Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

En İyi LG Televizyon Modelleri ve Fiyatları Nelerdir?

LG Televizyon Fiyatları – Hangi Model İçin Ne Kadar Bütçe Ayırmalısınız?

Kullanıcılara gerçek bir manzara izliyormuş deneyimi yaşatan, gerçekliği en yakından hissettiren, başarılı formülleri ile televizyonda devrim yaratan LG, en iyi görüntü kalitesi, ses sistemi ve sunmuş olduğu akıllı özellikleri ile rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır. Buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, fırın, elektrikli süpürge ve bulaşık makinesinde adını duyurmuş olsa da LG markası, başarısını en çok televizyonda ispat etmiştir.

Giriş seviyesinden ultra premiuma kadar her ihtiyaca yönelik televizyon üretimi yapan, geliştirmiş olduğu benzersiz teknolojilerle kullanıcılara harika seçimler sunan LG, birçok modeli ile sınıfında en iyi performansı sunmaktadır. LG televizyon modelleri ve LG televizyon fiyatları ile ilgili detaylı bilgi yazımızın devamındadır…

LG TV Modelleri – Hangi Televizyon İhtiyacınızı Karşılıyor?

QLED, OLED, QNED, SMART, Full HD, 4K ve LED gibi televizyon teknolojilerini yalnızca ismen biliyor olabilirsiniz. Malum, teknoloji her geçen gün değişiyor ve bugün yeni olan, yarın geçmişte kalabiliyor. Bu yüzden hangi televizyonu alacağınızı düşünüp endişelenmenize hiç gerek yok! İşte, sizler için oluşturduğumuz LG tv modelleri satın alma rehberi…

LG Televizyon Modelleri

LG televizyon fiyatlarını anlatmaya başlamadan önce LG’nin geniş ürün yelpazesindeki ürün ve modelleri görmek daha faydalı olabilir. 

LG OLED TV: Kullanıcılara gerçekçi bir deneyim yaşatan kendinden aydınlatmalı QLED televizyonlar, 33 milyon pikseli tek tek aydınlatarak çok daha mükemmel ve kusursuz bir görünüm yaratır.

LG QLED TV: Quantum dot teknolojisiyle tasarlanan LG QLED tvler, saf renk üretimi yaparak parlaklıkta ve kontrastta maksimum seviyelere ulaşır.

LG QNED TV: Bu zamana kadar gelmiş tüm teknolojilerden daha zengin ve net renkler oluşturan, yoğun kontrastı ve etkileyici parlaklığıyla kullanıcıları kendine hayran bırakan QNED tvler, Lg’nin en yeni teknolojisidir.

LG SMART TV: İnternete bağlanabilen, tek bir tuşla sanal dünyanın kapılarını aralayan smart tvler, kullanıcılar için gelişmiş bir izleme deneyimi sunar. Ayrıca Youtube, Netflix gibi platformlardan dizi ve video izleme imkanı tanır.

  • LG televizyon fiyatları 140 ekran (55”) ürünlerde 15 bin ila 30 bin TL,

  • LG televizyon 82 ekran (32”) fiyatları 4000 ila 6000 TL,

  • LG televizyon fiyatları 160 ekran (65”) 15 bin ila 30 bin TL, 

  • LG smart tv fiyatları 7 bin ila 15 bin TL,

  • LG QNED tv fiyatları, ekran boyutuna göre 30 bin ila 90 bin TL aralığındadır.

LG Televizyon Fiyatları – Kalitesi Paha Biçilemez Modeller!

LG televizyon modelleri, mükemmel tasarımları, gelişmiş renk ayarları, kişiselleştirilmiş akıllı deneyimleri ve kristal netliğindeki görüntü kaliteleri ile kullanıcılarının beğenisini kazanmaktadır. Web tarayıcısı erişimi, müzik çalar, hızlı erişim, mobil bağlantı ve sesi yazıya çevirme gibi pek çok fonksiyonla yaşam alanlarındaki konforu iki katına çıkarmaktadır.

Siz de ihtiyacınıza ve zevkinize en uygun LG televizyon fiyatlarını öğrenmek, dizi ve film keyfinizi kendinizi tıpkı bir sinema salonundaymış gibi hissederek yapmak ve bu mükemmel teknolojilerle tanışmak isterseniz Gürbüz Grup’u ziyaret edebilirsiniz.

[widget-138]

Yorum Yap