Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Mitsubishi Electric Klima Servisi Beykoz

Klimanız Su mu Akıtıyor? – Beykoz Mitsubishi Klima Servis

Klimanız soğutmuyor, su akıtıyor, koku veriyor ya da havadaki nemi kurutuyor olabilir. Mitsubishi klima arızaları yaşıyorsanız vakit kaybetmeden Mitsubishi klima servisi Beykoz’a başvurup duvar tipi, salon tipi, yer tipi, tavan tipi ve VRF gibi tüm klima modelleriniz için onarım randevusu oluşturabilirsiniz.

Beykoz Mitsubishi Salon Tipi Klima Servisi – E3 Arızası mı Yaşıyorsunuz?

Mitsubishi salon tipi klimanızın gösterge panelinde E3 arızası belirdiyse evaporatör sensörünüz arızalanmış demektir. Evaporatör sensör arızası, serpantin yüzeylerinde aşırı karlanma oluşumuna neden olur. Bu yüzden Mitsubishi salon tipi klimalarınızdaki E3 arızası için en kısa sürede Mitsubishi servisi Beykoz ile irtibata geçip en yakın ekibimizden destek talep etmeniz gerekir.

Beykoz Mitsubishi Duvar Tipi Klima Servisi – Klimanız Buz mu Atıyor?

Mitsubishi split tipi klimanız, küçük buz parçaları mı atmaya başladı? Beykoz Mitsubishi Electric klima servisleri olarak buz atan klimalarınızın gazını kontrol ediyor, iç filtrelerini temizliyor ve bakımını yapıyoruz. İşlem sonunda, sizlere daha sağlam, uzun ömürlü ve sorunsuz çalışan bir Mitsubishi klima teslim ediyoruz.

Beykoz Mitsubishi Kaset Tipi Klima Servisi – Bakıma Önem Verin!

Klimanızda zaman zaman beliren arızaları, görmezden geliyor, bakım hizmeti almıyorsanız ileride düşündüğünüzden çok daha maliyetli ve büyük sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Zamanında farkına varılmayan ve önlem alınmayan tüm Mitsubishi klimalar, aslında daha fazla enerji tüketimi gibi maddi; astım, alerji ve yutkunma güçlüğü gibi sağlık sorunlarına yol açar. Siz siz olun, Mitsubishi kaset tipi klimalarınızın bakımını ihmal etmeyin; yılda 2 kez Mitsubishi Electric klima servisi Beykoz’dan bakım randevusu alın. 

Beykoz Mitsubishi Klima Servis – Klima Arızaları ve Çözümleri İçin Doğru Adrestesiniz!

Mitsubishi klimam su akıtıyor, koku salıyor, çalışıyor ama ısıtmıyor diyen tüm müşterilerimizin arızalarını gideriyor; İstanbul genelindeki geniş servis ağımızla en kısa sürede adresinize ulaşıyor ve klima arızalarınızı çözüme kavuşturuyoruz. 

Satış Sonrasında da Mitsubishi Klimalarınız Gürbüz Grup Güvencesi Altında!

Gürbüz Grup’tan almış olduğunuz tüm Mitsubishi klima modellerinin arıza tespiti, onarımı, bakımı ve yedek parça tedariği konusunda sizlere destek oluyor; ihtiyacınız olan her anda deneyimli teknik ekibimize ulaşmanızı sağlıyoruz. Ücretsiz keşif ve montaj hizmeti sunarak kusursuz bir hizmet sunuyor, memnuniyeti kazanmayı amaçlıyoruz.

Beykoz Mitsubishi Klima Montaj Hizmeti – Önceliğimiz Güvenliğiniz!

Klimalarınızın montajını yapmadan önce keşif yapıyor, doğru bir plan çıkarıyoruz. Mitsubishi klima montajınızı adım adım ve kontrollü bir şekilde gerçekleştiriyor; gerekli olan tüm güvenlik önlemlerini alıyoruz. Monte ettiğimiz Mitsubishi klimaların kullanımı, bakımı ve temizliği konusunda sizleri bilgilendiriyoruz.

Beykoz Mitsubishi Klima Bakım Hizmeti - Daha Kaliteli Bir Hava Sağlayın!

Yaz aylarında evinizi serinleten, kış aylarında ise içinizi ısıtan Mitsubishi klimaların filtreleri temizlenmezse içeride biriken tüy, toz ve kirlere ek olarak sigara dumanı gibi rahatsız edici etmenlere de doğrudan maruz kalırsınız. Evinizdeki konforun bozulmaması ve sağlığınızın tehlikeye girmemesi için Beykoz Mitsubishi klima servislerinden bakım randevusu alın, kazançlı çıkan siz olun.

Beykoz Mitsubishi Klima Onarım Hizmeti – Bilinçsizce Davranmayın!

Mitsubishi klima arızaları ve çözümleri için yetkili servisten hizmet alın! Beykoz Mitsubishi Electric klima servisleri olarak en sık rastlanan klima arızaları ve çözümleri konusunda sizlere destek oluyor; kalıcı çözümler uyguluyoruz. Yaptığımız periyodik bakımları, onarımları ve arıza tespitlerini kayda alıyor, klimanızın performansını yakından takip ediyoruz.

Beykoz Mitsubishi Klima Orijinal Yedek Parça ve Aksesuar – Klimalarınızın Ömrünü Uzatın!

Mitsubishi klima modelleri için ihtiyacınız olan sensör, fan motoru, elektronik kart, bakır boru, dış ünite montaj ayağı, kompresör veya drenaj pompasına mı ihtiyacınız var? Öyleyse doğru adrestesiniz! Beykoz Mitsubishi klima servisi olarak montaj ve onarımda kullandığımız tüm yedek parçaları garantili ve orijinal olarak sunuyoruz.

Deneyimli Teknisyenler – Uzman Bir Ekipten Destek Alın!

Mitsubishi klima modellerinin montajı, onarımı ve bakımı, profesyonel kişilerce yapılmazsa kısa süre içinde büyük arızalarla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden Mitsubishi klimalarınız için ihtiyacınız olan tüm desteği Mitsubishi Electric klima servisi Beykoz’dan alın; güler yüzlü ve profesyonel ekibimizle tanışın!

İstanbul Geneli Servis Ağı ve 75 Araçlık Servis Filosu – İstanbul’un Her Noktasına Anında Hizmet!

Mitsubishi yetkili servisi olarak Anadolu Yakası’nda Çekmeköy, Üsküdar, Kadıköy, Şile ve Kartal; Avrupa Yakası’nda ise Beşiktaş, Fatih, Kağıthane ve Sarıyer başta olmak üzere İstanbul’un her ilçesine hızlı ve etkili bir hizmet sunuyoruz. Müşterilerimizin karşılaşmış olduğu klima arızaları için en kısa sürede destek veriyor, montaj taleplerini aynı gün karşılıyoruz.

Beykoz Mitsubishi Klima Servisi Fiyatları – Uygun Fiyatlarla Kaliteli Bir Hizmet Sunuyoruz!

Gürbüz Grup’tan satın aldığınız Mitsubishi klimalar için montaj ve keşif hizmetimizi ücretsiz olarak sunuyoruz. Mitsubishi klima servisi ücretlerimizi; split tipi klima, tavan tipi klima, yer tipi, VRF, multi klima ve chiller klima gibi modellere; arızanın çeşidi, onarım süresi, işçilik ve yedek parça değişimi gibi yapılan işlemlere göre belirliyoruz. Mitsubishi klima servisi fiyatlarımızı, müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun kalması için uygun tutuyoruz. 

Deneyimlerimiz Işığında Hizmet Veriyoruz! – En Yakın Mitsubishi Servis

Mitsubishi Electric klima servisi Beykoz olarak 40 yıllık deneyimimiz ve bilgi birikimimizle sizlere destek oluyoruz. Mitsubishi yetkili servisi olarak ücretsiz keşif ve montaj hizmeti veriyor; klima arızalarıyla karşılaşmamanız için önlem alıyoruz. Evlerdeki ve ofislerdeki tüm Mitsubishi klima modelleri için kullanıcılarımıza kolaylık sağlıyoruz.

Yorum Yap