Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

LG Servisi

Yaşam Alanlarınızın Konforunu LG Servis Kalitesiyle Arttırıyoruz!

Son günlerde LG beyaz eşya ve televizyonunuz size yarattığı sorunlarla başınızı mı ağrıtmaya başladı? Eskisi gibi stabil ve yüksek bir performans alamıyor musunuz? LG servis hizmetlerimizden yararlanmaya ne dersiniz?

Gürbüz Grup LG servisi olarak mağazalarımızdan satın aldığınız LG buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, fırın, süpürge ve televizyonlarda sizlere kapsamlı bir teknik servis desteği sunuyor, kurulumdan periyodik bakım ve onarıma kadar satış sonrası tüm süreçlerde yanınızda olmayı sürdürüyoruz.

Siz de LG marka cihazlarınızı uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilmek ve ürünlerinizin ömrünü uzatmak için hemen bize ulaşın, aynı gün LG servis hizmetiyle LG kalitesini aynı standartta deneyimlemeyi sürdürün!

LG servisi olarak onarımını gerçekleştirdiğimiz veya parça değişimi yaptığımız LG markalı cihazlar için servis sonrası kullanım garantisi sunuyoruz.

lg servis

Aynı Gün Servis, Güvenilir, Pratik Bakım ve Onarım Desteği – LG Teknik Servis

Kalite ve güvenilirliğiyle fark yaratan LG beyaz eşya ve TV modellerinden daima yüksek standartta yararlanabilmeniz için 40 yıllık deneyimimizi teknik ekibimizin uzmanlığı ile bir araya getirerek İstanbul’un her yerinde tüm müşterilerimize LG servis hizmeti sağlıyoruz.

lg servisler

Uzman Teknisyenler

Alanında deneyimli ve uzman teknisyenlerimizle LG servis ihtiyaçlarınızı karşılıyor, profesyonel destek sunuyoruz.

Profesyonel Ekip »
lg servis

İstanbul Geneli Hizmet

İstanbul’da 8 servis noktası ve 75 araçlık filomuzla LG ürünleri için montaj, bakım ve onarım hizmetleri veriyoruz.

Geniş Servis Ağı »
lg servisi

Hızlı ve Yerinde Müdahale

Aynı gün servis desteğiyle LG teknik servis talebinize hemen yanıt veriyor, sorununuzu en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz.

Güvenli Onarım »

Uzman Olmayan Servislerden Hizmet Almayın!

Güvenilir olmayan firmalardan, LG servis hizmeti talep ederek mağdur olmayın, deneyimsiz satış ve servis noktalarının vaktinizi boş yere harcamalarına izin vermeyin!

LG Servis Desteği ile Arızalar Başınızı Ağrıtmayacak!

lg buzdolabı servisi

LG Buzdolabı Servisi

Çözüm odaklı bir yaklaşımla LG buzdolabınızı daima yüksek memnuniyetle kullandığınızdan emin oluyoruz!

Gürbüz Grup LG buzdolabı servis desteğiyle yeterince soğutmayan, çalışırken ses çıkaran, buzlanma yapan, performansı düşmeye başlayan buzdolabınızın onarımını yapıyor; teknik ekibimizle kurulumunu yaptığımız andan itibaren ürünümüzün arkasında durmayı sürdürüyoruz!

Aklınıza takılan sorular ve buzdolabınız nedeniyle yaşadığınız sorunlar için LG servis hizmetlerimizden yararlanabilir, çağrı merkezimizi arayarak LG servis talebi oluşturabilirsiniz.

LG Çamaşır Makinesi Servisi

Beklentilerinize yanıt veren LG kalitesini kalıcı bir standart haline getirmek için satış sonrası tüm süreçlerde yanınızdayız!

LG çamaşır makinenizi satın almanızın ardından cihazınızın mekanlarınıza sevkiyatını gerçekleştiriyor, su tahliye ve tedarik bağlantılarını gerçekleştiriyor, LG servisi olarak çamaşır makinenizi en kısa sürede %100 verimlilikle çalışır halde size teslim ediyoruz.

Periyodik bakım ve onarım ihtiyaçlarınıza aynı gün LG servis hizmetimizle yanıt veriyor; 24 saat içerisinde sorunlarınıza çözüm üretiyoruz!

lg çamaşır makinesi servisi
lg bulaşık makinesi servisi

LG Bulaşık Makinesi Servisi

Arıza ve performans düşüşlerinin mutfak deneyiminizi olumsuz etkilememesi için pratik bakım ve onarım desteği sağlıyoruz.

LG servis güvencesiyle bulaşık makinenizi arızasının nedenlerini inceliyor, sorun ve onarım yolları hakkında sizi bilgilendiriyor, onarım süresi hakkında şeffaf davranıyor, uzun süreli servis gözetimi gerektiren durumlarda sizinle sürekli irtibat halinde kalarak memnuniyetinizi sağladığımızdan emin oluyoruz!

Deneyimli ekibimiz ve İstanbul geneline yayılan geniş servis ağımızla karşılaştığınız sorun ve arızalara LG servis olarak anında müdahale ediyoruz.

lg servis fiyatları

Bütçe Dostu Fiyatlarla Beyaz Eşyalarınızın Ömrünü Uzatın!

LG Servis Hizmetlerimiz İçin Hemen Çağrı Merkezimize Ulaşın!

Bilgi Al
lg fırın servisi

LG Fırın Servisi

Mutfaklarınızın süper yardımcılarının en özel tariflerinizi lezzetlerinden kayıp olmadan pişirmesini sağlıyoruz.

Gürbüz Grup mağazalarımızdan satın aldığınız LG fırın ve mikrodalga modellerinde ürününüzün her zaman ilk günkü performansını koruyabilmesi ve aşçılık maharetlerinizi destekleyen sadık bir yardımcı olarak kalması için LG servisi olarak yalnızca bir telefon kadar uzağınızdayız!

LG servis desteğimizden yararlanmak için 7/24 çağrı merkezimizi arayarak uygun olduğunuz gün ve saat için servis talebi oluşturabilirsiniz.

LG Süpürge Servisi

Ev temizliğini sizin için zahmetli olmaktan çıkaran LG süpürge modellerinin yüksek performansını LG servis desteği ile uzun yıllar boyunca koruyoruz!

LG süpürgeniz arızalandığı için hemen yenisini almayı düşünmek zorunda değilsiniz! LG servisi olarak sizlere her zaman çok daha maliyetsiz ve hızlı çözümler sunuyor, ekstra masrafa girmenize gerek kalmadan eski LG süpürgenizin ilk gün performansına geri dönmesini sağlıyoruz.

Ev temizliğinde maksimum konfor isteyenler için LG servis güvencesiyle süpürgenizin onarımını gerçekleştiriyoruz!

lg süpürge servisi
lg tv servisi

LG TV Servisi

Film keyfi saatlerinizin eziyete dönüşmemesi için güvenilmez ve yetkisi olmayan TV servislerinden hizmet almayın!

Gürbüz Grup LG servisi olarak LG TV’nizi yaşam alanlarınıza ulaştırarak kurulumunu gerçekleştiriyor, TV keyfini sonuna kadar çıkarabilmenize hazır halde televizyonunuzu size teslim ediyoruz. Yaşadığınız her türlü arıza ve sorunda LG servis hizmetlerimiz kapsamında onarım ve orijinal parça değişimi sağlıyoruz!

LG televizyonunuzla ilgili bir sorun mu yaşıyorsunuz? Hemen çağrı merkezimize ulaşın, aynı gün içinde arızayı inceleyerek çözüm için neler yapabileceğimiz hakkında sizi bilgilendirelim.

LG Montaj, Bakım, Onarım ve Yedek Parça Hizmetleri ile Ev Eşyalarınız Emin Ellerde! Gürbüz Grup Deneyiminden Yararlanın!

Sektörel uzmanlık ve tecrübemizin ışığında, kurduğumuz donanımlı ve profesyonel kadromuzla, teknolojik imkanlarımız ve kendimizi geliştirmeye odaklı yatırımlarımızla İstanbul’un her yerinde LG beyaz eşya ve televizyonların servis süreçlerini üstleniyor; LG servisi olarak bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar desteği sağlıyoruz! Hayatınızı kolaylaştıran çözümler için buradayız…

40 Yıllık Deneyim

Beyaz eşya, ankastre, küçük ev aletleri ve klima satış, sevkiyat ve servis hizmetlerinde 1982'den beri sizlere istikrar, kalite ve güven sunuyoruz.

8 Servis Noktası

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası’nda yer alan LG servis noktalarımızdan tüm semtlerimize ulaşıyor, müşterilerimize en kısa sürede hizmet veriyoruz.

75 Araçlık Servis Filosu

75 servis aracımızla şehrin dört bir yanına hızlıca ulaşım sağlıyor, bakım ve onarım hizmetlerimizi yerinde müdahalelerle gerçekleştiriyoruz.

lg servisi istanbul

Profesyonel Teknisyenler

Sektörün ve servis teknolojilerinin yeniliklerine ayak uyduran, kendini sürekli geliştiren, alanında uzman ve deneyimli bir ekiple hizmet veriyoruz.

Güvenilir Hizmet

LG teknik servis olarak ürünleriniz için orijinal yedek parça desteği vererek yıllarca sorunsuz ve yüksek performansta kullanımı garanti ediyoruz.

Online Destek

Satış sonrası süreçte LG servis hizmetleri ile her yanınızda oluyor, çağrı merkezimiz ve teknik personelimizle sorularınızı yanıtlıyoruz.

Satış Öncesi ve Sonrası Hizmetlerle Gürbüz Grup Her Zaman Yanınızda! - LG Teknik Servis Desteğimizden Yararlanın!

LG servis olarak satış öncesi ve sonrası uygulamalarda güler yüzlü ve deneyimli kadromuzla desteğimizi sürdürüyoruz! Gürbüz Grup mağazalarından satın aldığınız LG ürünlerinin teslimatını sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyor; gelişmiş servis ağımız, deneyimli teknik ekibimiz ve 75 araçlık filomuzla satış sonrası kurulum, bakım ve onarım hizmetlerimizi uluslararası kalite standartlarında sizlere sunuyoruz!

lg tv servisi

Satış

İhtiyaçlarınıza en uygun LG ürünleri için mekanlarınızı analiz ediyor, ev ve iş yerleriniz için özel çözümler sunuyoruz.

Ücretsiz Keşif »
lg beyaz eşya servisi

Sevkiyat

Tercih ettiğiniz LG ürününü tüm aksesuarlarıyla birlikte güvenli yöntemlerle istediğiniz adrese gönderiyoruz.

Hızlı Teslimat »
lg servis ücretleri

Montaj

Ürününüzü hemen kullanmaya başlayabilmeniz için yerinde ve ücretsiz kurulum desteği sağlıyor, çalışır halde teslim ediyoruz.

Ücretsiz Kurulum »

Deneyim ve Profesyonellik

Satın alma yolculuğunuzun her aşamasında memnuniyetinize öncelik veriyor, güvenilir bir hizmetin fark yarattığı bilinciyle hareket ediyoruz.

En Yeni LG Beyaz Eşya ve TV Modelleri ile Yaşam Alanlarınızın Hem Görüntüsünü Hem De İşlevselliğini Güncellemeye Ne Dersiniz?

Artık bir değişimin zamanı geldi mi diyorsunuz? Eski model televizyonunuz bugünün dünyasına uyum sağlamakta zorlanıyor mu? Beyaz eşyalarınızın artık sizi yavaşlattığını mı düşünmeye başladınız? Gürbüz Grup ayrıcalığıyla LG beyaz eşya ve TV modellerini keşfedin, ihtiyaçlarınıza ve mekanlarınıza en uygun ürünü seçerek mekanlarınıza yenilik katın!

Sıkça Sorulan Sorular

LG teknik servis hizmeti almak için İletişim ve Servis Noktaları sayfalarımızdan iletişim adreslerimize ulaşarak telefonla ya da online randevu oluşturabilirsiniz.

İstanbul’un her bölgesine, 75 servis aracımızla ulaşım sağlıyor, LG servisi hizmeti veriyoruz. Ayrıca Gürbüz Grup olarak Beşiktaş Akatlar, Beylikdüzü, Kadıköy Feneryolu, Çekmeköy gibi bölgelerde toplam 8 servis noktamız bulunuyor. Size en yakın servis noktamız için internet sitemizdeki Servis Noktaları sayfamıza göz atabilir, telefonla ya da online randevu oluşturabilirsiniz.

Elbette. Gürbüz Grup mağazalarımızdan satın aldığınız LG televizyon modelleri için ücretsiz kurulum ve montaj desteği sağlamaktayız.

LG beyaz eşya servis fiyatları; ürünün türüne, modeline, arızasına, onarılması veya değiştirilmesi gereken parçalara, bakım veya onarım sırasında yapılacak işlemlere göre değişkenlik göstermektedir. LG beyaz eşya servis fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için çağrı merkezimize ulaşarak servis talebi oluşturabilir, uzman teknisyenlerimizin incelemesi sonucunda yapılması gereken işlemler, bakım ve onarım süreci ve LG beyaz eşya servis fiyatları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Servis Talep Edin

lg servis iletişim