Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Sigma Klima Servisi

Uzun Ömürlü Bir Kullanım Güvencesi Sunuyoruz!

Klimanızı neredeyse maksimum güçte çalıştırmanıza rağmen istediğiniz soğutma veya ısıtmayı sağlayamıyor mu? Son zamanlarda faturalarınızdaki etkisi iyice hissedilir olmaya başladığı için enerji tüketiminin arttığından mı kuşkulanıyorsunuz?

Gürbüz Grup mağazalarından satın aldığınız tüm Sigma klima modellerinde yaşadığınız sorunlar, montaj, bakım, onarım ve parça değişimi taleplerinize Sigma Klima servisi olarak yanıt vermekteyiz. Siz de uzman ve deneyimli bir Sigma Klima servis hizmeti ile kalıcı memnuniyetin tadını çıkarın!

Anında ve pratik çözüm güvencesi ile Sigma Klima servis ihtiyaçlarınızı karşılıyor, ürünlerimizin yıllar sonra bile arkasında duruyoruz!

Sigma klimanızın performansından memnun değilseniz hemen çözüm merkezimize ulaşarak talep oluşturabilir, aynı gün servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz!

sigma klima servisi

Yüksek Standartlarda Bir Hizmet İçin Sigma Klima Servis Hizmetlerinden Yararlanın!

Ev ve iş yerlerinizde daima güvenli ve kesintisiz bir iklimlendirme için satış sonrasında da müşterilerimizi yalnız bırakmıyoruz! 40 yıllık deneyimimizi uzman servis ekibimizle bir araya getirerek İstanbul’un her yerinde tüm müşterilerimize Sigma Klima servis hizmeti sağlıyoruz.

sigma klima servis

Uzman Teknisyenler

Alanında deneyimli ve uzman teknisyenlerimizle Sigma Klima servis ihtiyaçlarınızı karşılıyor, profesyonel destek sunuyoruz.

Profesyonel Ekip »
sigma klima yetkili servisler

İstanbul Geneli Hizmet

İstanbul’da 8 servis noktası ve 75 araçlık filomuzla Sigma Klima ürünleri için montaj, bakım ve onarım hizmetleri veriyoruz.

Geniş Servis Ağı »
sigma klima servisi istanbul

Hızlı ve Yerinde Müdahale

Aynı gün servis desteğiyle Sigma Klima servis talebinize hemen yanıt veriyor, sorununuzu en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz.

Güvenli Onarım »

Uzman Olmayan Servislerden Hizmet Almayın!

Güvenilir olmayan firmalardan, Sigma servis hizmeti talep ederek mağdur olmayın, deneyimsiz satış ve servis noktalarının vaktinizi boş yere harcamalarına izin vermeyin!

Servis Noktalarımız – Size En Yakın Servisimizden Destek İsteyin!

Alanında uzman ve deneyimli teknisyenlerimizle 8 servis noktasından İstanbul’un tamamına hizmet sunuyoruz. Evinize en yakın servis noktalarını öğrenebilir, çağrı merkezimiz üzerinden Sigma Klima teknik servis hizmeti talebinde bulunabilirsiniz!

Güler Yüzlü Hizmet, Kusursuz Servis

sigma servis

Sigma Klima Montajı

Mekanlarınıza özel ücretsiz keşif hizmetleri ile Sigma klimanızın hızlı ve güvenli kurulumunu sağlıyoruz.

Sigma Klima teknik servisi olarak Gürbüz Grup mağazalarından aldığınız Sigma klima modelleri için ev veya çalışma alanlarınızda en uygun montaj alanlarını belirliyor, klimanızın %100 verimlilikte çalışabileceği şekilde montajını ve bağlantılarını yapıyor, çalışır halde size teslim ediyoruz.

Gürbüz Grup güvencesi ile Sigma klimanız olması gereken yerde en güçlü performansıyla mekanlarınızı ferahlatacak!

Sigma Klima Bakımı

Olası arızaların önüne geçebilmeniz için Sigma klima bakım desteği ile klimanızın ömrünü uzatıyoruz!

Periyodik bakım taleplerinize anında yanıt vererek deneyimli teknisyenlerimizle mekanlarınızı ziyaret ediyor, Sigma klima teknik servisi olarak klimanızın hava kanallarını, gaz oranını, motor ve iç haznesini, filtresini inceleyerek temizliğini yapıyor, eğer varsa klimanızdaki sorunları ortadan kaldırıyoruz.

Sigma Klima servis hizmetleri ile klimanızın gücünü arttırıyor, tasarruflu çalıştığından emin oluyoruz.

sigma klima servis fiyatları
sigma klima servis fiyatları

Sigma Klima Onarımı

Yaşam alanlarınızın konforu ve sağlıklı bir şekilde iklimlendirilmesi için Sigma klima onarım desteği ile 7/24 yanınızdayız.

Yeterince ısıtmayan veya soğutmayan, eskisine göre oda sıcaklığına çok yavaş etki eden, çalışırken yüksek ses çıkaran, kötü koku oluşumuna neden olan klimalarınızı Sigma klima onarım hizmetlerimiz kapsamında yeniliyor, arızanın kaynağını tespit ederek sizi bilgilendiriyor, en kısa sürede problemi gideriyoruz.

Sigma kullanıcılarının yaşadığı sorunlara hemen çözüm üreterek kesintisiz bir deneyim yaşamalarını sağlamak için İstanbul geneline hızlı bir Sigma Klima servis hizmeti veriyoruz.

Sigma Klima Yedek Parça Temini

Gürbüz Grup mağazalarından yaşam ve çalışma alanlarınıza taşıdığımız tüm Sigma klima modelleri için orijinal yedek parça desteği sunmaktayız.

Arıza talebinize cevaben uzmanlarımızın incelemeleri sonucunda klimanızın onarımı mümkün olmayan parçaları için değişim imkanı sağlıyor, Sigma klima servis hizmetlerimiz kapsamında %100 orijinal yedek parça güvencesi ile klimanızı ilk günkü performansına ulaştırıyor, sizlere yalnızca konforlu bir deneyimin tadını çıkarma fırsatı veriyoruz.

Orijinal yedek parça kullanılmayan onarımların klimanızın verimliliğini ve ömrünü azaltacağını unutmayın! Sigma Klima servis desteği ile güvenli ve uzun ömürlü bir hizmet alın!

sigma klima servis ücretleri
sigma klima servis fiyatları

İndirim Fırsatlarını Kaçırmayın!

Sigma Klimanızın Bakımını Bütçe Dostu Fiyatlarla Yaptırın!

Bilgi Al

Sigma Klima Montaj, Bakım, Onarım ve Yedek Parça Hizmetleri ile Ev Eşyalarınız Emin Ellerde! Gürbüz Grup Deneyiminden Yararlanın!

Sektörel uzmanlık ve tecrübemizin ışığında, kurduğumuz donanımlı ve profesyonel kadromuzla, teknolojik imkanlarımız ve kendimizi geliştirmeye odaklı yatırımlarımızla İstanbul’un her yerinde Sigma Klima servis süreçlerini üstleniyor; Sigma Klima servisi olarak bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar desteği sağlıyoruz! Hayatınızı kolaylaştıran çözümler için buradayız…

40 Yıllık Deneyim

Klima, beyaz eşya, ankastre ve küçük ev aletleri satış, sevkiyat ve servis hizmetlerinde 1982'den beri sizlere istikrar, kalite ve güven sunuyoruz.

8 Servis Noktası

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası’nda yer alan Sigma Klima servis noktalarımızdan tüm semtlerimize ulaşıyor, müşterilerimize en kısa sürede hizmet veriyoruz.

75 Araçlık Servis Filosu

75 servis aracımızla şehrin dört bir yanına hızlıca ulaşım sağlıyor, bakım ve onarım hizmetlerimizi yerinde müdahalelerle gerçekleştiriyoruz.

sigma klima servis

Profesyonel Teknisyenler

Sektörün ve servis teknolojilerinin yeniliklerine ayak uyduran, kendini sürekli geliştiren, alanında uzman ve deneyimli bir ekiple hizmet veriyoruz.

Güvenilir Hizmet

Sigma Klima servis olarak ürünleriniz için orijinal yedek parça desteği vererek yıllarca sorunsuz ve yüksek performansta kullanımı garanti ediyoruz.

Online Destek

Satış sonrası süreçte Sigma Klima servis hizmetleri ile her yanınızda oluyor, çağrı merkezimiz ve teknik personelimizle sorularınızı yanıtlıyoruz.

Gürbüz Grup Güvencesiyle Hızlı ve Mükemmel Sonuçlar – Sigma Klima Servis Hizmetlerimizden Yararlanın!

Sigma Klima servis olarak satış öncesi ve sonrası uygulamalarda güler yüzlü ve deneyimli kadromuzla desteğimizi sürdürüyoruz! Gürbüz Grup mağazalarından satın aldığınız Sigma ürünlerinin teslimatını sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyor; gelişmiş servis ağımız, deneyimli teknik ekibimiz ve 75 araçlık filomuzla satış sonrası kurulum, bakım ve onarım hizmetlerimizi uluslararası kalite standartlarında sizlere sunuyoruz!

sigma klima servis ücretleri

Satış

İhtiyaçlarınıza en uygun Sigma ürünleri için mekanlarınızı analiz ediyor, ev ve iş yerleriniz için özel çözümler sunuyoruz.

Ücretsiz Keşif »
sigma klima servisi iletişim

Sevkiyat

Tercih ettiğiniz Sigma ürününü tüm aksesuarlarıyla birlikte güvenli yöntemlerle istediğiniz adrese gönderiyoruz.

Hızlı Teslimat »
sigma klima servisi

Montaj

Ürününüzü hemen kullanmaya başlayabilmeniz için yerinde ve ücretsiz kurulum desteği sağlıyor, çalışır halde teslim ediyoruz.

Ücretsiz Kurulum »

Deneyim ve Profesyonellik

Satın alma yolculuğunuzun her aşamasında memnuniyetinize öncelik veriyor, güvenilir bir hizmetin fark yarattığı bilinciyle hareket ediyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sigma Klima teknik servis hizmeti almak için İletişim ve Servis Noktaları sayfalarımızdan iletişim adreslerimize ulaşarak telefonla ya da online randevu oluşturabilirsiniz.

İstanbul’un her bölgesine, 75 servis aracımızla ulaşım sağlıyor, Sigma Klima servisi hizmeti veriyoruz. Ayrıca Gürbüz Grup olarak Beşiktaş Akatlar, Beylikdüzü, Kadıköy Feneryolu, Çekmeköy gibi bölgelerde toplam 8 servis noktamız bulunuyor. Size en yakın servis noktamız için internet sitemizdeki Servis Noktaları sayfamıza göz atabilir, telefonla ya da online randevu oluşturabilirsiniz.

Elbette. Sigma Klima servisi olarak tüm ürünlerimizde ücretsiz montaj hizmeti sağlıyoruz. Ürün siparişinizi oluşturmanızın ardından Sigma Klima servis ekibimiz mekanlarınıza gelerek öncelikle keşif yapmakta, ardından Sigma Klima ürününüzün kurulumunu ekstra bir ücret olmaksızın gerçekleştirmektedir.

Sigma Klima servis fiyatları; ürünün türüne, modeline, arızasına, onarılması veya değiştirilmesi gereken parçalara, bakım veya onarım sırasında yapılacak işlemlere göre değişkenlik göstermektedir. Sigma Klima servis fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için çağrı merkezimize ulaşarak servis talebi oluşturabilir, uzman teknisyenlerimizin incelemesi sonucunda yapılması gereken işlemler, bakım ve onarım süreci ve Sigma Klima teknik servis fiyatları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Elbette. Sigma Klima servis hizmetlerimizden yararlanarak klimanızın soğutma ve iklimlendirme performansının neden düştüğü hakkında teknik ve detaylı bilgi edinebilir, uzmanlarımızın bakım ve onarımını gerçekleştirmesinin ardından güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Servis Talep Edin

sigma klima servisi iletişim