Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Miele Buzdolabı Fiyatları – Miele Buzdolabı Neden Pahalı?

Miele Buzdolabı Modellerinin Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

Buzdolapları, ev veya iş yeri fark etmeksizin tüm mutfakların demirbaş eşyasıdır. Yiyeceklerin sağlıklı bir şekilde saklanmasından gıdaların soğutulmasına kadar önemli pek çok işlevi bulunmaktadır. Dolayısıyla yiyeceklerle doğrudan temas eden ve sağlığımızda önemli bir etkisi bulunan buzdolapları satın alınırken başta marka ve kalite olmak üzere birçok ayrıntıya dikkat edilmelidir.

Dünyanın önde gelen buzdolabı üreticilerinden olan ve her detayında üstün Alman teknolojisini hissettiren Miele buzdolabı modelleri, sıra dışı tasarımları ve benzersiz teknolojileri ile kullanıcıları kendine hayran bırakmaktadır. En çok tercih edilen ve beğenilen markalardan biri olan Miele buzdolabı fiyatları da kaliteyle doğru orantılı olarak standarda göre yüksektir. Peki ama neden? İşte cevabı!

Miele Buzdolabı Fiyatları Nedir? 

Tam 120 yıldır sektördeki varlığını ispat eden, ürünlerini önce test edip ardından müşterileri ile buluşturan Miele buzdolabı modellerinde de aynı başarısını devam ettirmiş, kalite ve dayanıklılık konusunda ödün vermeme sözünü tutmaya devam etmiştir. Ürünleri ile sayısız birincilikler alan, minimum enerjiyle maksimum performans sunan Miele buzdolabı yorumları da kalitesini kanıtlar niteliktedir. Şimdi gelelim, en çok merak edilen konuya… Miele buzdolabı neden pahalı?

Miele buzdolabı fiyatlarının yüksek oluşunu; sade ve yalın görünümüne, her koşulda ve şartta modaya uyum sağlayan tasarımlarına, her mutfağa ve ihtiyaca uygun çözümlerine, müşterileri ile sürekli olarak etkileşim halinde olmalarına ve almış oldukları “Tüm Zamanların En İyi Ürün Markası” unvanına bağlamaktadır. Miele buzdolabı yorumları da aynı şekilde markanın kalitesini, ürünlerin uzun ömürlü kullanıma uygun olduğunu ve ekstra dayanıklı fonksiyonlarla donatıldığını göstermektedir.

Miele buzdolabı fiyatları 2022 yılı itibariyle her modelde değişiklik göstermektedir. Ancak buzdolabı alışverişine çıkmadan önce Miele buzdolabı fiyatları ile ilgili ortalama olarak bir bilgi sahibi olmak isterseniz ölçüsüne, litresine ve tasarımına göre değişiklik gösterdiğini belirtmekle birlikte minimum 35 bin maksimum da 200 bin TL aralığında bir bütçe ayırmanız gerektiğini söyleyebiliriz. Taban fiyat tek kapılı ve kompakt tasarımlı modeller için geçerliyken Miele çift kapılı buzdolabı fiyatları 150 bin ila 200 bin TL aralığında sahiplerini bulmaktadır.

Miele Buzdolabı Sizlere Ne Gibi Avantajlar Sunar?

Bir buzdolabına böyle bir meblağ ödenecekse kullanıcıların beklentilerinin de yüksek olması, elbette normaldir. Miele buzdolabı fiyatlarının karşılığını almanızı sağlayan ilk özellik, verimlilik sınıfıdır. Piyasadaki çoğu buzdolabı E veya F verimlilik sınıfındayken Miele buzdolabı modellerinin geneli A++ veya A+++ sınıfı enerji tasarrufuna sahiptir. Bu da elektrik faturalarında yarı yarıya bir fark demektir. Miele buzdolabı modellerinin bir diğer özelliği, gıdaları 3 kata daha uzun süre sağlıklı, güvenli ve taze bir şekilde saklamasıdır. Ayrıca gıdalarla temas ettiği için maksimum seviyede hijyenik olması gereken buzdolapları, Miele teknolojisinde küçük bir dokunuşla açılmaktadır. Miele buzdolabı modellerinin genelinde tutamak bulunmamaktadır. Ayrıca TFT dokunmatik ekran fonksiyonu, buzdolabınızı dilediğiniz gibi yönetebilme imkanı sunmaktadır.

Uzun Ömürlü Buzdolapların Arkasındaki Büyük Güç: Miele!

Miele, standartları aşan üretimleriyle kullanıcılar için gerçek anlamda uzun ömürlü bir buzdolabı tasarlamakta, yıllar sonra bile teknolojisinin konfor, kolaylık ve görsel avantajlar kazandıracağını vadedetmektedir. Miele buzdolaplarının düzenli şekilde bakımı yapılır, Miele buzdolabı kullanım kılavuzundaki talimatlara uyulursa uzun yıllar herhangi bir sorunla karşılaşılması mümkün değildir.

Dokunmatik ekran, zarif tasarım, ekstra güçlü performans, kulpsuz kapak, optimal saklama koşulları, mükemmel aydınlatma ve koruma teknolojisi Miele’de… Siz de evinizde bu olağanüstü birlikteliğin yansımalarını hissetmek isterseniz Miele buzdolabı modellerini Gürbüz Grup’ta bulabilirsiniz.

[widget-140]

Yorum Yap