Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Çeyizinizi Berndes ile Düzün!

Berndes Tencere Tava Seti ile Yemeklerinize Lezzet Katın…

Mutfakta vakit geçirenler çok iyi bilir, bir mutfağın olmazsa olmazı, kaliteli tencere setleridir. Yanmaz ve yapışmaz tabanlı, derin ve kullanışlı bir tencere, yemek yaparken vaktin nasıl geçtiğini bile hissettirmez. Yeni tarifler denemenin, lezzetli sofralar kurmanın ve yemek yapmaktan keyif almanın önünü açar.

Buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, ocak derken sıra mutfak eşyalarına geldiyse şimdi Berndes’e uğramanın tam zamanı! Çeyiz alışverişinin en önemli parçaları olan mutfak eşyalarını, sizin için özenle üreten, eskimeyen ve yıpranmayan Berndes tavalar ve Berndes tencereler, yemeklerinizi eşit ve hızlı bir şekilde pişirmenizi sağlar. Bu sayede mutfaklarınızı, sizler için eğlenceli bir alan haline getirir.

Berndes’te Her Evin İhtiyacını Karşılayacak Ürünler Var…

Tencere markalarının lideri Berndes, yüksek ısıya karşı dayanıklı yapısı, yanmaz yapışmaz tabanı ve lezzetli pişirme fonksiyonu ile evlenenlerin, evini yeniden düzenlerin ve mutfakta geçirdiği vakti daha da eğlenceli hale getirmek isteyenlerin ilk tercihi oluyor…

  • Berndes 446106 Pilav/Karnıyarık Tenceresi 28 cm: 4 yıl garantisi ile kullanıcılara mükemmel kalitesini ve kusursuz dizaynını ispat eden Berndes tencere, %100 PFOA içermeyen yapışmaz yüzeyi ile tüm ocak türlerinde ve yemeklerde mükemmel sonuçlar yaratır.

  • Berndes Bonanza Serisi Gri Tava 24 Cm: Yüksek kalite alüminyum dökümden üretilen Berndes tavanın tutamağı dişbudak ağacından yapılmıştır. Et, tavuk ve balık gibi ürünlerde ekstra lezzetli pişirme imkanı sunar. 

  • Berndes Tencere Setleri Double Siyah 3 Parça 24 Cm: Son derece dayanıklı yapısı ile mutfaklarda istenilen etkiyi yaratan, kırılmaya ve sıcaklığa karşı ekstra güçlü yapısı ile uzun süreli kullanım imkanı sunan Berndes tencere tava seti, silikon contası ile ekstra sessiz…

  • Berndes Izgara Tavası: Gövdesi ile birlikte tek seferde fırına girebilen, üstün Alman teknolojisinin yansıtıldığı tasarımı ile mutfaklarda devrim yaratan Berndes tava, 200 dereceye kadar dayanıklıdır.

Berndes Tencere Fiyatları 

Berndes tencere fiyatları; ızgara tava, Berndes pilav tenceresi ve Berndes tencere seti gibi ürünlere göre değişiklik gösterir. Ayrıca Berndes tencere ve Berndes tavaların ölçüleri de fiyatlar da üzerinde etkilidir. Berndes tencere fiyatları ortalama olarak 1500 ila 2500 TL, Berndes tava fiyatları 1500 ile 2000 TL aralığındadır. Yemeklerini hazırlarken tüm mutfak gereçlerini Alman kalitesi ile donatılmış ürünlerle yapmak isteyenlere özel Berndes bıçaklar da boyutuna ve kullanım alanına göre değişiklik göstermekle birlikte 200 ila 2000 TL aralığında satılmaktadır.

Tencere Markalarının Lideri Berndes’ten Vazgeçmeyin!

Yemeklerinizin uzun yıllar hafızalarda kalması için elinizin lezzeti kadar tencere ve tavalarınızın da kaliteli olması gerekir. Tencere tava setiniz, yakmaz ve güzel pişirirse yemeklerinizin tadı damaklarda kalır, evinizden misafirleriniz eksik olmaz. Berndes’in yüksek kalite alüminyum içeren ürünleri, geniş ebat seçenekleri ve çevre dostu üretimleri, kullanıcıları fazlasıyla memnun eder.

Siz de %100 geri dönüşüm ile üretilen ve mutfaklara konfor getiren en iyi Berndes tencere ve Berndes tavalara sahip olmak isterseniz Gürbüz Grup mağazalarına gelin ve mutfağınız için neye ihtiyacınız varsa en iyisini, kendin zevkinize göre seçin…

[widget-149]

Yorum Yap