Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Beko Bulaşık Makinesi Modelleri – Sizin Tercihiniz Hangisi?

Beko’nun En Çok Satan Bulaşık Makinelerinin Özellikleri

Bulaşık makineniz eskisi gibi temiz yıkamıyor mu? Kirli ya da lekeli kalan eşyalarınız yüzünden aynı makineyi defalarca kez çalıştırmak zorunda kalmanız canınızı sıkmasın… Beko’nun üstün kalitesini yansıttığı bulaşık makinesi modelleri ile evinizde verimli, hijyenik, pratik ve dayanıklı bir yardımcıya sahip olabilirsiniz.

Bulaşık makinenizin yıkamasının güçlü, kurutmasının etkili, teknolojisinin gelişmiş ve kapasitesinin geniş olması için iyi araştırma yapmanız, makinenizin program sayısını ihtiyacınıza ve kullanım alanınıza göre belirlemeniz ve güvenilir markaları tercih etmeniz önemli. Peki, Beko bulaşık makinesi modellerinden hangisi sizin ihtiyacınızı karşılıyor, öğrenmek ister misiniz? 

Beko Bulaşık Makinesi Modelleri – Kusursuz Teknoloji ve Mükemmel Tasarım

Türkiye’nin en önemli beyaz eşya markalarından biri olan Beko bulaşık makinesi modellerinde önemli başarılara imza atmaya devam ederken kullanıcılarını memnun etmeyi de asla ihmal etmiyor. Yaptığı her yenilik ile rakiplerinin açık ara önüne geçmeyi sürdürüyor. Elbette, teknolojiyi takip etmek güç. Beko bulaşık makinesi modellerinin özellikleri, her geçen gün değişiyor ve gelişiyor. Bu noktada önemli olan önce beklentilerimizi ve ihtiyaçlarımızı belirlemek… Kaç programlı bulaşık makinesine ihtiyacınız var, biliyor musunuz?

Beko 4 Programlı Bulaşık Makinesi Modelleri

Hassas bir şekilde yıkanmasını istediğiniz bardaklarınız olabilir ya da ekstra yağlı, kurumuş ve zorlu lekelerden oluşan tabaklarınız sizi yorabilir. Bu gibi durumlar için Beko 4 programlı bulaşık makinesi modelleri ile ihtiyacınıza uygun olacak şekilde yoğun, ekonomik, hızlı ve ön çalıştırmalı yıkama yapabilirsiniz. İşte 4 programlı Beko bulaşık makinesi modelleri ve özellikleri:

BM 4044 I: Leke tutmayan inoks rengi, 14 kg’lık geniş kapasitesi ve bardak koruma sistemi ile kullanıcılara beklentilerinin üstünde bir performans sunan model, aynı zamanda sahip olduğu HijyenMax teknolojisi ile virüs ve bakterilerin %99.9’unu öldürür ve ailenizin sağlığını korur. Beko bulaşık makinesi modelleri arasında kullanıcıların en çok beğenisi alan BM 4044 I, aynı zamanda Ekstra Parlaklık/Kurutma fonksiyonu ile bulaşıklarınızın parlaklığını korur, tüm nem ve buharı son damlasına kadar kurutur.

BM 4044: Beyaz rengiyle mutfaklarda zarafeti ve sadeliği temsil eden bulaşık makinesi, yoğun yıkama programında yüksek sıcaklığın etkisi ile bulaşıkların her noktasında ekstra hijyen sağlar. Bardak koruma sistemine sahip bulaşık makinesi, yüksekliği ayarlanabilir fincan rafları ve bıçak aksesuarı ile de konforlu bir kullanım sağlar.

BM 4044 A: Antrasit rengiyle mutfaklarda göz alıcı bir şıklık yaratan ürün, diğer Beko bulaşık makinesi modellerinin de sahip olduğu bardak koruma sistemi ile cam eşyalarda istenilen parlaklığı sağlar. Ergonomik dizaynı 14 kişilik kullanımı karşılarken hızlı yıkama fonksiyonu da kullanıcıların beklentilerini giderir.

  • Beko bulaşık makinesi fiyatları 4 programlı modellerde ortalama olarak 6 bin ila 7 bin TL aralığındadır.

Beko 3 Programlı Bulaşık Makinesi Modelleri

Program sayısı benim için önemli değil, önemli olan temiz yıkaması ve güçlü performansı diyorsanız ortalama 13 kişilik kapasiteye sahip 3 programlı bulaşık makinesi modelleri, enerji tasarruflu yapıları, incelikli tasarımları ve teknolojik üretimleri ile beklentilerinizi karşılamak için fazlasıyla yeterli olabilir.

BM 3043: Yarım yük yıkama fonksiyonu ile az sayıdaki bulaşıklarınız için ideal miktarda suyla yıkama yaparak sizleri daha fazla elektrik ve su tüketiminden kurtaran bütçe dostu bulaşık makinesi, beyaz rengi ve sade tasarımı ile evlere konfor sunmaya devam ediyor.

BM 3043 S: Gümüş rengiyle standartları yıkan, 13 kişilik mutfak gereçlerini kusursuz temizliğe ulaştırarak ailelerin bulaşık sorununa çözüm getiren ve düşük enerji tüketimi ile gönülleri fetheden bu model, sofralara birbirinden parlak ve temiz yemek takımlarınızı sermenizi sağlar.

BM 3043 l: Zaman erteleme fonksiyonu ile işlerinizi bulaşık makinenize göre değil, kendinize göre ayarlamanızı sağlayan Beko bulaşık makinesi modellerinden biri olan BM 3043 I, ihtiyacınıza uygun olarak belirleyebileceğiniz farklı ısılardaki üç programı ile etkili bir kullanım sağlar.

  • Beko bulaşık makinesi fiyatları 3 programlı modellerde ortalama olarak 5 bin ila 6 bin TL aralığındadır.

Beko Bulaşık Makinesi Modelleri Sofralarınıza Renk Katacak!

Bulaşık makinenizi değiştirmek ve yepyeni bir ürün almak için heyecanlanıyor olmanız çok normal. Yalnız bu süreçte arkadaşınızda, eşinizde dostunuzda gördüğünüz modeller kafanızı karıştırabilir. Daha sonra da bulaşık makinesi alışverişiniz epey bir zamanınızı alabilir. “Şunu mu alsam, bunu mu alsam…” diye düşünmek istemiyor, eviniz için en iyisini hiçbir ikilemde kalmadan seçmek istiyorsanız ilk olarak Beko bulaşık makinesi modellerinin özelliklerini inceleyerek ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde analiz edin ve bulaşık makinenizi almaya ne istediğinizi bilerek gidin.

Kullanacağınız yaşam alanına göre isterseniz Beko bulaşık makinesi 2 programlı alın isterseniz de Beko 4 programlı bulaşık makinesi ile bulaşıklarınızı işinin uzmanına emanet edin. Dilerseniz de Beko 3 programlı bulaşık makinesi modelleri ile fazla detaya girmeden bulaşıklarınız için etkili ve kesin çözümler yaratın. Beko bulaşık makinesi fiyatlarını incelemeden önce bütçenizi belirleyin ki çıkabileceğiniz maksimum tutarı bilin. Beko bulaşık makinesi modellerinden birine sahip olmak için her şeyiniz hazır, haydi alışverişe…

[widget-141]

Benzer Yazılar

Bu yazıya benzer içerik bulunamadı.

Yorum Yap