Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Çiftler İçin Ekonomik Bir Seçim: Bosch Beyaz Eşya Düğün Paketi

Bosch Beyaz Eşya Kampanyası ile Hesaplı Bir Alışveriş Yapın!

Evlilik hazırlığı yaparken her detay, farklı bir masraf kapısıdır. Tam artık bitti derken birçok ekstra harcama çıkar ve bu harcamalar, düğün gününe kadar hatta evlendikten sonra bile devam eder. Durum böyle olunca beyaz eşya markaları da çiftler için düğün paketi hazırlar. Düğün paketinin içeriği çiftlere bırakılabildiği gibi markalar tarafından da oluşturulabilir.

Her yıl dünya devi Bosch beyaz eşya kampanyası düzenleyerek evlenecek çiftlere farklı indirim ve paketlerle yardımcı olmaktadır. Siz de Bosch beyaz eşya seti ile avantajlı bir düğün alışverişi yapmak ve beyaz eşyalarınızı oldukça ekonomik rakamlara satın almak istiyorsanız yazımıza göz atabilirsiniz…

Evinizi Bosch Beyaz Eşyalarla Düzün! 

Çeyizinizdeki eksik parçaları tek tek tamamlayıp çok daha fazla fiyatlar ödemek yerine Bosch çeyiz paketi ile çamaşır makinesinden bulaşık makinesine, kurutma makinesinden derin dondurucuya, televizyondan fırına kadar eviniz için ihtiyaç duyduğunuz her ürünü çok daha uygun fiyatlara almaya ne dersiniz? Tamamı Bosch beyaz eşya modellerinden oluşan Bosch çeyiz paketi, ihtiyacınıza göre üç veya dört farklı ürüne indirim uygulamakta ya da çoklu eşya alımında hediye vermektedir. Bu kıstaslar, Bosch’un dönemsel kampanyalarına göre değişiklik göstermektedir. 

Bosch Beyaz Eşya Düğün Paketine Hangi Ürünleri Dahil?

Bosch beyaz eşya setine; buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, kurutmalı çamaşır makinesi, televizyon, bulaşık makinesi, buzdolabı, su sebili, ocak, fırın ve mikrodalga fırın gibi ürünler içerisinden Bosch tarafından belirlenen ürünler dahil edilmektedir. Genel olarak Bosch beyaz eşya düğün paketinde; çamaşır makinesi + buzdolabı + bulaşık makinesi; diğer gruptan ise ocak + davlumbaz + fırın gibi ürünler bulunmaktadır. Ayrıca Bosch beyaz eşya düğün paketi fiyatlarına taksit imkanı da sunulmaktadır.

Bosch Beyaz Eşyalardan Hangisini Seçmeliyim?

Bosch beyaz eşya düğün paketi içerisine Bosch’un geniş iç hacimli, enerji tasarruflu ve estetik buzdolabı modellerini dahil edebilir; plastik şişelik, hızlı dondurma ve aydınlatma gibi ekstra fonksiyonel özelliklere sahip buzdolabı modelleri ile evlerinize konfor katabilirsiniz. Bununla birlikte yine geniş yıkama kapasitesine ek olarak tek bir makinede kurutma fonksiyonu da sunan bütçe dostu çamaşır kurutma makinelerini tercih edebilir, yiyeceklerinizi ve içeceklerinizi taze bir şekilde saklayabileceğiniz, BigBox çekmeceleri ile meyve ve sebzelerin sağlıklı, vitaminli ve doğal bir şekilde korunmasını sağlayabileceğiniz Bosch derin dondurucu modellerine sahip olabilirsiniz. Kaynar, soğuk ve ılık sudan, tek bir tuşla dilediğiniz gibi faydalanabileceğiniz su sebilleri ile yemeklerinizi kurutmadan, yakmadan ve özsularını kaybetmeden pişiren fırın modellerini evlerinizin başköşesine yerleştirebilirsiniz.

Bosch Beyaz Eşya Düğün Paketi Fiyatları Nedir?

Bosch çeyiz paketi fiyatları; kampanyaya dahil edilen ürünlere, ürünlerin özelliklerine ve modellere göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca düzenlenen her kampanyanın değişiklik hakkı markanın inisiyatifinde bulunmakta ve her dönem farklılık göstermektedir. Bosch beyaz eşya fiyatları hakkında en doğru bilgiyi almak, Bosch çeyiz paketinizi en uygun fiyatlara oluşturmak için mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Bosch Beyaz Eşya Kampanyası ile Evinizin Tüm İhtiyaçlarını Giderin!

Bosch beyaz eşya modellerinden oluşturulan çeyiz paketleri ile evinizin ilk eşyalarını ve en önemli gereksinimlerini kaliteli bir markadan ve hesaplı fiyatlara almanın ayrıcalığını yaşayabilir, uzun ömür kullanım imkanına sahip olabileceğiniz beyaz eşya modellerinizle evinizdeki konforun tadını çıkarabilirsiniz.

Bosch beyaz eşya düğün paketi 2022 yılı kampanyasını görmek, satış danışmanlarımız ile birlikte ihtiyaçlarınıza en uygun beyaz eşya modellerini belirlemek ve evinizi Bosch kalitesi ile donatmak için Gürbüz Grup mağazalarına gelmeye ne dersiniz?

[widget-136]

Yorum Yap