Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Sharp Klima Modellerinin Avantajları – Neden Sharp Klima Almalıyım?

Sharp Klima Modellerinin Özellikleri

Sizce Sharp klimaların yazın evinizi serinletmekten, kışın da ısıtmaktan başka fonksiyonu yok mu? Yaz ve kış aylarında mevsim koşullarına göre hava üflemekten başka Sharp klimanın size ne gibi faydalar sunacağını bilmiyorsanız sağlığınız için yaşam alanlarınızda klima bulundurmanın etkilerini incelemeye başlayabilirsiniz. 

Klima alırken yapacağınız ilk iş, güvenilir bir markayı tercih etmek, klima fiyatlarını son kriter olarak düşünmek ve sağlığınızı önemsemek olsun. Bu kriterlere uyarsanız Sharp klima modellerinin sizlere ne kadar iyi geleceğini daha yakından takip edebilirsiniz. Size şu kadarını söyleyebiliriz ki Sharp klimanızın düşündüğünüzden çok daha fazla fonksiyonu var… 

Sharp Klima Modellerinin Avantajları – Yaşam Alanlarınızı Ona Emanet Edin…

Sharp klima modellerinin faydaları yaz, kış, ilkbahar ve sonbahar demeden etkisini sürdürüyor. Özellikle eski tip vantilatörlere kıyasla üstün teknolojisi ile fark yaratıyor. Çünkü vantilatörler, havadaki nem dengesini kırmadan yalnızca dönerek ortamdaki havayı serin hissettiriyor. Ancak Sharp klima modelleri havadaki nem dengesini değiştiriyor. 

1-Yüksek Nemi Azaltır

Sharp klima modellerinin avantajları, kendini en çok sağlık alanında belli ediyor. Yüksek nem; ortamda bakteri, toz akarları ve küf gibi olumsuzluklar oluşturuyor. Bu durumlar için alınabilecek en iyi önlemler Sharp klima modeli taktırmaktır.

2-Ani Gelen Astım Ataklarını Giderir

Kirli havada tozlar, kirler ve alerjenler bulunuyor. Sharp klima modellerinin faydalarından bir diğer önemlisi de buraya ortaya çıkıyor. Sağlığa zararlı olan bu cisimler Sharp klima modellerinin filtrelerine takılarak ortadan kaldırılıyor. Bu sayede astım krizlerinin önüne geçilmiş olunuyor.

3-Hava Durumuna Bağlı Rahatsızlıkların Önüne Geçer

Doktorların aşırı sıcak havalarda belli bir yaşın üstündeki kişilere, kalp, damar ve tansiyon hastalarına dışarı çıkmamalarını ve sıcakta kalmamalarını önerdiğinizi herkes duymuştur. Sharp klima modellerinin faydalarından en önemlisi aslında tam da bu noktaya devreye giriyor. Sharp klima ile yaz aylarının evlere getirdiği kuru, sıcak ve nemli havalar yerini serin, ferah ve temiz bir havaya bırakıyor.

4-Stresinizi Azaltır

İş yerinizde Sharp klima olmadığını düşünün. Yaz aylarında sizi su gibi terleten bir hava, kışın ise kat kat giydiğiniz monta rağmen iliklerinize kadar üşüten bir soğuk… Bu çalışma ortamında verimli olabileceğinize inanıyor musunuz? Verimli olamadığınız her saniye, iş yerindeki motivasyonunuz düşer ve bu durumda stresinizi artırır.

Sharp Klimalardan Hangisini Seçmeliyim?

Sharp duvar tipi klimalar mı sizin için daha uygun yoksa Sharp’ın en yeni kaset tipi klimaları mı? Peki, klimanızın soğutma ve ısıtma kapasitesi kaç olacak? Tüm bu sorulara yanıt vermekte zorlanıyorsanız Sharp klima modellerini yeteri kadar araştırmamış, ihtiyacınızı da doğru bir şekilde belirlememiş olabilirsiniz. 

Isıtma ve soğutma kapasiteleri, evinizin veya iş ortamlarınızın boyutuna göre Sharp klima modellerinin avantajlarını daha iyi yakalayabilmeniz için önemli. Şöyle ki 50 m2’lik bir kullanım alanı için Sharp klima 12000 kapasiteli bir model almanız, sizin için yeterli olmayabilir. Bu yüzden Sharp klima 12000 mi, Sharp klima 18000 mi yoksa Sharp klima 24000 mi ihtiyacınıza daha uygun diye belirlemek için şu hesaplamayı kullanabilirsiniz:

  • Sharp klima modellerini kullanacağınız odanın metrekaresi / 2,2*1000= İdeal BTU

  • 38 m2’lik bir oda için hesaplama yapalım: 38/2,3= 17.27

  • 17,27 x 1000= 17270 BTU. Buradan, kullanım alanınız için Sharp klima 18000’in çok daha uygun olduğunu anlayabilirsiniz.

Sharp Klima Modellerinin Faydaları Kullanıcıları Mutlu Ediyor…

Sharp duvar tipi klimalar ev ve orta büyüklükteki ofisler için; Sharp salon tipi klimalar ise daha büyük ölçekli ve geniş metrekareye yayılmış iş yerleri için ideal iklimlendirme cihazlarıdır. Siz de ihtiyaç duyduğunuz klima modelini belirlemek, yaşam alanlarınızı Sharp kalitesiyle donatmak ve havanızı değiştirmek için Gürbüz Grup’a gelebilirsiniz.

Gürbüz Grup’un deneyimli satış danışmanları ve bilgili teknik ekibinden Sharp klima modelleri ile ilgili detaylı bilgi alabilir, evinizi çevre ve bütçe dostu klimalarla çok daha ferah, temiz ve doğal bir havaya kavuşturabilirsiniz. 

[widget-146]

Yorum Yap