Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Electrolux Süpürge Modelleri – En İyi Süpürge Modelleri Hangileri?

Electrolux Süpürgelerden Hangisini Tercih Etmeliyim?

Electrolux’ün elektrikli süpürge serisinin her biri kendine özgü özelliklere sahiptir. En iyi özellikleri, en yüksek kalite ve performansla sunan Electrolux süpürge modelleri, yüksek emiş gücü ile temizliğin olmazsa olmazlarındadır. İnce ve hafif tasarımlı Electrolux süpürgeler, evlerde konforun yanı sıra aynı zamanda da estetik bir görünüm yaratmakta ve asla gözleri yormamaktadır.

Araştırmalar Electrolux marka elektrikli süpürge kullanan 10 kişiden 9’unun ürünlerin üstün kalite ve performans sunduğunu belirttiklerini ortaya koymaktadır. Bu durum da satış rekorları kıran Electrolux süpürge modellerinin başarısını kanıtlar niteliktedir. Peki, Electrolux’un en iyi süpürge modelleri hangileri, Electrolux süpürge fiyatları hangi aralıkta? Merak ediyorsanız, buyurun yazımıza… 

Electrolux Süpürge Modelleri – Günlük Kullanım mı Detaylı Temizlik mi?

Dünyanın önde gelen beyaz eşya markalarından biri olan Electrolux, evinizi mükemmel bir zevkle temizleme duygusunu tattıran, olağanüstü çalışma performansı ile kendine hayran bir teknolojiye sahiptir. Gelişmiş teknolojisini, üretimini yapmakta olduğu toz torbalı süpürge, toz torbasız süpürge, şarjlı dikey süpürge ve robot süpürge gibi modellerle sunmaktadır. Bu noktada, Electrolux süpürge modellerinden hangisini alacağınıza karar vermek için ihtiyacınızı belirlemeniz gerekmektedir. İşte, Electrolux’un en iyi süpürge modellerinin özellikleri:

Electrolux Robot Süpürgeler: Teknolojinin son harikası robot süpürgeler, üçgen tasarımları ve otonom sistemleri ile evde temizlenmedik köşe bırakmaz ve sizlere tertemiz bir yaşam alanı bırakır. Electrolux’un geliştirmiş olduğu 3D Vision fonksiyonu, süpürgenin engellere takılmadan ilerlemesini ve evin köşe bucak her noktasının temizlenmesini sağlar. Parke, fayans, ahşap, halı veya döşeme fark etmeksizin her zemine uygun yüksek emiş gücü sağlayan Electrolux robot süpürgeler, herhangi bir akıllı telefon yardımı ile kolaylıkla yönlendirilebilir.

Electrolux Şarjlı Dikey Süpürgeler: Hem pratik günlük kullanımda hem detaylı temizlikte kullanıcıların beklentisini fazlasıyla karşılayan Electrolux şarjlı dikey süpürge modelleri, 6 kata kadar daha yüksek emiş gücü ile evde tozun zerresini bile bırakmaz. Sizi prize bağımlı olmaktan kurtaran ve ergonomik kullanım sağlayan Electrolux şarjlı dikey süpürgeler, aynı zamanda da BrushRoll Clean özelliği ile kendi fırçasını kendisi temizler ve sizleri asla zahmete sokmaz.

Electrolux Toz Torbasız Süpürgeler: 7 kademeli filtrasyon sistemiyle evdeki toz ve bakterileri haznesine hapsederek sizlere hayal ettiğiniz temizliği sunar. Electrolux toz torbasız süpürgelerin gelişmiş manevra kabiliyeti, evlerde ulaşılması güç alanlarda bile maksimum hijyene kavuşmanızı sağlar. 

Electrolux Toz Torbalı Süpürgeler: Türkiye’nin en sessiz toz torbalı elektrik süpürgesini üreten Electrolux, geliştirmiş olduğu ekstra büyük tekerleklerle süpürgelerin her zemin koşulunda akıcı bir şekilde ilerlemesini ve yepyeni bir temizlik deneyimine kavuşulmasını sağlar. Kompakt tasarımı ile çok daha kolay saklanabilir ve hiç yer kaplamaz.

Electrolux Süpürge Modelleri Gerçek Bir Teknoloji Harikası!

Electrolux’un en iyi süpürge modelleri, kullanıcılara zahmetsiz temizlik imkanı sunan, en zorlu yüzeyleri bile kolayca temizleyen, işini bitirdiğinde kolayca saklanabilen ürünlerdir. Tasarım, fonksiyon ve kalite açısından deneyenlerden tam not alan ve elektrikli süpürge kategorisinde en gelişmiş teknolojileri sunan Electrolux, üstün performansı her ürününe ayrı ayrı yansıtmaktadır.

Yenilikçi bir anlayışıyla üretim yapan, ürünlerinde konfor, estetik ve deneyim üzerinde yoğunlaşan en iyi süpürge modelleri, ayrıca fiyatları ile kullanıcıları memnun etmektedir. Electrolux süpürge fiyatları; modele göre değişiklik göstermekle birlikte ortalama olarak 2500 ila 5000 TL aralığındadır.

[widget-139]

Yorum Yap