Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

GÜRBÜZ GRUP Sağlık Kurumlarına, Yaşlı ve İhtiyaç Sahiplerine Yardım Eli Uzattı!

Gürbüz Grup Yönetim Kurulu Başkanı H. Şaban Gürbüz Projenin Detaylarını Dağıtım Kanalı Dergisiyle Konuştu!

GÜRBÜZ GRUP tüm dünyayı saran ve ülkemizi de derinden etkileyen Koronavirüs salgını ile ilgili bir proje başlattı. Başta sağlık kuruluşları olmak üzere ihtiyaç sahiplerine yardım şeklinde başlayan proje, farklı bayilerin de desteği ile büyümeyi sürdürüyor.

GÜRBÜZ GRUP olarak Covid – 19 salgınında sağlık çalışanları ve merkezlerine yönelik gerçekleştirdiğiniz projeyle ilgili bilgi verebilir misiniz?

BSH yönetiminin başlatmış olduğu, biz bayileri de son derece onurlandıran bu projeye bir nebzede katkıda bulunmak, GÜRBÜZ GRUP olarak da destek vermek gereğini kendimizde hissettik. Diğer bayi dostlarımıza da bu projede yer alıp desteklemeleri konusunda bilgilendirme yaptık, tavsiyede bulunduk. Birçok bayimizden de bu konuda olumlu dönüş aldık. 

Proje çerçevesinde BSH ile bir iş birliği yaptınız. BSH yöneticilerinin ve şirketin projeye yaklaşımları nasıl oldu?

BSH ile iş birliğimiz, kendilerini bu projemiz konusunda bilgilendirme boyutunda oldu. Kendilerinden bu çabamızın çok doğru bir hareket olduğunu duymamız bizi açıkçası oldukça motive etmiştir.

Şu ana kadar kaç kişi ve kuruma ulaştınız?

Firma olarak 40’a yakın kuruma, yaşlı ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ciddi anlamda ulaştık. Sorunlarını bir nebze de olsa çözmeye çalıştık.

Bayilerinizden nasıl tepkiler aldınız? Sizlerle birlikte hareket etmek isteyen bayilerle nasıl bir iş birliği yaptınız?

Bayilerimizden gelen mail, mesaj ve aramalar ile çok ciddi olumlu dönüşler aldık. Bazı bayilerimiz böyle çalışmalar yaptıklarını ve bazı bayilerimiz de yapacaklarını söylediler. Bazı bayilerimiz de bizzat bizi arayarak, bizim yönlendirmiş olduğumuz sağlık kurumlarına destek de bulundular.

Proje için motive eden temel unsurlar neler olur? Neden böyle bir proje yaptınız?

Şirketimiz BSH’nin çok fazla sağlık kuruluşuna yardımda bulunduğunu biliyordum. Biz bayilerin de bu dayanışmaya katkımızın olması gerektiğini düşündüm Çünkü biz çok büyük bir aileyiz. İçinde bulunduğumuz Covid-19 salgın süreci, canlarını bizler için feda eden tüm sağlık çalışanlarına yardım etmemizi elzem kılmaktadır. Bu düşüncelerle önce GÜRBÜZ GRUP olarak kendimiz bu yardım kampanyasını başlattık ve sonra da diğer bayi dostlarımızın kendilerine en yakın sağlık kuruluşuna yardım yapmaları yönünde çağrıda bulunduk. Biz bu virüsten kendimizi korumak için minimum 2 metre mesafede dururken, sağlık çalışanlarımız hasta veya hasta şüphesi olan vatandaşlarımıza çok yakın mesafede ve yüz yüze olarak çalışıyorlar. Bu davranışlarını takdir ediyoruz. Bu çok büyük ve gönüllü mücadelelerine katkımız olmasını istedik.

DAĞITIM KANALI DERGİSİ 251. SAYI

Yorum Yap