Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Sıcak Tutma Çekmecesi Ne İşe Yarar?

Mutfağa Pratiklik Kazandıran Sıcak Tutma Çekmecesi Nasıl Kullanılır?

Çok farklı tarzlarda mutfaklar, birbirinden özel çözümler ve modern tasarımlar hayatımızı ekstra kolaylaştırıyor. En leziz yiyecekleri hazırlayan özel fırınlar ya da mikrodalgalar, gıdalarımızı hazırlamadan önce yüksek performanslarıyla koruyan buzdolapları ve derin dondurucular ve daha birçok eşya ankastre tasarımlara göre üretiliyor. Hayatımızı kolaylaştıran bu tasarım harikalarına bir yenisinin daha eklendiğini biliyor muydunuz? Ankastre sıcak tutma çekmecesi modelleri son yılların en gözde ankastre ürünlerinden biri… Peki, sıcak tutma çekmecesi ne işe yarar?

Yeni nesil mutfakların havasını değiştiren, işleri kolaylaştıran ankastre sıcak tutma çekmecesi modelleri her yeni mutfakta olması gereken güzel bir ürün. Konuklarınız kapınızı çalmadan önce ısıtılarak hazır hale getirilen yiyecekler sofranızda ye bulsun, konuklarınız sofraya oturur oturmaz sıcacık yemeklerle başlayabilsin istiyorsanız siz de bir ankastre sıcak tutma çekmecesi alabilirsiniz. Isıtma çekmecesi de denen sıcak tutma çekmecesi modelleri, markadan markaya değişen teknik özellikleriyle her mutfağa uyum sağlıyor. Öyleyse tüm detaylarıyla sıcak tutma çekmecesi ne işe yarar, sıcak tutma çekmecesi nasıl kullanılır, fiyatları ne kadar, birlikte öğrenmeye ne dersiniz?

Sıcak Tutma Çekmecesi Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Isıtma çekmecesi ya da diğer adıyla sıcak tutma çekmecesi modelleri ankastre mutfak tasarımlarınızın içine yerleştirilen özel bir elektronik üründür. Yiyeceklerinizin ve tabak-çanaklarınızın dilediğiniz ısı ayarında tutulmasını sağlar. Özel teleskopik ray sistemiyle yiyeceklerinizi açılma ve kapanma sırasında meydana gelebilecek dökülmelerden korur.

Evlerinizde ve ofislerinizde güvenle kullanabileceğiniz sıcak tutma çekmecesi modelleri görünümleriyle mutfağınıza giren herkesi etkileyecek. Çünkü ankastre mutfak tasarımlarıyla muhteşem bir uyum yakalayan sıcak tutma çekmeceleri, dışarıdan fark edilmeyen tasarımlarıyla harikalar yaratıyor… Her ne kadar dışarıdan baktığımızda şık ve modern görünse de, teknolojik özellikleri çok daha fazla etkileyici diyebiliriz. 

Sıcak tutma çekmecesi nasıl kullanılır bilmiyorsanız öncelikle açılma sistemlerinden bahsedelim. Genellikle dışarıda kulp sistemi bulunmayan ankastre sıcak tutma çekmecesi modellerini açmak için hafifçe dokunmanız yeterli oluyor. Teleskopik ray sistemleri sayesinde nazikçe dışarı açılan çekmeceyi, açılan aralıktan tutup çekerek kolayca açabiliyorsunuz. Daha önce pişirdiğiniz ve sıcak kalmasını istediğiniz yiyeceklerinizi güvenle içerisine yerleştiriyorsunuz. Tabanında bulunan kaymaz zemini sayesinde tabaklarınızı güvende tutuyor ve dilediğiniz zaman kapatabiliyorsunuz. 

Üstelik sıcak tutma çekmecenizin ısı ayarını belirleyebiliyorsunuz. Soğumuş yiyeceklerinizin hafifçe ısıtılmasını ya da bazı yiyeceklerinizin sabit ısısını korumayı sağlayabilirsiniz. 

Mutfakta sıcak yiyecekleri önemsiyorsanız mutlaka bir ankastre sıcak tutma çekmecesi almalısınız. Devamlı ocakta ısıtma işlemi yapmadan, tek bir hareketle pişirdiğiniz yiyecekleri güvene alabilir, misafirlerinizi ya da aile üyelerinizi soğumamış çorbalarla, yağları donmamış et yemekleriyle mutlu edebilirsiniz. 

Sıcak Tutma Çekmecesi Fiyatları Nasıl?

Modern mutfakların kahramanı sıcak tutma çekmecesi ne işe yarar artık biliyorsunuz. Kendi mutfağınız için de bu tasarımı düşünebilirsiniz. O halde sıcak tutma çekmecesi fiyatları konusuna değinmemek olmaz.

Farklı markaların sunduğu ankastre sıcak tutma çekmecesi ürünlerinin fiyatları modeline göre değişebilir. Çünkü bazı modeller daha fazla ısı aralığına ulaşabilirken bazıları daha düşük ısı seviyesine sahip olabiliyor. Kaliteli bir ürün olmalarından dolayı en düşük fiyat 4 bin TL gibi bir rakamdan başlıyor. 10-20 bin TL aralığına kadar çıkabilen sıcak tutma çekmecesi modelleri verilen fiyatları hak edecek bir performans sergileyebiliyorlar.

Mutfağınızda Hep Sıcak Yiyecekleriniz Olsun!

Ankastre sıcak tutma çekmecesi sayesinde sıcacık yiyeceklerinizi servis etmek için fırınınızı tekrar çalıştırmanıza hiç gerek yok! Ocakta vakit kaybetmek ve belki de ısıtırken yemeğinizi yakmak da istemezsiniz… O halde sıcak tutma çekmecesi modelleri arasından bütçenize uygun bir marka ve modeli seçmenizin tam zamanı!

İster yiyeceklerinizi sabit ısıda tutmak isteyin, isterseniz ziyafet vermeden önce tabaklarınızı ısıtın ve sıcacık servisler yapın… Tüm bunlar sıcak tutma çekmecesi modelleri ile mümkün.

[widget-132]

Yorum Yap