Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Ek Garanti

+3 Yıla Kadar Ek Garanti Hizmetiyle Ürünlerinizin Ömrünü Uzatıyoruz!

Siz de beyaz eşya ve ankastre eşyaların ömürlük olduğuna inananlardan mısınız? Evinizin en iyi yardımcılarını bir kere almak ve sonra tekrar düşünmek zorunda kalmamak mı istiyorsunuz?

Ek garanti hizmetimizden yararlanarak Gürbüz Servis güvencesiyle ürünlerinizin ömrünü uzatmaya ne dersiniz? Gürbüz Grup mağazalarından satın aldığınız buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, televizyon modellerini uzun yıllar boyunca keyifle kullanabilmek için ek garanti paketlerimize göz atın, size özel çözümlerle maksimum konforu kesintisiz yaşayın!

Gürbüz Servis avantajlarıyla arıza ve performans kayıplarından endişe duymaksızın ev aletlerinizi uzun yıllar boyunca kullanacaksınız!

Ek garanti hizmetlerinden yararlanmamak, ürününüz arızalandığı takdirde çok daha yüksek maliyetler ödemenize neden olabilir.

ek garanti

Ek Garanti Hizmeti ile Güvenilir Bakım ve Onarım Hizmetlerimizin Süresini Uzatın, Gönül Rahatlığı ile Yıllarca Kullanın!

Üretici garantisi sona eren veya garanti süresini uzatmak istediğiniz ürünler için ücretsiz bakım ve onarım desteğimizden yararlanmayı sürdürmek istiyorsanız ek garanti hizmetlerimize göz atın, Gürbüz Grup ayrıcalığını satış sonrasında da yaşamaya devam edin!

garanti uzatma

Uzman Teknisyenler

Alanında deneyimli ve uzman teknisyenlerimizle bakım ve onarım ihtiyaçlarınızı karşılıyor, ek garanti kapsamında profesyonel destek sunuyoruz.

Profesyonel Ekip »
ankastre ek garanti

İstanbul Geneli Hizmet

İstanbul’da 8 servis noktası ve 75 araçlık filomuzla mağazamızdan alınan ürünler için +3 yıla kadar ek garantili bakım ve onarım hizmetleri veriyoruz.

Geniş Servis Ağı »
beyaz eşya ek garanti

Hızlı ve Yerinde Müdahale

Aynı gün servis desteğiyle teknik servis talebinize hemen yanıt veriyor, ek garanti kapsamında sorununuzu en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz.

Güvenli Onarım »

Güvenilir Olmayan Servislerden Hizmet Almayın!

Güvenilir olmayan firmalardan, teknik servis hizmeti talep ederek mağdur olmayın, yetersiz ek garanti satış ve servis noktalarının vaktinizi boş yere harcamalarına izin vermeyin!

Ev Aletlerinizin Yaşayabileceği Arızalar Sizi Düşündürüyor Mu? Hemen Ek Garanti Paketlerimize Göz Atın!

Gürbüz Grup mağazalarından satın aldığınız ürünlerde ek garanti hizmetlerimizle yanınızdayız! Ürünlerinizin üretici garantisi sonrası arıza ve performans kayıpları ile size ekstra maliyetler çıkarmasını istemiyorsanız ek garanti paketlerimizi keşfetmeye başlayın, daha uzun ömürlü bir deneyime merhaba deyin!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

bulaşık makinesi ek garanti

Ürünlerinizin Garantisi Bitmek Üzere Mi?

Genellikle 2 veya 3 yıllık sürelere sahip olan üretici garantisi çoğu zaman ev aletlerimiz için biçtiğimiz ömürden çok daha kısadır. Hiçbirimiz bütçemizden önemli bir miktar ayırarak satın aldığımız beyaz eşya ve ankastre ürünlerini yalnızca 2 veya 3 yıl kullanmakla yetinmek istemeyiz.

Ancak Gürbüz Grup mağazalarından alışveriş yaptıysanız üretici garantisinin ne kadar kısa süreli olduğuna dair endişelere kapılmanıza gerek yok! Ek garanti paketlerimize göz atarak ürününüze en uygun ek garanti hizmetini satın alın, üretici garantisinin üzerine +3 yıl daha ekleyin!

Üretici garantisi sona erse bile ürünlerinizin bakım ve onarımı için ek garanti hizmeti ile Gürbüz Servis ayrıcalıklarından yararlanmayı sürdürün.

Arızalar Sizi Korkutmasın!

Çamaşır makineniz son dönemlerde fazla ses çıkarmaya mı başladı? Buzdolabınız eskisi kadar iyi soğutmuyor mu? Televizyonunuzdan istediğiniz performansı alamıyor musunuz?

Eğer ek garanti paketlerimizden yararlanmıyorsanız bu türden arızalar müşterilerimize kıyasla sizi daha fazla endişelendirebilir. Bunun yerine ek garanti hizmeti alarak yaşam ve çalışma alanlarınızın standardını daha uzun süreli koruyun, beyaz eşya ve ankastre ürünlerinizde yaşanan performans kayıpları yaşamınızı hiç etkilemesin!

Hemen Shop sayfamıza gidin veya çağrı merkezimize ulaşın, ürününüze özel ek garanti hizmetleri hakkında size bilgi verelim.

çamaşır makinesi ek garanti
buzdolabı ek garanti

Yükselen Onarım Maliyetlerinden Kurtulun!

Günümüzün koşullarında bozulan parçaların orijinalleriyle değiştirilmesi ciddi maliyetleri beraberinde getirebiliyor…

Ancak Gürbüz Grup ek garanti hizmetlerinden yararlanarak size yüksek maliyet olarak geri dönebilecek arızalara karşı hazırlığınızı yapabilir, ürünlerinizin garanti süresini üretici garantisiyle birlikte uzatarak gereken durumlarda ücretsiz veya son derece düşük ücretlerle orijinal parça değişim desteği alabilirsiniz.

Ek garanti hizmeti ile Gürbüz Grup mağazalarından satın aldığınız beyaz eşya ve ankastre ürünleriniz hiçbir zaman gücünü ve işlevselliğini kaybetmeyecek!

ek garanti fiyatları

Ek Garanti Paketlerimize Göz Atın, Ürününüze En Uygun Seçeneği Bütçe Dostu Fiyatlarla Alın!

Bakım ve Onarım Hizmetlerimizden Uzun Süreli Yararlanın!

Bilgi Al

Gürbüz Grup Ek Garanti Hizmetleri ile Ev Eşyalarınız Emin Ellerde! Ürünlerinizin Ömrünü 3 Katına Çıkarın!

Donanımlı ve profesyonel ekibimiz, sektörel uzmanlığımız ve tecrübemizle ek garanti hizmetleri kapsamında İstanbul’un her noktasına teknik servis desteği sağlıyor; beyaz eşya, televizyon ve ankastre ürünlerinizin bakım ve onarım süreçlerini üstleniyor, orijinal yedek parça değişimi ve pratik çözümlerle yaşam ve çalışma alanlarınızda kesintisiz konfor sağlıyoruz.

40 Yıllık Deneyim

Beyaz eşya, ankastre, küçük ev aletleri ve klima satış, sevkiyat ve servis hizmetlerinde 1982'den beri sizlere istikrar, kalite ve güven sunmaya devam ediyoruz.

8 Servis Noktası

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası’nda yer alan servis noktalarımızdan tüm semtlerimize ulaşıyor, ek garanti hizmeti ile müşterilerimize en kısa sürede teknik destek veriyoruz.

75 Araçlık Servis Filosu

75 servis aracımızla şehrin dört bir yanına hızlıca ulaşım sağlıyor, ek garanti kapsamında bakım ve onarım hizmetlerimizi yerinde müdahalelerle gerçekleştiriyoruz.

soğutucu ek garanti

Profesyonel Teknisyenler

Sektörün ve servis teknolojilerinin yeniliklerine ayak uyduran, kendini sürekli geliştiren, alanında uzman ve deneyimli bir ekiple hizmet veriyoruz.

Güvenilir Hizmet

Gürbüz Servis olarak ek garantili ürünleriniz için onarım ve orijinal yedek parça desteği vererek yıllarca sorunsuz ve yüksek performansta kullanımı garanti ediyoruz.

Online Destek

Satış sonrası süreçte teknik servis hizmetleri ile her yanınızda oluyor, çağrı merkezimiz ve teknik personelimizle sorularınızı yanıtlıyoruz.

Ek Garanti Desteği ile Gürbüz Servis Ayrıcalıklarından Yararlanmayı Sürdürün, Ürünleriniz Uzun Yıllar Performansını Korusun!

Gürbüz Grup olarak gelişmiş servis ağımız, deneyimli teknik ekibimiz, 75 araçlık filomuz, güler yüzlü hizmet anlayışımız ve uluslararası standartlarda teknik servis kalitemizle ek garanti kapsamında mağazalarımızdan satın aldığınız beyaz eşya ve ankastre ürünlerin bakım ve onarımını gerçekleştiriyor, ek garanti hizmeti ile ürünlerinizi güvencemiz altına alıyoruz.

derin dondurucu ek garanti

Pratik Bakım ve Onarım

Ürününüzü yeniden kullanmaya başlayabilmeniz için ek garanti kapsamında bakım ve onarımını en kısa sürede gerçekleştiriyoruz.

Hızlı ve Yerinde Onarım »
televizyon ek garanti

Orijinal Parça Değişimi

Ürünlerinizden ilk günkü performansıyla yararlanmaya devam edebilmeniz için sorunlu parçanın orijinaliyle değişimini sağlıyoruz.

Orijinal Yedek Parça »
fırın ek garanti

Uzun Ömürlü Kullanım

+5 yıla kadar varan ek garanti paketleriyle üretici garantisinden 2 veya 3 kat daha uzun süre Gürbüz Grup güvencesi veriyoruz.

Ek Garanti Paketleri »

Deneyim ve Profesyonellik

Yalnızca satış öncesinde değil satış sonrasında da memnuniyetinize öncelik veriyor, güvenilir bir hizmetin fark yarattığı bilinciyle hareket ediyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

+3 yıl ek garanti paketlerimizde soğutucular (tezgah altı, mini ve A-cool soğutucular hariç), derin dondurucular, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, fırın (ısıtma çekmecesi, midi fırın ve mikrodalga hariç) ankastre soğutucular, ankastre fırın, ankastre çamaşır makinesi, ankastre bulaşık makinesi ve ocak yer alırken +3 yıl ek garanti paketimizde ise Gürbüz Grup mağazalarından aldığınız televizyonlar yer almaktadır.

Ek garanti fiyatları; ürünün çeşidine, markasına, modeline, fiyatına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ek garanti fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için Shop sayfamızda yer alan ek garanti paketlerine göz atabilir veya çağrı merkezimizi arayarak ek garanti hizmetinden yararlanmak istediğiniz ürün için ek garanti fiyat sorgulaması yapabilirsiniz.

Shop sayfamızdan ürününüze uygun ek garanti paketini satın alabilirsiniz. Ayrıca mağazalarımızı veya servis noktalarımızı ziyaret ederek de Gürbüz Grup ek garanti hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Satın alım işlemini gerçekleştirdikten sonra ürününüzün ek garanti süresi dolana kadar ek garanti servis fişini ve ürün satış faturasını saklayınız.

Otel, çamaşırhane vb. ticari amaçlı mekanlarda kullanılmak için satın alınan ürünlere ek garanti belgesi düzenlenmemektedir.

Ek garanti paketlerimizden yararlanabilmeniz için Gürbüz Grup mağazalarımızdan satın aldığınız ürünlerin henüz üretici garanti süresini aşmamış olması gerekmektedir.

Servis Talep Edin

gürbüz grup iletişim