Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Mitsubishi Electric Klima Servisi Sultanbeyli

Klimaların İdeal Kullanım Ömrü 15 Sene! – Mitsubishi Yetkili Servisi

Klimalar, ortalama 15 yıl kadar kullanıcılarına hem soğuk hem de sıcak havalarda konfor sunar. Düzenli olarak bakımı yapılan ve özenle kullanılan Mitsubishi klima modellerini daha uzun yıllar kullanabilmek de mümkündür. Ancak orijinal olmayan parçalar kullanılan, bakım yaptırılmayan, arızaları önemsenmeyen ve sürekli olarak çalıştırılan klimaların ideal süreye ulaşması zordur. Siz de sık sık yeni bir klima almak için bütçe ayırmak istemiyorsanız klimalarınızdan daha uzun süre verim almak için periyodik bakımı ihmal etmeyin! Hemen 444 22 92’yi arayıp size en yakın Mitsubishi servisinden randevu alın!

Sultanbeyli Mitsubishi Salon Tipi Klima Servisi – “Klimamdan Koku Geliyor”

Mitsubishi salon tipi klimanızı her çalıştırdığınızda ortama pis bir koku yayılıyorsa klimanızın hava filtrelerinin tıkanmış ve kirlenmiş olduğunu anlayabilirsiniz. Mutfağa yakın olan klimalara yağ, yemek kokusu; sigara içilen ortamdaki klimalara sigara kokusu; evcil hayvan bakılan ortamlarda ise tüy, kir ve toz benzeri pek çok rahatsız edici etmen, klima filtresine toplanır. Temizlenmeyen ve bakımı ihmal edilen filtreler de bu kokuları, aynı şekilde ortama geri salar. Siz de klimanızın ortama hiç de hijyenik olmayan bir görüntü vermesini istemiyorsanız Mitsusbishi Electric klima servisi Sultanbeyli’yi arayıp bakım randevusu oluşturabilirsiniz.

Sultanbeyli Mitsubishi Duvar Tipi Klima Servisi – Klimanızın Verimliliğini Artırın!

Sultanbeyli Mitsubishi duvar tipi klima servisi olarak klimalarınızın düzenli bakımını yapıyor, daha az enerji tüketerek daha çok verim almanızı sağlıyoruz. Mitsubishi klimalarınızın evinizi en etkili şekilde soğutması için sorunlu parçaları ve olası arızaları çözüme kavuşturuyoruz. Siz de klimanızın bakımını yaptırmak ve Mitsubishi duvar tipi klimanızdan daha uzun süre verim almak istiyorsanız Mitsubishi Electric klima servisi Sultanbeyli’yi arayabilirsiniz.

Sultanbeyli Mitsubishi Kaset Tipi Klima Servisi – Hava Kalitesini Artırın!

Mitsubishi kaset tipi klimalarınızın içinde biriken tüy, toz ve kirler; bakteri, mantar ve küflerin üremesi için elverişli bir ortam oluşturur. Klimalarınızı her çalıştırdığınızda bu zararlı partiküller odaya dağılır ve çeşitli solunum yolu hastalıklarına neden olur. Astım, alerji, boğaz kuruluğu ve öksürük gibi çoğu rahatsızlığın bir sebebi de filtreleri temizlenmeyen klimalardır. Siz de ailenizin, konuklarınızın ya da çalışanlarınızın sağlığını korumak, ortamdaki havanın her zaman taze kalmasını sağlamak istiyorsanız Sultanbeyli Mitsubishi servisimizle irtibata geçin!

Sultanbeyli Mitsubishi Klima Servis – Klima Arızaları ve Çözümleri İçin Bize Ulaşın!

Mitsubishi salon tipi klima ve duvar tipi klimalarınızın dışında da ofislerinizde ve iş yerlerinizde kullandığınız kanallı klimalar, her ortama uyum sağlayan kaset tipi klimalar, yer tipi klimalar, VRF klimalar, multi klimalar ve chiller klimalarınızın da montajını, onarımını, bakımını ve yedek parça tedariğini yapıyoruz. 

Satış Sonrasında da Mitsubishi Klimalarınız Gürbüz Grup Güvencesi Altında!

Mitsubishi Electric Klima servisi Sultanbeyli şubesi olarak Mitsubishi yer tipi, Mitsubishi tavan tipi, Mitsubishi salon tipi, Mitsubishi kanallı ve Mitsubishi duvar tipi klimalarınızın montajını, arıza tespitini, onarımını ve bakımını yapıyor; ihtiyaç halinde yedek parça ve aksesuar desteği sunuyoruz. Gürbüz Grup olarak satış sonrasında da müşterilerimizi yalnız bırakmıyor, aynı gün ve yerinde onarım yapıyoruz.

Sultanbeyli Mitsubishi Klima Montaj Hizmeti – Güvenli Bir Kurulum Sağlıyoruz!

Üretim fabrikaları ve sanayiler için tercih edilen VRF, chiller ve multi klimaların montajı için profesyonel teknisyenlerimiz ve mühendislerimizle birlikte projelendirmeler yapıyoruz. Sök-tak işlemi talep eden müşterilerimize, hiçbir aksaklık yaşatmadan yardımcı oluyoruz. Klimasını Gürbüz Grup’tan satın alan kullanıcılara, ücretsiz olarak keşif ve montaj hizmeti sunuyoruz.

Sultanbeyli Mitsubishi Klima Bakım Hizmeti – Havanızı Tazeliyoruz!

Düzenli olarak bakımı yapılmayan tüm klimalar, sık sık arıza çıkarır ve ideal kullanım ömrü olan 15 yılı doldurmadan sizi yarı yolda bırakır. Yeni bir klima almak için bütçe ayırmak istemiyorsanız Mitsubishi Electric klima servisi Sultanbeyli şubemizi arayın, ilk bakım randevunuzu oluşturalım, klimalarınızın kullanım ömrünü uzatalım.

Sultanbeyli Mitsubishi Klima Onarım Hizmeti – Riskli Durumlara Yol Açmayın!

Sultanbeyli Mitsubishi Electric klima servisleri olarak klima soğutmama sorunu, sesli çalışma sorunu ve elektrik voltajlarından kaynaklı hiç çalışmama sorunu gibi arızalarınızı çözüyor, uzman ve deneyimli teknisyenlerimizle birlikte klimalarınızdan aldığınız verimi artırıyoruz.

Sultanbeyli Mitsubishi Klima Orijinal Yedek Parça ve Aksesuar – Klimalarınızın Ömrünü Kısaltmayın!

Mitsubishi duvar tipi klimanız için hava yönlendirici siperliğe mi ihtiyacınız var? Ya da Mitsubishi klimanız için bakır dirsek, fan motoru, iç ünite sensörü, drenaj pompası veya bakır boru mu arıyorsunuz? Mitsubishi Electric klima servisi Sultanbeyli olarak klima yedek parça ve aksesuarlarını sizler için %100 orijinal ve garantili olarak temin ediyoruz. 

Deneyimli Teknisyenler – Uzman Bir Ekipten Destek Alın!

Mitsubishi klimam yaz modundayken sıcak üflüyor, ne yapmalıyım diyor ya da Mitsubishi klimamın kumandası bozuldu, sorun nedir diye düşünüyorsanız sizlere kusursuz bir bakım ve onarım desteği sunacak Sultanbeyli Mitsubishi klima servisimize ulaşın; güvenilir ve çalışkan bir ekipten destek almanın ayrıcalığını yaşayın.

İstanbul Geneli Servis Ağı ve 75 Araçlık Servis Filosu – İstanbul’un Her Noktasına Anında Hizmet!

Gürbüz Grup Sultanbeyli Mitsubishi klima servisi olarak Anadolu Yakası’nda Kadıköy, Çekmeköy, Üsküdar, Beykoz, Ümraniye; Avrupa Yakası’nda ise Beylikdüzü, Beşiktaş, Büyükçekmece, Esenyurt ve Şişli başta olmak üzere İstanbul’un her ilçesine hızlı bir şekilde bakım, onarım ve yedek parça desteği sunuyoruz. İstanbul genelindeki 75 araçlık servis filomuz ile klima tamiri için günlerce beklemenize gerek kalmadan yerinde çözümler uyguluyoruz.

Sultanbeyli Mitsubishi Klima Servisi Fiyatları – Uygun Fiyatlarla Kaliteli Bir Hizmet Sunuyoruz!

Gürbüz Grup’tan satın aldığınız Mitsubishi klimalar için montaj ve keşif hizmetimizi ücretsiz olarak sunuyoruz. Mitsubishi klima servisi ücretlerimizi; arızanın çeşidi, onarım süresi, işçilik ve yedek parça değişimi gibi yapılan işlemlere, aynı zamanda da VRF, multi, chiller, duvar tipi ve yer tipi klima çeşitlerinize göre belirliyoruz. Mitsubishi yetkili servisi olarak Mitsubishi klima servisi fiyatlarımızı, belirtilen standartlar dahilinde tutuyoruz.

Mitsubishi Klimalarınız Gürbüz Grup’a Emanet! – En Yakın Mitsubishi Servis

Sultanbeyli Mitsubishi klima servisi olarak kaliteli, güvenli ve uygun fiyatlı hizmeti ayağınıza getiriyoruz. Sultanbeyli Mitsubishi salon tipi klima servisi, Sultanbeyli Mitsubishi duvar tipi klima servisi ve Sultanbeyli Mitsubishi kaset tipi klima servisimizde tüm Mitsubishi klimalarınızın montajını ve tamirini aynı gün yapıyor, sizleri bekletmiyoruz. 

Yorum Yap