Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Mitsubishi Electric Klima Servisi Adalar

Klimanızın Bakımını İhmal Etmeyin! – Adalar Mitsubishi Klima Servis

Mitsubishi Electric klima servisi Adalar olarak biz, su akıtan, buz fırlatan, soğutmayan ve ısıtmayan klimalarınızı aynı gün onarıyor, sizlere dört mevsime uygun çok daha kullanışlı bir klima teslim ediyoruz. Kullanmış olduğunuz ürün tipine göre Mitsubishi salon tipi klima servisi, Mitsubishi duvar tipi klima servisi ve Mitsubishi kaset tipi klima servisi ekibimizden birini en kısa sürede adresinize yolluyoruz.

 

Adalar Mitsubishi Salon Tipi Klima Servisi – Klimanız Yeteri Kadar Soğutmuyor mu?

İş yeriniz için aldığınız Mitsubishi salon tipi klimaların verimi gitgide biraz daha mı azalıyor? Öyleyse Mitsubishi klimalarınızın filtreleri tıkanmış olabilir! Bakımını ihmal ettiğiniz tüm Mitsubishi Electric klimaları, zaman içerisinde ortamdaki toz, kir ve tüyleri emerek tıkanır ve daha az performans göstermeye başlar. Peki, siz Mitsubishi klimanızın bakımını en son ne zaman yaptırdınız?

Adalar Mitsubishi Duvar Tipi Klima Servisi – Evinizin Havası Değişmesin!

Mitsubishi klimam kendi kendine kapanıyor ve ortamın ısısı sürekli olarak değişiyor, diyorsanız Mitsubishi Electric Klima servisi Adalar’a başvurun, sorununuzu çözelim. Deneyimli teknisyenlerimizle birlikte evinize temiz havayı taşıyalım!

Adalar Mitsubishi Kaset Tipi Klima Servisi – EE Hatası mı Alıyorsunuz?

Mitsubishi kaset tipi klimanız EE arızası mı veriyor? EE arızası, iç ünite ve dış ünite arasında iletişim hatası yaşanıyor demektir. Mitsubishi kaset tipi klimanızın çalışma performansını artırmak, ortamdaki hava ve nem dengesini korumak için Adalar Mitsubishi Electric klima servislerimizi arayıp onarım randevusu oluşturun!

Adalar Mitsubishi Klima Servis – Klima Arızaları ve Çözümleri İçin Bize Ulaşın!

Mitsubishi salon tipi klima ve duvar tipi klimalarınızın dışında da ofislerinizde kullandığınız kanallı klimalar, şıklığıyla göz dolduran kaset tipi klimalar, yer tipi klimalar, VRF klimalar, multi klimalar ve chiller klimalarınızın da montajını, onarımını, bakımını ve yedek parça tedariğini yapıyoruz. 

Satış Sonrasında da Mitsubishi Klimalarınız Gürbüz Grup Güvencesi Altında!

Mitsubishi Electric Klima servisi Adalar şubesi olarak Mitsubishi salon tipi ve Mitsubishi duvar tipi klimalarınızın montajını, arıza tespitini, onarımını ve bakımını yapıyor; ihtiyaç halinde yedek parça ve aksesuar desteği sunuyoruz. Gürbüz Grup olarak satış sonrasında da müşterilerimizi yalnız bırakmıyor, aynı gün ve yerinde onarım yapıyoruz.

Adalar Mitsubishi Klima Montaj Hizmeti – Güvenliği Elden Bırakmıyoruz!

İş yeriniz ya da eviniz için yepyeni bir Mitsubishi klima aldınız ancak size en yakın Mitsubishi servisini bularak hiç beklemeden montaj desteği almayı mı planlıyorsunuz? Dış mekan kondenserinin kurulmasından üniteler arası bağlantıya kadar pek çok konuda Mitsubishi Electric klima servisi Adalar’dan destek alın.

Adalar Mitsubishi Klima Bakım Hizmeti – Havanız Taptaze Kalsın!

Mitsubishi klimanızın kondenser ünitesinin yakınındaki kir ve kalıntılar, klimanızın filtrelerine dolar. Bobinin etrafındaki alanın temizlenmesi, toz ve kir kalıntılarının giderilmesi,  hava akışına izin verir. Dilerseniz siz de Adalar Mitsubishi Electric klima servislerimizden bakım randevusu oluşturarak klimanızı çok daha uzun süreler kullanabilirsiniz.

Adalar Mitsubishi Klima Onarım Hizmeti – Tehlikeli Durumlara Yol Açmayın!

Mitsubishi klima servisi Adalar şubesi olarak su akıtan, buz atan, soğutmayan, ısıtmayan ya da daha fazla elektrik tüketmenize neden olan Mitsubishi klimalarınızın arızasını tespit ediyor ve hızlı onarım sağlıyoruz. Sizi yazın sıcağından, kışın soğuğundan koruyabilmek adına deneyimli teknisyenlerimizle birlikte gece gündüz demeden çalışıyoruz.

Adalar Mitsubishi Klima Orijinal Yedek Parça ve Aksesuar – Klimalarınızın Ömrünü Uzatın!

Mitsubishi klimanız için evaporatör, nem tutucu, kompresör, drenaj borusu, kumanda ya da soğutucu gaz gibi yedek parça ve aksesuarlara mı ihtiyacınız var? O halde doğru adrestesiniz! Adalar Mitsubishi Electric klima servislerimize gelin, klimanızın verimini artıracak yedek parçaları orijinal ve garantili olarak tedarik edin.

Deneyimli Teknisyenler – Uzman Bir Ekipten Destek Alın!

Mitsubishi klimam su akıtıyor, ne yapmalıyım diyor ya da Mitsubishi klimam soğuk üflemiyor, sorun nedir diye düşünüyorsanız sizlere kusursuz bir bakım ve onarım desteği sunacak Adalar Mitsubishi klima servisimize ulaşın; güvenilir, güler yüzlü ve çalışkan bir ekipten destek almanın ayrıcalığını yaşayın.

İstanbul Geneli Servis Ağı ve 75 Araçlık Servis Filosu – İstanbul’un Her Noktasına Anında Hizmet!

Gürbüz Grup Adalar Mitsubishi klima servisi olarak Anadolu Yakası’nda Kadıköy, Çekmeköy, Üsküdar, Beykoz, Ümraniye; Avrupa Yakası’nda ise Beşiktaş, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esenyurt ve Şişli başta olmak üzere İstanbul’un her ilçesine hızlı bir şekilde bakım, onarım ve yedek parça desteği sunuyoruz. İstanbul genelindeki 75 araçlık servis filomuz ile klima tamiri için günlerce beklemenize gerek kalmadan yerinde çözümler uyguluyoruz.

Adalar Mitsubishi Klima Servisi Fiyatları – Uygun Fiyatlarla Kaliteli Bir Hizmet Sunuyoruz!

Mitsubishi klima servisi ücretlerimizi oluştururken müşterilerimizin yaşadığı arızayı, yedek parça değişimini, işçilik ücretini ve montaj gibi işlemleri göz önüne alıyor, uygun fiyatlı bir fatura çıkıyoruz. Müşterilerimizi memnun edebilmek adına kurulum, onarım ve bakım gibi tüm hizmetlerimizi bütçe dostu fiyatlara sunuyoruz.

Gürbüz Grup’a Güvenin! – En Yakın Mitsubishi Servisi

Gürbüz Grup olarak satın aldığınız tüm Mitsubishi klima modelleri için size her konuda destek olmaya devam ediyoruz. Adalar Mitsubishi klima servislerimiz aracılığıyla klimanızın sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz. Sizleri, yazın bunaltıcı sıcaklardan kışın ise dondurucu soğuklardan korumaya çalışıyoruz.

Yorum Yap