…

Mitsubishi duvar tipi klimanız hiçbir arıza kodu göstermeden beklenmedik şekilde kapandıysa klimanızın devre kesicisinin sıfırlanması gerekebilir. Hiç çalışmayan klimalarınızdaki sorunları gidermek için Kartal Mitsubishi klima servisimize başvurun, klimanızı eski performansına hızlıca döndürelim!

Kartal Mitsubishi Kaset Tipi Klima Servisi – Arızalı Parçalarınızı Onaralım!

Kartal Mitsubishi Electric klima servisleri olarak klimanızın arızalanan parçasının tamiri mümkünse onarım yapıyor, sizlere ekstra masraf çıkarmıyoruz. Tamir edilemeyecek durumda olan yedek parçalarınız için değişim işlemi yapıyoruz. Mitsubishi klima parçalarının tamamını, kullandığınız modele uyumlu, garantili ve orijinal olarak tedarik ediyoruz.

Kartal Mitsubishi Klima Servis – Klima Arızaları ve Çözümleri İçin Doğru Adrestesiniz!

Mitsubishi klimam sıcak üflüyor, çalışıyor ama soğutmuyor veya tıkırtı sesleri çıkarıyor diyen tüm müşterilerimizin arızalarını doğru bir şekilde tespit ediyor; aynı arızanın tekrarlanmaması için kalıcı çözümler uyguluyoruz. 

Satış Sonrasında da Mitsubishi Klimalarınız Gürbüz Grup Güvencesi Altında!

Gürbüz Grup’tan almış olduğunuz tüm Mitsubishi klima modellerinin arıza tespiti, onarımı, bakımı ve yedek parça tedariği konusunda sizlere destek oluyor; ihtiyacınız olan her anda deneyimli teknik ekibimize ulaşmanızı sağlıyoruz. Ücretsiz keşif ve montaj hizmeti sunarak kusursuz bir hizmet sunuyor, memnuniyeti kazanmayı amaçlıyoruz.

Kartal Mitsubishi Klima Montaj Hizmeti – Önceliğimiz Güvenliğiniz!

Mitsubishi VRF, chiller ve kanallı klimalarınızın montajını yaptırmak istiyorsanız profesyonel olmayan firmalardan uzak durun! Aynı masrafa iki kez girmek istemiyor, daha büyük ölçekli klimalarınızın güvenli ve sorunsuz bir şekilde kullanmak istiyorsanız Mitsubishi yetkili servisinden şaşmayın!

Kartal Mitsubishi Klima Bakım Hizmeti - İhmal Etmeyin!

“Klimamı yalnızca kış mevsiminde kullanıyorum, sık sık bakım yaptırmama gerek yok…” diye mi düşünüyorsunuz? O halde yanılıyorsunuz! Sağlıklı bir ısıtma için klimanın düzenli olarak Kartal Mitsubishi klima servislerinde bakımlarının yapılması ve filtrelerinin temizlenmesi gerekir. Aksi halde klimanızdan aldığınız verim düşer ve elektrik faturalarınız artar! Bütçenize daha çok zarar vermemek için Mitsubishi servisi Kartal’a ulaşın!

Kartal Mitsubishi Klima Onarım Hizmeti – Bilinçsizce Davranmayın!

Ofislerinizde ya da evlerinizde kullandığınız tüm Mitsubishi klimalarınız için arıza tespiti yapıyor ve hızlı çözümler uyguluyoruz. Arıza veren parçalarınız tamir edilebiliyorsa onarıyor, sizlere ekstra ödeme çıkarmıyoruz. Tamir edilemeyecek durumda olan yedek parçalarınızı yeniliyoruz. 

Kartal Mitsubishi Klima Orijinal Yedek Parça ve Aksesuar – Klimalarınızın Ömrünü Uzatın!

Mitsubishi klima tamiri için ihtiyacınız olabilecek fan motoru, kondansatör, yer takozu, servis vanası veya drenaj pompasına ihtiyacınız varsa en doğru servistesiniz! Kartal Mitsubishi klima servisi olarak montaj ve onarımda kullandığımız tüm yedek parçaları garantili ve orijinal olarak hızlıca tedarik ediyoruz.

Deneyimli Teknisyenler – Uzman Bir Ekipten Destek Alın!

Mitsubishi klima modellerinin montajı, onarımı ve bakımı, profesyonel kişilerce yapılmazsa kısa süre içinde büyük arızalarla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden Mitsubishi klimalarınız için ihtiyacınız olan tüm desteği almak üzere 444 22 92’den bize ulaşın; Mitsubishi Electric klima servisi Kartal’dan size en yakın olan ekibimizi adresinize yönlendirelim!

İstanbul Geneli Servis Ağı ve 75 Araçlık Servis Filosu – İstanbul’un Her Noktasına Anında Hizmet!

Mitsubishi yetkili servisi olarak Anadolu Yakası’nda Çekmeköy, Üsküdar, Kadıköy, Şile ve Pendik; Avrupa Yakası’nda ise Beşiktaş, Fatih, Küçükçekmece, Kağıthane ve Sarıyer başta olmak üzere İstanbul’un her ilçesine hızlı ve etkili bir hizmet sunuyoruz. Müşterilerimizin karşılaşmış olduğu klima arızaları için en kısa sürede destek veriyor, montaj taleplerini aynı gün karşılıyoruz.

Kartal Mitsubishi Klima Servisi Fiyatları – Uygun Fiyatlarla Kaliteli Bir Hizmet Sunuyoruz!

Gürbüz Grup’tan satın aldığınız Mitsubishi klimalar için montaj ve keşif hizmetimizi ücretsiz olarak sunuyoruz. Mitsubishi klima servisi ücretlerimizi; arızanın çeşidi, onarım süresi, işçilik ve yedek parça değişimi gibi yapılan işlemlere, aynı zamanda da multi, chiller, VRF, yer tipi ve duvar tipi klima çeşitlerinize göre belirliyoruz. Mitsubishi yetkili servisi olarak Mitsubishi klima servisi fiyatlarımızı, belirtilen standartlar dahilinde tutuyoruz.

Güvenilir Bir Hizmet Alın! – En Yakın Mitsubishi Servis

İş yeriniz için salon tipi, yer tipi ya da duvar tipi klima mı aldınız? Klima montajı için profesyonel bir ekip mi arıyorsunuz? Öyleyse titiz çalışan, gerekli güvenlik önlemlerini alan ve sorunsuz bir montaj hizmeti sunan ekibimizden destek alın! Mitsubishi Electric klima servisi Kartal olarak kurumsal ihtiyaçlarınız için hızlı ve etkili çözümler üretiyor, klimalarınızı en kısa sürede kullanıma hazır hale getiriyoruz.

Yorum Yap