Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Mitsubishi Electric Klima Servisi Esenler

Klimanız Sık Sık Bozuluyor mu? - Esenler Mitsubishi Klima Servisi

Yazdan kışa, klimanızı her açtığınızda farklı bir arızayla karşılaşıyor ve ne olduğunu anlayamıyor musunuz? Mitsubishi klimaların, bakımını ihmal etmeniz yalnızca performansını düşürmez! Aynı zamanda da sık sık bozulmasına, farklı farklı arızalar vermesine ve ömrünün ideal süreden çok daha kısa zamanda dolmasına neden olur. Neden bunca para verdiğiniz Mitsubishi klimanızı, uzun yıllar kullanmayasınız ki? Kalitesiyle tüm dünyada kendini ispat etmiş Mitsubishi’nin klima modellerini daha uzun yıllar kullanmak istiyorsanız Esenler Mitsubishi Electric klima servislerinde periyodik bakım yaptırın.

Esenler Mitsubishi Salon Tipi Klima Servisi – Daha Özenli Kullanın!

Son teknoloji Mitsubishi salon tipi klimalar, zaman içerisinde aşınmaya ve yıpranmaya maruz kalır. Mitsubishi klimanızın verimliliğinde düşüş fark ederseniz ilk iş olarak Esenler Mitsubishi klima servislerinden bakım randevusu oluşturmanız gerekir. Mitsubishi klima bakımı, maliyetli onarımları önlemek ve klimanın ömrünü uzatmak açısından çok önemlidir. Özetle, siz klimanıza ne kadar iyi bakarsanız klimanız da size o kadar uzun süre güçlü bir performans sunar!

Esenler Mitsubishi Duvar Tipi Klima Servisi – Arızalarınızı Çözelim!

Esenler Mitsubishi klima servisi olarak drenaj deliğinin tıkanması ve kondenser pompasının arızalanması gibi en sık rastlanan klima arızalarında aynı gün adresinizi ziyaret ediyor; yılın en sıcak günlerini cam kenarında geçirmenize izin vermiyoruz. Yaşam standardınızı koruyabilmeniz için yaz mevsimini ferah, kış mevsimini ise ılık geçirmenizi sağlıyoruz.

Esenler Mitsubishi Kaset Tipi Klima Servisi – Kirli Filtrelerinizi Temizleyelim!

Mitsubishi kaset tipi klimanızın sağlığınızı nasıl etkileyebileceğini biliyor musunuz? Polen, evcil hayvan tüyü, kepek, toz ve bakteriler, Mitsubishi klimaların filtrelerine tutunur. Ancak filtre tıkalı veya dolu olduğunda, havadaki partiküller filtrelenemez ve doğrudan solunum yollarınızdan geçer. Bu durum da astım ve alerji gibi rahatsızlıkların baş göstermesine neden olur. Mitsubishi klimaları sağlıkla kullanabilmek için düzenli olarak bakım yaptırmayı ihmal etmeyin! Filtreleriniz temiz, aileniz güvende olsun!

Esenler Mitsubishi Klima Servis – Klima Arızaları ve Çözümleri İçin Bizi Arayın!

Mitsubishi yer tipi klima, salon tipi klima, split tipi klima ve VRF gibi dünya devi Mitsubishi’nin tüm klima modelleri için hizmet veriyor; ofislerinizin ve evlerinizin olmazsa olmazı olan Mitsubishi klimaların havanızı taze ve ferah tutmasını sağlıyoruz. Dört mevsimi sorunsuz bir şekilde geçirebilmeniz için klimalarınızın bakımını yapıyoruz.

Satış Sonrasında da Mitsubishi Klimalarınız Gürbüz Grup Güvencesi Altında!

Mitsubishi Electric Klima servisi Esenler şubesi olarak Mitsubishi kaset tipi, Mitsubishi yer tipi, Mitsubishi multi klima ve Mitsubishi duvar tipi klimalarınızın montajını, arıza tespitini, onarımını ve bakımını yapıyor; ihtiyaç halinde yedek parça ve aksesuar desteği sunuyoruz. Gürbüz Grup olarak satış sonrasında da müşterilerimizi yalnız bırakmıyor, aynı gün ve yerinde onarım yapıyoruz.

Esenler Mitsubishi Klima Montaj Hizmeti – Ücretsiz Kurulum Yapalım!

Gürbüz Grup’tan satın aldığınız Mitsubishi klimaların montajı ücretsiz olarak biz yapalım, size evinizdeki taptaze havanın tadını çıkarmak kalsın! Mitsubishi Electric klima servisi Esenler şubesi olarak iç ünitenin duvara montajı, su tahliye borusunun döşenmesi, dış ünite ve iç ünitenin bağlanması, bakır boru döşenmesi ve klimanın performansının kontrol edilmesi gibi tüm konularda titizlikle hizmet veriyoruz.

Esenler Mitsubishi Klima Bakım Hizmeti – Bakım Yaptırın Kazançlı Çıkın!

Mitsubishi klimalarınıza bakım yaptırmadığınızda; verimsiz, fazla enerji tüketen, sık sık arızalanan bir klima ile karşılaşırsınız. Dolayısıyla hem elektrik faturalarına hem klima tamirine ayırdığınız bütçe artar. Peki neden düzenli olarak bakım yaptırıp klimanızı uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanmak varken bu tarz olumsuz deneyimler yaşayasınız ki? Hemen gelin, Mitsubishi Electric klima servisi Esenler’den ilk bakım randevunuzu oluşturun.

Esenler Mitsubishi Klima Onarım Hizmeti – Çok Dikkatli Olun!

Klima tamiri nasıl yapılır diye internetten araştırmalar yapıyor, bulduğunuz bilgiler doğrultusunda da Mitsubishi klimanızın onarımını kendiniz yapmaya mı çalışıyorsunuz? Bilinçsizce yapacağınız en küçük bir adım, klimanızın tehlike saçmasına neden olabilir. Bu yüzden Mitsubishi klima tamirini, konunun uzmanlarına bırakmanız daha doğru olur! Esenler Mitsubishi klima servisi olarak ekonomik ve garantili onarım hizmeti sunuyor; geniş servis ağımızla İstanbul’un her noktasına ulaşıyoruz.

Esenler Mitsubishi Klima Orijinal Yedek Parça ve Aksesuar – Klimalarınızın Ömrünü Kısaltmayın!

Mitsubishi klimanızın kumandası mı bozuldu? Ya da Mitsubishi klimanız için fan motoruna mı ihtiyacınız var? “Stoklarımızda yok, yurt dışından yedek parça getirteceğiz, bu hafta gelir…” gibi bahanelerle sizi bekleten servislerle uğraşmayın! Esenler Mitsubishi klima servisimizden klimanız için ihtiyacınız olan tüm yedek parça ve aksesuarları anında tedarik edin!

Deneyimli Teknisyenler – Yetkili Servisten Şaşmayın!

Güvenilir olmayan klima servislerine ya da tamircilere başvurarak sağlığınızı ve güvenliğinizi riske atmayın! Klimalar, hem montaj hem onarım hem de kurulum esnasında dikkatli olunması gereken, tehlikeli cihazlardır. Dolayısıyla sertifikası bulunmayan, deneyimsiz ve bilgisiz kişilere Mitsubishi klimalarınızı emanet etmeniz, sizlere büyük sorunlar çıkarabilir. Mitsubishi Electric klima servisi Esenler şubesi olarak tamamı sertifikalı, güvenilir ve profesyonel teknisyenlerle çalışıyor; ekip arkadaşlarımızın dürüst, güler yüzlü ve tecrübeli olmasına özen gösteriyoruz.

İstanbul Geneli Servis Ağı ve 75 Araçlık Servis Filosu – İstanbul’un Her Noktasına Anında Hizmet!

Gürbüz Grup Esenler Mitsubishi klima servisi olarak Anadolu Yakası’nda Kadıköy, Çekmeköy, Üsküdar, Beykoz, Ümraniye; Avrupa Yakası’nda ise Küçükçekmece, Kağıthane, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esenyurt ve Şişli başta olmak üzere İstanbul’un her ilçesine hızlı bir şekilde bakım, onarım ve yedek parça desteği sunuyoruz. İstanbul genelindeki 75 araçlık servis filomuz ile klima tamiri için günlerce beklemenize gerek kalmadan yerinde çözümler uyguluyoruz.

Mitsubishi Klima Servisi Fiyatları – Bütçe Dostu Fiyatlar Sunuyoruz!

Mitsubishi klima servisi ücretlerimizi belirlerken müşteri memnuniyetini daima ilk sıraya koyuyoruz. Mitsubishi klima servisi fiyatlarımızı; Mitsubishi salon tipi klima, duvar tipi klima, yer tipi klima, VRF klima ve multi klima gibi ürün grubunuza, yedek parça değişimine, arızanızın büyüklük ve önem derecesine göre belirliyor; hesaplı fiyatlarla müşterilerimize destek olmaya çalışıyoruz.

Mitsubishi Klimalarda A’dan Z’ye İhtiyacınız Olan Tüm Hizmetler Gürbüz Grup’ta! – En Yakın Mitsubishi Servis

Klima sektöründeki 40 yılı aşkın deneyimimizle; iş yerleriniz ve evlerinizdeki klimaların onarımını ve bakımını üstleniyoruz. Müşterilerimizi sağlıklı klima kullanımı konusunda bilgilendirmeyi ve yönlendirmeyi misyonumuz haline getiriyoruz. Teknik bilgilerimizi, sürekli olarak güncel tutuyor; mükemmel bir kadro ile kusursuz bir hizmet veriyoruz.

Yorum Yap