Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Mitsubishi Electric Klima Servisi Kağıthane

Klima Bakımı Yapılmazsa Ne Olur? – Mitsubishi Yetkili Servisi

Mitsubishi salon tipi, yer tipi, kanallı, tavan tipi ve split tipi klimalarınızın bakımını ihmal ederseniz garanti sürenizi geçersiz kılabilir ve klimalarınızın ömrünü kısaltabilirsiniz. Bu yüzden yalnızca bir mevsim kullandığınız klimalarınız için yılda 1 kez, dört mevsim kullandığınız klimalarınız içinse yılda 2 kez bakım yaptırmanız çok önemlidir. Mitsubishi klimanıza henüz hiç bakım yaptırmadıysanız daha kalıcı arızalara yol açmadan bir an evvel Kağıthane Mitsubishi klima servisimizi arayın!

Kağıthane Mitsubishi Salon Tipi Klima Servisi – Eviniz Yaz Boyu Serin Kalsın!

Klimalar, hem kullanıma hem de hava koşullarına bağlı olarak zaman içerisinde pek çok arıza gösterebilir. Yavaş yavaş performansı düşmeye başlayan, sesler çıkaran, su akıtan ya da parça değişimine ihtiyaç duyan Mitsubishi klimalarınızı ilk günkü performansına döndürmemize ne dersiniz? Hemen 444 22 92’den bize ulaşın, Mitsubishi salon tipi klimanızın verimini artıralım!

Kağıthane Mitsubishi Duvar Tipi Klima Servisi – Klimanızın Performansını Artırın!

Mitsubishi klimanızı çalıştırır çalıştırmaz sigorta mı atıyor? Oldukça tehlikeli olan bu arızanın çözümü için Kağıthane Mitsubishi klima servisimize ulaşın, sertifikalı teknisyenlerimizin desteği ile evinizdeki serin ve ferah havanın keyfini daha uzun süre çıkarın! 

Kağıthane Mitsubishi Kaset Tipi Klima Servisi – Klima Tamircisine mi İhtiyacınız Var?

Elektrik faturalarınızın birdenbire arttığını mı fark ettiniz? Mitsubishi kaset tipi klimalarınız düşük performansına rağmen çok fazla enerji tüketiyorsa önemli bir arızası olabilir. Kağıthane Mitsubishi klima servisi olarak filtreleri tıkanmış ve hava akışı güçleşmiş Mitsubishi klimalarınızı temizliyor ve bakımını yapıyoruz.

Kağıthane Mitsubishi Klima Servis – Klima Arızaları ve Çözümleri İçin Doğru Adrestesiniz!

Günlerdir klima tamircisinin evinize gelmesini mi bekliyorsunuz? Açılmayan telefonlar, tutulmayan sözler ve ertelenen randevular, sizi bunaltıyor mu? Mitsubishi yetkili servisinden hizmet almayanların bu olumsuz deneyimleri yaşaması çok normal! Siz de ihtiyaçlarınız için Kağıthane Mitsubishi klima servisine başvurun, klima tamiri için saatlerce beklemeyin!

Satış Sonrasında da Mitsubishi Klimalarınız Gürbüz Grup Güvencesi Altında!

Klima konusunda 40 yıllık deneyime sahip olan Gürbüz Grup’tan satın aldığınız tüm Mitsubishi klima modellerinin montajını, sök-tak işlemini, onarımını, bakımını ve yedek parça değişimini yapıyoruz. Keşif ve montaj hizmetimizi ücretsiz olarak sunuyor, müşterilerimizin güvendiği bir firma olmayı hedefliyoruz.

Kağıthane Mitsubishi Klima Montaj Hizmeti – Hem Ekibimizin Hem de Sizlerin Güvenliğini Önemsiyoruz!

İnternette klima montajı yaptığını söyleyen, yetkili ve tecrübeli olmayan firmalara güvenmeyin! Klima montajı zor ve detaylı olmasının yanında, oldukça da tehlikeli bir işlemdir. Mitsubishi Electric klima servisi Kağıthane olarak biz, Mitsubishi klimalarınızın montajını yapmadan önce hem teknisyenlerimizin hem de sizlerin güvenliğinden emin oluyoruz.

Kağıthane Mitsubishi Klima Bakım Hizmeti – Mitsubishi Ayrıcalığını Daha Uzun Süre Hissedin!

Yaz-kış kullandığınız klimalarınızın bakımını ne sıklıkla yaptırıyorsunuz? Daha önce hiç bakım hizmeti almadıysanız klimanızın ömrünü kısaltmış olabilirsiniz! Yalnızca yazın ya da kışın kullandığınız Mitsubishi klimalarınızın yılda 1 kez, dört mevsim kullandığınız Mitsubishi klimalarınızın yılda en az 2 kez bakımını yaptırmanız gerekir. Hemen 444 22 92’yi arayın ve bakım hizmetini, Mitsubishi Electric klima servisi Kağıthane’den alın.

Kağıthane Mitsubishi Klima Onarım Hizmeti – Bilinçsizce Davranmayın!

Klima tamiri konusunda talimatlar okuyor ya da videolar izliyor ve Mitsubishi split tipi klimalarınızın arızalarını kendiniz mi tamir ediyorsunuz? Mitsubishi yetkili servisinden hizmet almak varken neden tehlikeli bir işe kalkışıyorsunuz? Mitsubishi klima tamiri hem tehlikeli hem de detaylı bir işlemdir. Tamir ettiğiniz sandığınız klimanızın arızasını ilerletebilir ya da direkt olarak klimanızın ömrünü doldurabilirsiniz! Yeni bir klimaya avuç dolusu para ödemek istemiyorsanız Kağıthane Mitsubishi klima servislerimizden destek alın. 

Kağıthane Mitsubishi Klima Orijinal Yedek Parça ve Aksesuar – Klimalarınızın Ömrünü Uzatın!

Mitsubishi klima modelleri için hava yönlendirme aparatı, drenaj pompası, klima gazı, fan motoru, bakır boru veya klima kumandasına mı ihtiyacınız var? Aradığınız tüm Mitsubishi klima yedek parçaları ve aksesuarları Kağıthane Mitsubishi klima servisinde!

Deneyimli Teknisyenler – Uzman Bir Ekipten Destek Alın!

Mitsubishi klimalarınızdan sorumlu olan teknisyenlerimizin tamamının elektrik-elektronik, gaz ve klima sistemleri konusunda bilgili ve deneyimli olmasına özen gösteriyoruz. Teknisyenlerimizin sağlığını her şeyden üstün tutuyor, çalışma esnasında iş güvenliği önlemlerini alıyoruz. Mitsubishi Electric klima servisi Kağıthane olarak klimalarınızla ilgili ihtiyacınız olan tüm desteği güler yüzlü ekibimizle birlikte sunuyoruz.

İstanbul Geneli Servis Ağı ve 75 Araçlık Servis Filosu – İstanbul’un Her Noktasına Anında Hizmet!

Mitsubishi yetkili servisi olarak Anadolu Yakası’nda Çekmeköy, Üsküdar, Kadıköy, Şile ve Beykoz; Avrupa Yakası’nda ise Beşiktaş, Beyoğlu, Küçükçekmece, Büyükçekmece ve Sarıyer başta olmak üzere İstanbul’un her ilçesine hızlı ve etkili bir hizmet sunuyoruz. Müşterilerimizin karşılaşmış olduğu klima arızaları için en kısa sürede destek veriyor, 75 araçlık servis filomuz ile montaj taleplerini aynı gün karşılıyoruz.

Kağıthane Mitsubishi Klima Servisi Fiyatları – Uygun Fiyatlarla Kaliteli Bir Hizmet Sunuyoruz!

Mitsubishi klima servisi ücretlerimizi; chiller, multi, kanallı ve VRF gibi daha büyük ölçekli modeller ile salon tipi, yer tipi ve split tipi gibi günlük kullanım modellerine; arızanın tipi, onarım süresi, işçilik ve yedek parça değişimi gibi yapılan işlemlere göre belirliyoruz. Mitsubishi klima servisi fiyatlarımızı, müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun kalması için uygun tutuyoruz. 

Klimada Uzman Olmayan Kişilerin Desteğine Başvurmayın! – En Yakın Mitsubishi Servis

Üretim fabrikaları, sanayiler ve kurumsal ihtiyaçlarınız için kanallı, VRF, multi ve chiller klima montajına mı ihtiyacınız var? Mitsubishi klimalarınızın montajı, bakımı ve onarımı için ihtiyacınız olan tüm desteği Mitsubishi Electric klima servisi Kağıthane’den alın; klimalarınızı uzun yıllar, sorunsuz bir şekilde kullanın!

Yorum Yap