Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Gürbüz Klima Levent

Gürbüz Klima Levent
Levent
Metrocity AVM Büyükdere Cd. No: 171 1.Levent/İstanbul

Servis Talep Edin

Sıkça Sorulan Sorular

Gürbüz Klima Levent noktamızda mağazalarımızdan satın aldığınız klimalar için servis desteği sağlamaktayız. Mağazalarımızdan aldığınız farklı marka ürünler için diğer servis noktalarımıza göz atabilir veya çağrı merkezimize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Elbette. İletişim adreslerimiz üzerinizden bize ulaşarak talep oluşturmanızın ardından 24 saat içerisinde uzman teknisyenlerimizle mekanlarınızı ziyaret ederek mümkünse yerinde bakım ve onarım desteği veriyor, değilse ürünlerinizin demontajını ve onarım sonrasında yeniden kurulumunu gerçekleştirerek size çalışır halde teslim ediyoruz.

Evet. Gürbüz Klima Levent olarak mağazalarımızdan satın aldığınız ürünlerin tamamı için İstanbul içi ücretsiz teslimat ve montaj hizmeti vermekteyiz.

Servis fiyatları; ürününüzün alacağı bakım ve onarım hizmetine, varsa mevcut arızasına, değiştirilmesi gereken parçaya ve işçilik maliyetine göre değişkenlik göstermektedir. Servis fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak ve yaşadığınız sorunun teknisyenlerimiz tarafından incelenmesini sağlamak için bize ulaşarak servis talebi oluşturabilirsiniz.

Gürbüz Klima Levent olarak başta Levent olmak üzere Beşiktaş, Sarıyer, Kağıthane, Beyoğlu, Şişli, Fatih ve Eyüp gibi lokasyonlarda sizlere servis desteği sağlamaktayız. Bunun dışında 8 servis noktamız ve 75 aracımızla İstanbul’un her bölgesine ulaşarak yanınızda olmayı sürdürmekteyiz.

Servis Talep Edin

gürbüz servis levent iletişim

Sorularınız mı Var?

Çağrı Merkezimizi Arayın!

444 13 95

Telefon 444 13 95
Gürbüz Klima Levent
İletişim 444 (139) 5