Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Mitsubishi Electric Klima Servisi Ümraniye

Tam Kapsamlı Hizmet Sunuyoruz! – Ümraniye Mitsubishi Electric Klima Servisleri

İstanbul genelindeki geniş servis ağımız ile Anadolu Yakası’ndan Avrupa Yakası’na İstanbul’un her noktasına aynı gün hizmet veriyoruz. Montaj, sök-tak işlemi, onarım, bakım ve yedek parça tedariği konularında müşterilerimiz kaliteli ve profesyonel bir destek sunuyoruz. Diğer klima servisleri gibi sizleri günlerce bekletmiyor; taleplerinize en kısa süre içerisinde yanıt veriyoruz.

Ümraniye Mitsubishi Salon Tipi Klima Servisi – Klimanızın Gazı mı Bitti?

Klimanız geçtiğimiz senelere göre daha mı az performans gösteriyor? Görünürde herhangi arıza ile karşılaşmıyorsanız klimanızın gazı azalmış olabilir. Mitsubishi Electric klima servisi Ümraniye olarak hassas ölçüm aletlerimizle klimanızın gazını ve kaçak olup olmadığını ölçüyor; ihtiyaç halinde klima gaz dolumu yapıyoruz.

Ümraniye Mitsubishi Duvar Tipi Klima Servisi – Günlerce Tamirci Beklemeye Son!

Mitsubishi duvar tipi klimanız için arıza kaydı oluşturdunuz ancak günlerdir hiçbir servis ekibi gelmedi mi? Zorlu hava koşullarında klimasız kalmamanız için Ümraniye Mitsubishi Electric klima servisleri olarak aynı gün ve yerinde hizmet sunuyoruz. Online destek veya çağrı merkezi ekibimize bildirdiğiniz servis taleplerinden sonra, adresinize doğru yola çıkıyoruz.

Ümraniye Mitsubishi Kaset Tipi Klima Servisi – Gürültülü Çalışan Klimalar Arıza Sinyalleri Veriyor Olabilir!

Klimanızda normalden daha yüksek sesli gürültü mü fark ediyorsunuz? Mitsubishi klimalardan hafif düzeyde üfleme ve hava sesi gelmesi normaldir. Ancak bu ses, daha yüksek seviyelere ulaşırsa bir arıza ile karşı karşıyasınız demektir. Böyle bir sorun yaşıyorsanız hemen Ümraniye Mitsubishi klima servisimize ulaşın; klimanızın arızasını tespit edelim.

Ümraniye Mitsubishi Klima Servis – Klima Arızaları ve Çözümleri İçin Doğru Adrestesiniz!

Klima tamiri için günlerce beklemenize hiç gerek yok! Ümraniye Mitsubishi klima servisleri olarak Mitsubishi klima sesli çalışma, verimsizlik, soğutmama ve çalışmama sorunu gibi arızalarınızı aynı gün gideriyor; sizleri asla bekletmiyoruz.

Satış Sonrasında da Mitsubishi Klimalarınız Gürbüz Grup Güvencesi Altında!

Gürbüz Grup’tan almış olduğunuz tüm Mitsubishi klima modellerinin arıza tespiti, onarımı, bakımı ve yedek parça tedariği konusunda sizlere destek oluyor; ihtiyacınız olan her anda deneyimli teknik ekibimize ulaşmanızı sağlıyoruz. Ücretsiz keşif ve montaj hizmeti sunarak kusursuz bir hizmet sunuyor, memnuniyeti kazanmayı amaçlıyoruz.

Ümraniye Mitsubishi Klima Montaj Hizmeti – Güvenliğinize Önem Veriyoruz!

Hem sıcak hem soğuk hava üfleyerek dört mevsime uygun nem ve ısı koşulları sunan Mitsubishi klimalarınızın montajını emniyetli bir şekilde yapıyor, klimalarınızı size kullanıma hazır halde teslim ediyoruz. Ücretsiz keşif hizmetimizden sonra yaptığımız planlamalar dahilinde VRF, chiller, duvar tipi ve salon tipi klimalarınızın kurulumunu aynı gün yapıyoruz.

Ümraniye Mitsubishi Klima Bakım Hizmeti – Klima Bakımını Ertelemeyin!

Mitsubishi chiller, VRF, multi ve kanallı klimalar gibi daha kurumsal ortamlarda tercih edilen ısıtma ve soğutma sistemlerinin bakımı ihmale gelmez! Mitsubishi klima modellerinin bakımı ihmal edildiğinde çok yüksek maliyetli arızalar meydana gelebilir ve klimaların performansı azalabilir. Bu olumsuz deneyimleri yaşamamak için Mitsubishi Electric klima servisi Ümraniye’den bakım randevusu alın, içiniz rahat olsun!

Ümraniye Mitsubishi Klima Onarım Hizmeti – Bilinçsizce Davranmayın!

Garanti süresi dolan Mitsubishi klimalarınızın onarımını yapıyoruz! Klima tamiri videolarını izleyerek yanlış işlemler yapmayın ve tehlikeli durumlara yol açmayın! Ümraniye Mitsubishi klima servisine gelin, yetkili servisten, profesyonel bir hizmet alın.

Ümraniye Mitsubishi Klima Orijinal Yedek Parça ve Aksesuar – Klimalarınızın Ömrünü Uzatın!

Mitsubishi klima modelleri için kondansatör, dört yollu vana bobini, sigorta kutusu, yatay kanat veya dış fan motoruna mı ihtiyacınız var? Aradığınız tüm Mitsubishi klima yedek parçaları Ümraniye Mitsubishi klima servisinde! Tamamı orijinal, garantili ve klima modelinizle uyumlu yedek parçalar için bize ulaşın!

Deneyimli Teknisyenler – Uzman Bir Ekipten Destek Alın!

Klima tamiri için başvurduğunuz servislerin iş etiğine uygun davranmayan, yeteri kadar bilgilendirme yapmayan ve saygısızca davranan çalışanlarından bıktınız mı? Mitsubishi Electric klima servisi Ümraniye şubesi olarak ekibimizdeki tüm arkadaşlarımızın anlayışlı, saygılı, profesyonel ve güler yüzlü olmasına özen gösteriyor, müşterilerimizin memnuniyetini kazanmayı amaçlıyoruz.

İstanbul Geneli Servis Ağı ve 75 Araçlık Servis Filosu – İstanbul’un Her Noktasına Anında Hizmet!

Mitsubishi yetkili servisi olarak Anadolu Yakası’nda Üsküdar, Kadıköy, Şile, Kartal ve Beykoz; Avrupa Yakası’nda ise Beşiktaş, Beyoğlu, Küçükçekmece, Kağıthane ve Sarıyer başta olmak üzere İstanbul’un her ilçesine hızlı ve etkili bir hizmet sunuyoruz. Müşterilerimizin karşılaşmış olduğu klima arızaları için en kısa sürede destek veriyor, montaj taleplerini aynı gün karşılıyoruz.

Ümraniye Mitsubishi Klima Servisi Fiyatları – Uygun Fiyatlarla Kaliteli Bir Hizmet Sunuyoruz!

Mitsubishi klima servisi ücretlerimizi; kanallı, VRF ve chiller gibi kurumsal modellere ve split tipi, tavan tipi ve yer tipi gibi daha küçük ölçekli klima modellerindeki arızalara, onarım süresine, işçiliğe ve yedek parça değişimine göre belirliyoruz. Mitsubishi klima servis fiyatlarımızı, Mitsubishi yetkili servisi için belirlenen fiyatlandırmalara göre uyguluyoruz. 

Yetkili Servisten Hizmet Alın! – En Yakın Mitsubishi Servis

Mitsubishi yetkili servisi olarak split tipi, yer tipi ve tavan tipi klimalarınız için montajdan arıza tespitine, onarımdan bakıma kadar her konuda hizmet veriyoruz. Sök-tak işlemleri yapıyor, klimanızı yeni adrese muntazam şekilde taşıyoruz. Müşterilerimizin arızalarını, parça değişimlerini ve bakımları kayıt altına alıyor; klimalarının performansını takip ediyoruz.

Yorum Yap