Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Miele Servisi

Gürbüz Grup Miele Servis Güvencesiyle Ev Aletlerinizi Uzun Yıllar Boyunca Kullanın!

Eski performansını özletmeye başlayan Miele beyaz eşya ve ankastre ürünlerinize yeniden hayat veriyor, Miele teknik servisi olarak ev aletlerinizin gerçek performansını uzun süre göstermesini sağlıyoruz!

Geçmişteki gibi soğutmayan buzdolabınız, çalışırken çıkardığı ses seviyesi giderek artan çamaşır makineniz, bulaşıklarınızda leke kalmasına neden olan bulaşık makineniz ve diğer Miele teknolojileriniz için Gürbüz Grup kalitesinden yararlanın, Miele servis desteğimizle tüm bu sorunların başınızı ağrıtmasına izin vermeyin!

Satış öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da ürünlerimizin arkasında, müşterilerimizinse yanında olmayı sürdürüyoruz.

Miele servisi olarak Gürbüz Grup mağazalarından satın aldığınız tüm ürünlerimizde keşif, montaj, bakım ve onarım desteği sunmaktayız.

miele servisi

Aynı Gün Servis, Güvenilir, Pratik Bakım ve Onarım Desteği – Miele Teknik Servis

Her biri gerçek bir mühendislik harikası olan Miele beyaz eşya ve ankastre modellerinden uzun yıllar boyunca aynı yüksek standartta yararlanabilmeniz için 40 yıllık deneyimimizi teknik ekibimizin uzmanlığı ile bir araya getirerek İstanbul’un her yerinde tüm müşterilerimize Miele servis hizmeti sağlıyoruz.

miele servisler

Uzman Teknisyenler

Alanında deneyimli ve uzman teknisyenlerimizle Miele servis ihtiyaçlarınızı karşılıyor, profesyonel destek sunuyoruz.

Profesyonel Ekip »
miele servis

İstanbul Geneli Hizmet

İstanbul’da 8 servis noktası ve 75 araçlık filomuzla Miele ürünleri için montaj, bakım ve onarım hizmetleri veriyoruz.

Geniş Servis Ağı »
miele servisi istanbul

Hızlı ve Yerinde Müdahale

Aynı gün servis desteğiyle Miele teknik servis talebinize hemen yanıt veriyor, sorununuzu en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz.

Güvenli Onarım »

Uzman Olmayan Servislerden Hizmet Almayın!

Güvenilir olmayan firmalardan, Miele servis hizmeti talep ederek mağdur olmayın, deneyimsiz satış ve servis noktalarının vaktinizi boş yere harcamalarına izin vermeyin!

Miele Kalitesiyle Uzun Yıllar Sorunsuz Bir Kullanım İçin Periyodik Bakımını Aksatmayın!

miele buzdolabı servisi

Miele Buzdolabı Servisi

İhtiyaç duyduğunuzda yanınızda olacak bir teknik servis istiyorsanız Gürbüz Grup Miele servis ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Yiyeceklerinizi güvenle koruyabilmeniz ve depoladığınız gıdaların bozulmasının önüne geçmek için Miele buzdolabı servis talebinize en kısa sürede yanıt veriyor, oluşturduğunuz Miele teknik servis talebinin hemen ardından mekanlarınıza doğru yola çıkıyor, 24 saat içerisinde buzdolabınızın sorununu inceleyerek size bilgi veriyoruz!

Hızlı, güvenilir ve şeffaf bir Miele servis hizmeti alabilmek için Gürbüz Grup kalitesinden vazgeçmeyin!

Miele Çamaşır Makinesi Servisi

Miele çamaşır makinenizi güvenle uzun yıllar boyunca kullanabilmeniz için satış sonrasında da yanınızda olmayı sürdürüyoruz.

Miele teknik servis hizmetimiz kapsamında çamaşır makinenizin performansını ve verimliliğini korumasını sağlıyor; periyodik bakım ihtiyaçlarınıza yanıt veriyor, olası sorun ve arıza risklerini size önceden bildirerek Miele çamaşır makinenizin geri dönülmez bir problemle karşılaşmasının önüne geçiyoruz.

Deneyimli teknik ekibimiz ve çözüm odaklı hizmet yaklaşımımızla Miele servisi olarak beklentilerinizi karşılamak adına standartlarımızı daima yüksek tutuyoruz.

miele çamaşır makinesi servisi
miele bulaşık makinesi servisi

Miele Bulaşık Makinesi Servisi

Mutfak işlerinin yükünü omuzlarınızdan alan Miele bulaşık makinenize artık kendi omuzlarındaki yük fazla mı gelmeye başladı?

Türkiye’nin en güvenilir Miele servisi olarak Miele bulaşık makinesi sorunlarınıza anında ve hızlı çözümler üretiyor, yerinde arıza tespiti ile makinenizin durumu ve düzeltilmesi için yapılması gereken işlemler hakkında sizi bilgilendiriyor, bilginiz dahilinde Miele bulaşık makinenizi en kısa sürede yeniden hayata döndürüyoruz!

Yalnızca onarım değil, Miele servis desteğimizden bulaşık makineniz için montaj ve bakım hizmetleri için de yararlanabilirsiniz.

Miele Fırın Servisi

Tariflerinizin en iyi arkadaşı Miele fırın modeliniz en ihtiyaç duyduğunuz anda sizi yarı yolda mı bıraktı?

İster yemek pişirme deneyiminize engel olan kapsamlı arızalar ister kullanıcı alışkanlıklarınızı olumsuz etkileyen ufak tefek sorunlar için Miele teknik servis ekibimizi çağırın, uzman teknisyenlerimiz fırınınızı incelesin, bakımını ve temizliğini gerçekleştirsin, varsa sorunu ve arızayı ortadan kaldırarak tariflerinizin lezzetine memnuniyetinizi eklesin!

Kaliteli bir Miele teknik servis desteği ile güler yüzlü ve iletişim odaklı bir hizmet yaklaşımını bir araya getiren Gürbüz Grup’ta hiçbir sorununuz çözümsüz kalmayacak!

miele fırın servisi
miele ankastre servisi

Miele Ankastre Servisi

Miele ankastre ürünlerinizin mekanlarınıza en şık ve işlevsel şekilde montajlanması için satış anından itibaren yanınızdayız!

Ürününüzün doğru konumlandırılması, hem dekoratif hem de kullanıcı deneyimi açısından beklentilerinizi karşılaması, bağlantılarının yapılması ve kurulumunun gerçekleştirilmesi için öncelikle mekanlarınızda keşif yapıyor, ardından da güvenle adresinize sevkiyatını gerçekleştirdiğimiz Miele ankastre modelini kullanıma hazır bir şekilde size teslim ediyoruz.

Miele ankastre servisi olarak kurulum sonrasında yaşadığınız tüm sorunlar için yalnızca bir telefon kadar uzağınızdayız.

miele servis fiyatları

İndirimli Fiyatlarla Ev Aletlerinizin Yeni Gibi Olmasını İstemez Misiniz?

Miele Servis Desteğinden Yararlanın, Arızalar Başınızı Ağrıtmasın!

Bilgi Al

Miele Montaj, Bakım, Onarım ve Yedek Parça Hizmetleri ile Ev Eşyalarınız Emin Ellerde! Gürbüz Grup Deneyiminden Yararlanın!

Sektörel uzmanlık ve tecrübemizin ışığında, kurduğumuz donanımlı ve profesyonel kadromuzla, teknolojik imkanlarımız ve kendimizi geliştirmeye odaklı yatırımlarımızla İstanbul’un her yerinde Miele beyaz eşya ve mutfak ürünlerinin servis süreçlerini üstleniyor; Miele servisi olarak bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar desteği sağlıyoruz! Hayatınızı kolaylaştıran çözümler için buradayız…

40 Yıllık Deneyim

Beyaz eşya, ankastre, küçük ev aletleri ve klima satış, sevkiyat ve servis hizmetlerinde 1982'den beri sizlere istikrar, kalite ve güven sunuyoruz.

8 Servis Noktası

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası’nda yer alan Miele servis noktalarımızdan tüm semtlerimize ulaşıyor, müşterilerimize en kısa sürede hizmet veriyoruz.

75 Araçlık Servis Filosu

75 servis aracımızla şehrin dört bir yanına hızlıca ulaşım sağlıyor, bakım ve onarım hizmetlerimizi yerinde müdahalelerle gerçekleştiriyoruz.

miele servisleri istanbul

Profesyonel Teknisyenler

Sektörün ve servis teknolojilerinin yeniliklerine ayak uyduran, kendini sürekli geliştiren, alanında uzman ve deneyimli bir ekiple hizmet veriyoruz.

Güvenilir Hizmet

Miele teknik servis olarak ürünleriniz için orijinal yedek parça desteği vererek yıllarca sorunsuz ve yüksek performansta kullanımı garanti ediyoruz.

Online Destek

Satış sonrası süreçte Miele servis hizmetleri ile her yanınızda oluyor, çağrı merkezimiz ve teknik personelimizle sorularınızı yanıtlıyoruz.

Satış Öncesi ve Sonrası Hizmetlerle Gürbüz Grup Her Zaman Yanınızda! - Miele Teknik Servis Desteğimizden Yararlanın!

Miele servis olarak satış öncesi ve sonrası uygulamalarda güler yüzlü ve deneyimli kadromuzla desteğimizi sürdürüyoruz! Gürbüz Grup mağazalarından satın aldığınız Miele ürünlerinin teslimatını sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyor; gelişmiş servis ağımız, deneyimli teknik ekibimiz ve 75 araçlık filomuzla satış sonrası kurulum, bakım ve onarım hizmetlerimizi uluslararası kalite standartlarında sizlere sunuyoruz!

miele ankastre servisi

Satış

İhtiyaçlarınıza en uygun Miele ürünleri için mekanlarınızı analiz ediyor, ev ve iş yerleriniz için özel çözümler sunuyoruz.

Ücretsiz Keşif »
miele servis ücretleri

Sevkiyat

Tercih ettiğiniz Miele ürününü tüm aksesuarlarıyla birlikte güvenli yöntemlerle istediğiniz adrese gönderiyoruz.

Hızlı Teslimat »
miele beyaz eşya servisi

Montaj

Ürününüzü hemen kullanmaya başlayabilmeniz için yerinde ve ücretsiz kurulum desteği sağlıyor, çalışır halde teslim ediyoruz.

Ücretsiz Kurulum »

Deneyim ve Profesyonellik

Satın alma yolculuğunuzun her aşamasında memnuniyetinize öncelik veriyor, güvenilir bir hizmetin fark yarattığı bilinciyle hareket ediyoruz.

Artık Kesin Bir Çözüm Mü İstiyorsunuz? Güncel Teknolojilerden Uzak Kalmak Sizi Yordu Mu? En Yeni Miele Beyaz Eşya ve Ankastre Modellerini Keşfedin, Mekanlarınızın İhtiyaçlarına Yeni Çözümler Bulun!

Yaşam ve çalışma alanlarınızda hem estetiği hem de işlevselliği ile fark yaratan en yeni Miele ürünleri ile hayat standartlarınızı güncellemeye ne dersiniz? Gürbüz Grup ayrıcalığıyla Miele beyaz eşya ve ankastre modellerini keşfedin, ihtiyaçlarınıza ve mekanlarınıza en uygun ürünü seçerek eski ev aletlerinizi yenisiyle değiştirin!

Sıkça Sorulan Sorular

Miele teknik servis hizmeti almak için İletişim ve Servis Noktaları sayfalarımızdan iletişim adreslerimize ulaşarak telefonla ya da online randevu oluşturabilirsiniz.

İstanbul’un her bölgesine, 75 servis aracımızla ulaşım sağlıyor, Miele servisi hizmeti veriyoruz. Ayrıca Gürbüz Grup olarak Beşiktaş Akatlar, Beylikdüzü, Kadıköy Feneryolu, Çekmeköy gibi bölgelerde toplam 8 servis noktamız bulunuyor. Size en yakın servis noktamız için internet sitemizdeki Servis Noktaları sayfamıza göz atabilir, telefonla ya da online randevu oluşturabilirsiniz.

Elbette. Miele ankastre servisi olarak ankastre fırın, mikrodalga, ocak, sıcak tutma çekmecesi, kahve makinesi, bulaşık makinesi, soğutucu, davlumbaz ve diğer tüm ürünlerimizde ücretsiz montaj hizmeti sağlıyoruz. Ürün siparişinizi oluşturmanızın ardından Miele teknik servis ekibimiz mekanlarınıza gelerek Miele ankastre ürünlerinin kurulumunu ekstra bir ücret olmaksızın gerçekleştirmektedir.

Miele beyaz eşya servis fiyatları; ürünün türüne, modeline, arızasına, onarılması veya değiştirilmesi gereken parçalara, bakım veya onarım sırasında yapılacak işlemlere göre değişkenlik göstermektedir. Miele beyaz eşya servis fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için çağrı merkezimize ulaşarak servis talebi oluşturabilir, uzman teknisyenlerimizin incelemesi sonucunda yapılması gereken işlemler, bakım ve onarım süreci ve Miele beyaz eşya servis fiyatları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Elbette. Yerinde onarımı mümkün olmayan Miele ankastre ev eşyalarınızın Miele servisi olarak sökümünü gerçekleştirerek teknik servis merkezimizde onarımını gerçekleştiriyor, ardından yeniden montajlıyoruz.

Evet. Miele ankastre bulaşık makinesi siparişinizin hemen ardından Miele teknik servisi olarak konumlandırma, kurulum ve bağlantı için ürün tesliminden önce mekanlarınızda keşif yapıyor, bulaşık makinenizin tam performansla çalışabilmesi için mekan düzenlemelerinde size yardımcı oluyoruz.

Servis Talep Edin

miele servis iletişim