Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Gürbüz Servis Çekmeköy

Gürbüz Servis Çekmeköy
Çekmeköy
Çamlık mah. Şahin Bey caddesi Tayyip Sok. No.7/A Çekmeköy / İstanbul

Servis Talep Edin

Sıkça Sorulan Sorular

Çekmeköy Gürbüz servis noktamızda mağazalarımızdan satın aldığınız Siemens, Miele, Electrolux, LG, Mitsubishi Electric ve Philips ürünleri için servis desteği sağlamaktayız. Mağazalarımızdan aldığınız farklı marka ürünler için diğer servis noktalarımıza göz atabilir veya çağrı merkezimize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Elbette. İletişim adreslerimiz üzerinizden bize ulaşarak talep oluşturmanızın ardından 24 saat içerisinde uzman teknisyenlerimizle mekanlarınızı ziyaret ederek mümkünse yerinde bakım ve onarım desteği veriyor, değilse ürünlerinizin demontajını ve onarım sonrasında yeniden kurulumunu gerçekleştirerek size çalışır halde teslim ediyoruz.

Evet. Çekmeköy Gürbüz Servis olarak mağazalarımızdan satın aldığınız Siemens, Miele, Electrolux, LG, Mitsubishi Electric ve Philips ürünlerinde ücretsiz teslimat ve montaj hizmeti vermekteyiz.

Servis fiyatları; ürününüzün alacağı bakım ve onarım hizmetine, varsa mevcut arızasına, değiştirilmesi gereken parçaya ve işçilik maliyetine göre değişkenlik göstermektedir. Servis fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak ve yaşadığınız sorunun teknisyenlerimiz tarafından incelenmesini sağlamak için bize ulaşarak servis talebi oluşturabilirsiniz.

Çekmeköy Gürbüz Servis olarak başta Çekmeköy olmak üzere Sancaktepe, Şile, Ümraniye, Beykoz ve Riva gibi lokasyonlarda sizlere servis desteği sağlamaktayız. Bunun dışında 8 servis noktamız ve 75 aracımızla İstanbul’un her bölgesine ulaşarak yanınızda olmayı sürdürmekteyiz.

Servis Talep Edin

gürbüz servis çekmeköy iletişim

Sorularınız mı Var?

Çağrı Merkezimizi Arayın!

444 22 92

Gürbüz Servis Çekmeköy
İletişim +90 (216) 641 31 31