Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Mitsubishi Klima Fiyatları – Ne Kadar Bütçe Ayırmak Gerekir?

En İyi Klima Markaları – Dört Mevsim Kontrol Sizde Olsun…

Yazın en yorucu ve bunaltıcı sıcağında bile ayaklarınızı uzatıp püfür püfür esen evinizde kahvenizi yudumlamak istemez misiniz? Her yazın başında kutusundan çıkarıp kurmaya uğraştığınız vantilatörleri raflarına kaldırın! Eski usul yöntemlerle serinlemeye çalışmak yerine en iyi klima markalarından olan Mitsubishi ile çok daha konforlu ve rahat bir yaşama merhaba deyin…

Üstelik Mitsubishi klima modelleri sizleri yazın serinletecek, kışın ise yalnızca evinizi değil, içinizi de sıcacık yapacak… Eviniz için güvenilir, kullanışlı, enerji tasarruflu ve kaliteli bir klima alacaksınız Mitsubishi klima modellerini incelemeden kararınızı vermeyin. Evindeki tüm pencereleri açıp yine de sıcaktan şikayet edenler buraya! İşte, Mitsubishi klima fiyatları ve özellikleri… Bakın, size neler vadediyor…

Mitsubishi Klima Modelleri Sizlere Neler Sunuyor?

Mitsubishi klima fiyatlarından önce yaşam alanlarınızdaki klimaların sizlere ne gibi faydaları var, onu inceleyelim… Sizce bir klima evinizin yalnızca havanızı mı değiştiriyor? Eğer böyle düşünüyorsanız klimaya dair çok az bilginiz olduğunu söyleyebiliriz.

  • Mitsubishi klima modelleri, yaz aylarında havada biriken yüksek miktardaki nemin, vücudunuzdaki ısı dengesini bozmasını engeller.

  • Sıcakların etkisiyle yaşanan gerginlik, huysuzluk ve sinirlilik gibi ruhsal durumları rahatlatır, kışın ise öksürük, burun akıntısı ve hapşırıkla baş gösteren soğuk algınlıklarının yaşanmasını önler.

  • Aşırı sıcak veya soğuk hava, vücudunuzun iç sıcaklığını korumak için ekstra enerji harcamanıza neden olur, bu da rutinlerinize daha az enerji kalması anlamına gelir. Mitsubishi klima modelleri, yazın ve kışın ortamdaki ısıyı ideal dengeye getirerek sizleri rahat ettirir.

  • Aşırı sıcak havalar kalp krizi, sıcak çarpması, beyin kanaması ve ani tansiyon yükselmesi gibi sorunlara neden olabilir. Mitsubishi klima modelleri, sizi bu gibi sağlık problemlerinin yaşanmasına karşı korur.

Yaşam alanlarınıza klimanın iyi geleceğine şimdi daha net karar verdiyseniz Mitsubishi klima fiyatlarını ve modellerini incelemeye geçebiliriz. Mitsubishi klima fiyatları; klimanın cinsine, enerji sınıfına, soğutma ve ısıtma kapasitesine göre değişiklik gösterebilir. Bu yüzde Mitsubishi klima fiyatlarını araştırmadan önce neye ihtiyacınız olduğunu bilirseniz bütçenizi daha doğru ve dengeli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Mitsubishi Klima Fiyatları

%50’ye varan enerji tasarrufu sağlayarak çevreyi koruyan Mitsubishi duvar tipi klimalar, Mitsubishi klima fiyat listesinde 16 bin ila 30 bin TL aralığında yer alıyor. Mitsubishi döşeme tipi klimalar; sade ve düz tasarımları, duvara monte edilebilen yapıları ile iş yerlerinde sıklıkla tercih ediliyor. Fiyatları, Mitsubishi klima fiyat listesinde 20 bin ila 35 bin TL aralığında değişiyor. Mitsubishi kaset tipi klimalar ise 55 bin ila 70 bin TL bandında yer alıyor.

Mitsubishi Klima Modellerinin Soğutma ve Isıtma Kapasitesi Neden Önemli?

Mitsubishi Electric klima fiyatlarını etkileyen kriterlerden biri olan soğuma ve ısıtma kapasitesi, diğer bir ifadeyle BTU, cihazın bir saatte ortamdan taşıdığı ısı miktarını temsil eder. Yani, eviniz veya iş yeriniz için Mitsubishi klima 9000, Mitsubishi klima 12000, Mitsubishi klima 18000 ve Mitsubishi klima 24000 gibi modellerden hangisinin daha uygun olduğunu anlamak için şu hesaplamayı yapabilirsiniz.

Mitsubishi klima modellerini takmayı düşündüğünüz odanın metrekaresini 2,2’ye bölün ve 1000 ile çarpın. Elde ettiğiniz sonuç, odanızın ihtiyaç duyduğu soğutma ve ısıtma ihtiyacını temsil eder. Örnek verecek olursak 25 metrekarelik ofisiniz için;

  • 25 / 2,2= 11,36

  • 11,36 x 1000= 11360 BTU elde edilir. Bu da Mitsubishi klima 12000 sizin için uygun demektir.

En İyi Klima Markalarının Öncüsü Mitsubishi ile Evinizdeki Sıcaklığı Siz Yönetin!

Mitsubishi klima fiyatlarını ve ihtiyacınız olan soğutma-ısıtma kapasitesini öğrendiğinize göre mekanınız için en doğru Mitsubishi klima modellerini seçmeye ne dersiniz? Çevreye duyarlı, daha az enerji harcayan, bütçe dostu, dört mevsim ideal sıcaklık değerleri sunan ve dekoratif klima modelleri için Gürbüz Grup’a gelin…

Gürbüz Grup mağazalarındaki Mitsubishi klima modellerini inceleyin ve size özel sunulan kampanyalardan yararlanarak Mitsubishi klima fiyatlarındaki indirimleri ve kampanyaları yakalayın… Sizce de evinizin bu mükemmel teknolojiye ihtiyacı yok mu?

[widget-143]

Yorum Yap