Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Mitsubishi Heavy Klima Yetkili Servisi

Mevsimlerden Bağımsız Bir İklimlendirme İçin Satış Sonrasında Da Yanınızdayız!

Klimanız ilk günkü performansından giderek uzaklaşıyor, istediğiniz soğutma veya ısıtma gücünü sağlayamıyorsa endişe etmeyin! Gürbüz Grup olarak ürünlerimizin arkasındayız!

Mitsubishi Heavy Klima yetkili servisi olarak mağazalarımızdan satın aldığınız tüm ürünlerde sizlere kusursuz bir satış sonrası hizmet sunuyor, verimli bir kullanım için klimanızın kurulumunu sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyor, yaşadığınız sorunlara hızlı ve pratik çözümlerle yanıt vererek ideal oda sıcaklığının keyfini çıkarmanızı sağlıyoruz.

Yaşam ve çalışma alanlarınızda güvenli ve sağlıklı bir kullanım için Mitsubishi Heavy Klima yetkili servis desteğimizden yararlanın, mekanlarınızda kesintisiz bir ferahlık yaratın!

Müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşımla Mitsubishi Heavy Klima servis hizmetlerimizi taahhüt edilen sürede gerçekleştiriyor, konfor standartlarınızın düşmesine izin vermiyoruz!

mitsubishi heavy klima yetkili servisi

Yerinde Bakım ve Onarım Desteği ile Kusursuz Hizmet! - Mitsubishi Heavy Klima Yetkili Servis

Ev ve iş yerlerinizde geçirdiğiniz zamanın kalitesinde iklim koşullarına bağlı değişiklikler olmasının önüne hem ürün kalitemiz hem de satış sonrası hizmetlerimizle geçiyoruz! 40 yıllık deneyimimizi uzman servis ekibimizle bir araya getirerek İstanbul’un her yerinde tüm müşterilerimize Mitsubishi Heavy Klima yetkili servis hizmeti sağlıyoruz.

mitsubishi heavy klima yetkili servis

Uzman Teknisyenler

Alanında deneyimli ve uzman teknisyenlerimizle Mitsubishi Heavy Klima yetkili servis ihtiyaçlarınızı karşılıyor, profesyonel destek sunuyoruz.

Profesyonel Ekip »
mitsubishi heavy klima yetkili servisler

İstanbul Geneli Hizmet

İstanbul’da 8 servis noktası ve 75 araçlık filomuzla Mitsubishi Heavy Klima ürünleri için montaj, bakım ve onarım hizmetleri veriyoruz.

Geniş Servis Ağı »
mitsubishi heavy klima yetkili servisi istanbul

Hızlı ve Yerinde Müdahale

Aynı gün servis desteğiyle Mitsubishi Heavy Klima yetkili servis talebinize hemen yanıt veriyor, sorununuzu en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz.

Güvenli Onarım »

Yetkili Olmayan Servislerden Hizmet Almayın!

Güvenilir olmayan firmalardan, teknik servis hizmeti talep ederek mağdur olmayın, yetkili olmayan satış ve servis noktalarının vaktinizi boş yere harcamalarına izin vermeyin!

Mitsubishi Heavy Klima Servis Güvencesi Her Zaman Yanınızda!

mitsubishi heavy klima yetkili servis

Mitsubishi Heavy Klima Montajı

Gürbüz Grup mağazalarından satın aldığınız Mitsubishi Heavy klima modellerini hemen kullanabilmeye başlamanız için hızlı teslimat ve kurulum hizmeti veriyoruz.

Güler yüzlü ve uzman teknik ekibimizle mekanlarınızı ziyaret ederek klimanızın yerleştirilebileceği alanlar hakkında bilgi veriyor, hem verimli bir performans hem de dekoratif açıdan klimanızın en uygun yere montajını sağlıyor, Mitsubishi Heavy Klima yetkili servis olarak hatasız bir montajla olası sorunların önüne geçiyoruz!

Yanlış klima montajı klimanızın performansını düşürebileceği gibi beklenmedik arızalarla karşılaşmanıza neden olabilir. Bu nedenle montaj için yalnızca Mitsubishi Heavy Klima yetkili servis noktalarından destek alın!

Mitsubishi Heavy Klima Bakımı

Mükemmeli standart olarak kabul eden Gürbüz Grup güvencesiyle Mitsubishi Heavy klimalarınızda oluşabilecek arızaların önüne geçiyoruz.

Klimanızın maksimum performansını uzun yıllar boyunca koruyabilmesi, sizin, aile üyelerinizin veya iş arkadaşlarınızın sağlığını ve güvenliğini tehlikeye atmaması için Mitsubishi Heavy Klima yetkili servis olarak bakım hizmeti sağlamakta, Mitsubishi Heavy klima kullanıcılarına daima en iyi deneyimi sunmaktayız.

Uzun süre bakımını yaptırmadığınız klimaların hem sağlığınızı hem de daha maliyetli onarım ihtiyacı yaratarak bütçenizi tehdit ettiğini unutmayın!

mitsubishi heavy klima yetkili servis fiyatları
mitsubishi heavy klima servis ücretleri

Mitsubishi Heavy Klima Onarımı

Isıtma ve soğutma kapasitesi azalan, fazla enerji tüketmeye başlayan, güvenliğinizi tehlikeye atan klimalarınızı tekrar yeni gibi yapıyoruz!

Mitsubishi Heavy Klima onarım desteği ile klimanızın tamirini uzman teknisyen ekiplerimizle yaparak kullanım ömrünü uzatıyor, dönüşü olmayan arızaların sizin için ekstra masraflar yaratmasının önüne geçiyor, yaşam alanlarınızda her mevsim daha verimli bir iklimlendirme sağlıyoruz.

Mitsubishi Heavy Klima yetkili servis olarak sizlere en iyi hizmeti en hızlı ve pratik şekilde sunmak için çalışıyoruz.

Mitsubishi Heavy Klima Yedek Parça Temini

Onarılması mümkün olmayan parçaların orijinali ile değiştirilerek Mitsubishi Heavy klimanızı eski performansına kavuşturuyoruz.

Mitsubishi Heavy Klima servis talebinizi oluşturmanızın ardından aynı gün mekanınızı ziyaret ederek klimanızın sorununu inceliyor, yaşanan problem ve nasıl giderilebileceği, hangi parça veya parçaların değişmesi gerektiği konusunda sizi bilgilendiriyor, onayınız doğrultusunda mümkünse yerinde değilse demontaj ve yeniden montaj desteği ile yedek parça değişimini gerçekleştiriyoruz.

Mitsubishi Heavy Klima yetkili servisi olarak Gürbüz Grup mağazalarından satın aldığınız tüm klima modelleri için orijinal yedek parça desteğimiz bulunmaktadır.

mitsubishi klima yetkili servis
mitsubishi heavy klima servis fiyatları

Mitsubishi Heavy Klimalarda Servis Kampanyaları

Yaz-Kış Konforlu Bir Kullanım İçin İndirimlerimizden Yararlanın!

Bilgi Al

Mitsubishi Heavy Klima Montaj, Bakım, Onarım ve Yedek Parça Hizmetleri ile Ev Eşyalarınız Emin Ellerde! Gürbüz Grup Deneyiminden Yararlanın!

Sektörel uzmanlık ve tecrübemizin ışığında, kurduğumuz donanımlı ve profesyonel kadromuzla, teknolojik imkanlarımız ve kendimizi geliştirmeye odaklı yatırımlarımızla İstanbul’un her yerinde Mitsubishi Heavy Klima servis süreçlerini üstleniyor; Mitsubishi Heavy Klima yetkili servisi olarak bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar desteği sağlıyoruz! Hayatınızı kolaylaştıran çözümler için buradayız…

40 Yıllık Deneyim

Klima, beyaz eşya, ankastre ve küçük ev aletleri satış, sevkiyat ve servis hizmetlerinde 1982'den beri sizlere istikrar, kalite ve güven sunuyoruz.

8 Servis Noktası

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası’nda yer alan Mitsubishi Heavy Klima yetkili servis noktalarımızdan tüm semtlerimize ulaşıyor, müşterilerimize en kısa sürede hizmet veriyoruz.

75 Araçlık Servis Filosu

75 servis aracımızla şehrin dört bir yanına hızlıca ulaşım sağlıyor, bakım ve onarım hizmetlerimizi yerinde müdahalelerle gerçekleştiriyoruz.

mitsubishi heavy klima yetkili servis

Profesyonel Teknisyenler

Sektörün ve servis teknolojilerinin yeniliklerine ayak uyduran, kendini sürekli geliştiren, alanında uzman ve deneyimli bir ekiple hizmet veriyoruz.

Güvenilir Hizmet

Mitsubishi Heavy Klima yetkili servis olarak ürünleriniz için orijinal yedek parça desteği vererek yıllarca sorunsuz ve yüksek performansta kullanımı garanti ediyoruz.

Online Destek

Satış sonrası süreçte Mitsubishi Heavy Klima yetkili servis hizmetleri ile her yanınızda oluyor, çağrı merkezimiz ve teknik personelimizle sorularınızı yanıtlıyoruz.

Güvenilirliğin Adresi Gürbüz Grup - Mitsubishi Heavy Klima Yetkili Servis Hizmetleri ile Klimanızı İşin Ustasına Emanet Edin!

Mitsubishi Heavy Klima yetkili servis olarak satış öncesi ve sonrası uygulamalarda güler yüzlü ve deneyimli kadromuzla desteğimizi sürdürüyoruz! Gürbüz Grup mağazalarından satın aldığınız Mitsubishi Heavy ürünlerinin teslimatını sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyor; gelişmiş servis ağımız, deneyimli teknik ekibimiz ve 75 araçlık filomuzla satış sonrası kurulum, bakım ve onarım hizmetlerimizi uluslararası kalite standartlarında sizlere sunuyoruz!

mitsubishi heavy klima yetkili servis

Satış

İhtiyaçlarınıza en uygun Mitsubishi Heavy ürünleri için mekanlarınızı analiz ediyor, ev ve iş yerleriniz için özel çözümler sunuyoruz.

Ücretsiz Keşif »
mitsubishi klima servis iletişim

Sevkiyat

Tercih ettiğiniz Mitsubishi Heavy ürününü tüm aksesuarlarıyla birlikte güvenli yöntemlerle istediğiniz adrese gönderiyoruz.

Hızlı Teslimat »
mitsubishi klima yetkili servisi

Montaj

Ürününüzü hemen kullanmaya başlayabilmeniz için yerinde ve ücretsiz kurulum desteği sağlıyor, çalışır halde teslim ediyoruz.

Ücretsiz Kurulum »

Deneyim ve Profesyonellik

Satın alma yolculuğunuzun her aşamasında memnuniyetinize öncelik veriyor, güvenilir bir hizmetin fark yarattığı bilinciyle hareket ediyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Mitsubishi Heavy Klima yetkili servis hizmeti almak için İletişim ve Servis Noktaları sayfalarımızdan iletişim adreslerimize ulaşarak telefonla ya da online randevu oluşturabilirsiniz.

İstanbul’un her bölgesine, 75 servis aracımızla ulaşım sağlıyor, Mitsubishi Heavy Klima yetkili servisi hizmeti veriyoruz. Ayrıca Gürbüz Grup olarak Beşiktaş Akatlar, Beylikdüzü, Kadıköy Feneryolu, Çekmeköy gibi bölgelerde toplam 8 servis noktamız bulunuyor. Size en yakın servis noktamız için internet sitemizdeki Servis Noktaları sayfamıza göz atabilir, telefonla ya da online randevu oluşturabilirsiniz.

Elbette. Mitsubishi Heavy Klima servisi olarak tüm ürünlerimizde ücretsiz montaj hizmeti sağlıyoruz. Ürün siparişinizi oluşturmanızın ardından Mitsubishi Heavy Klima yetkili servis ekibimiz mekanlarınıza gelerek öncelikle keşif yapmakta, ardından Mitsubishi Heavy Klima ürününüzün kurulumunu ekstra bir ücret olmaksızın gerçekleştirmektedir.

Mitsubishi Heavy Klima yetkili servis fiyatları; ürünün türüne, modeline, arızasına, onarılması veya değiştirilmesi gereken parçalara, bakım veya onarım sırasında yapılacak işlemlere göre değişkenlik göstermektedir. Mitsubishi Heavy Klima servis fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için çağrı merkezimize ulaşarak servis talebi oluşturabilir, uzman teknisyenlerimizin incelemesi sonucunda yapılması gereken işlemler, bakım ve onarım süreci ve Mitsubishi Heavy Klima yetkili servis fiyatları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Elbette. Mitsubishi Heavy Klima servis hizmetlerimizden yararlanarak klimanızın soğutma ve iklimlendirme performansının neden düştüğü hakkında teknik ve detaylı bilgi edinebilir, uzmanlarımızın bakım ve onarımını gerçekleştirmesinin ardından güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Servis Talep Edin

mitsubishi heavy klima servis iletişim